W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Ja tez nie wytrzymalam i wlasnie postawilam fabryke kleju ze skrzyneczk w Spoldzielni ,mam skrzynek jeszcze troche ale poniewaz sa na dalekich pozycjach to poczekaja na lepsze czasy a z klonami poczekam na bb jest duzo czasu
     
  2. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    ze skrzynek z misji w spółdzielni wyleciało 12 poidełek, chyba będą wylatywać bez problemu..
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam Dziewczynki z Koła Gospodyń Wiejskich

    Kameleonita cuś starowinki, czy czekata na BB ? o_O

    Ja postawiłem 4 oazy i żadnego przeskoku i żadnej dokładki, czekam do jutra.

    A ty Sąsiadkowa co tak zezolisz na prawo i lewo, wypatrujesz Pindolino ? :D
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Też 4 x z dwóch oaz zebrałam i z resztą do jutra czekam.Nooo.Zezuję,żeby pana V wystraszyć,żeby dał to pendolino...-.- Ale on cóś mało strachliwy...-.-
     
  5. frytka77

    frytka77 Zaawansowany

    Na 52 oazy żadnego przeskoku --zobaczę co będzie jutro?
     
  6. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    fabryka postawiona i "nakarmiona" :pnie wiem czym?:oops:
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zobacz jaki masz czas produkcji ale jak nie wiesz czym,to pewnie paszą dla kameleonów ;)
     
  8. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Witaj gospodarzu :)) u mnie różowy ze zwykłych kameleon wyskoczył, więc tak do końca kurka nie zakręcili :p
     
  9. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Wielkie gratulacje Atomciu:) Dobrzy ludzie zawsze mają szczęście:inlove: U mnie kurek zakręcony, ale nie straszne mi żadne przeszkody...dopuszczam dalej;)
     
  10. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witaj Gospodynio :)

    Nie wiem czego ci gratulują bo taki Kameleon nie istnieje, może trafiłaś Tranera, a on siedząc na pasku zmienia sobie kolory - bo mu się tak podoba :D
     
  11. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    BUUUuu - zial Wiwiś 3 mam mooocno kciuki i czary mary ;)
    żeby nie było że to spam do czerwca zdążymy różowe zagródki wyprodukować, żeby było czym w balonie handlować :D
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tutaj spamu nie ma,tylko kurtuazyjne wymiany zdań 8)
     
  13. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    hihi lecę zobaczyć to cudo :D
     
    Anetta41, malinarp oraz _Olenka47 lubią to.
  14. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    dzięki:inlove:



    Witaj gospodarzu :)) u mnie różowy ze zwykłych kameleon wyskoczył, więc tak do końca kurka nie zakręcili :p

    Gratulacje Atomciu :inlove:, z tak Wielkim Szczęściem to tylko klonować ;):)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2015
  15. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Kurcze, po przeczytaniu dzisiejszego biuletynu już na nic nie czekam. Brak słów! Normalnie ogarnął mnie pusty śmiech.
     
  16. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ech ja juz dawno przestałam czekać na GT , jestem przez to zdrowsza ;) Oferty tyż zdjęłam bo juz nieaktualne po takim długim okresie.Lubie balonik,ale czuje się zrobiona w balona;)
    Ale to nie znaczy że straciłam poczucie humoru , byłam wariatka i zostane wariatką;)
    Ale jedno jest pewne, dzięki oczekiwaniu na GT powstał ten dział , myślę że to jedno z najlepszych i najweselszych miejsc na tym forum ;)
     
  17. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    To fakt, muszę przyznać Ci całkowitą rację - to naprawdę najweselsze miejsce na forum i najfajniejsi gracze :inlove::inlove::inlove: Dziękuję Wam Kochani, z całego serca!!!
    Ps. A Ciebie olkaa001 zapraszam do grona sąsiadów ;)
     
  18. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum


    dobry sasiad wart milion;) Ale cosik znalezc nie mozna,pisze ze nie ma ciebie.Uuuuu dobrze sie schowalas;)
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Pojawiło się nowe ogłoszenie https://board-pl.farmerama.com/inde...ych-z-gwiazdkami-i-nawozem.17495/#post-445264

    U Niemców jest dodatkowe zdanie:
    Czyli na tyle ile zrozumiałam to w 2 nowych misjach stałych z kameleonami, które wejdą dopiero do gry jednak dadzą gwiazdki :p
     
  20. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Wysłałam zaproszenie.
     
    _Olenka47 i malinarp lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.