W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    to może ja odpowiem - wszystko, po pierwszych 3 sekundach trwania filmu, w których ubrana pani tylko idzie :)

    życzę wszystkiego dobrego wszystkim Paniom na forum
    :)
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jeja jeja xDwieksza cenzura niz w cartoon network - zapewniam :p
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Filmik zabrali? Za co? Za co,pytam? o_O
    Jakieś niestosowne treści były? Gdzie?o_O
    Ja widziałam
    -w pierwszej sekwencji pani zrobiła panu parę klapsów za,,kto wypina tego wina":p
    -w drugiej pokazała mu jak kleknąć i nisko pochylić głowę żeby ksiądz uwierzył ze grzesznik głęboko żałuje za grzechyxD
    -a w trzeciej pomagała pani panu kręgosłup wyprostować i wypchnąć bioderka do przodu.Zadbała o właściwą postawę a to bardzo
    ważne ze względów zdrowotnych;)
    Ktos widział coś innego? A fe :cry:
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak komus bardzo zalezy to wszystkiego mozna sie czepnac ,a ze regulamin mozna rozciagnac jak gume w kalesonach no to coz....
    a co my winni w obliczu tego?:
    [​IMG]
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    o_Oo_OxD:cry:xDxD:cry:

    Opis filmu dla tych, ktorzy nie zdazyli, doskonalyxD
    Prywatnie powiem, ze ciesze sie bardzo, ze jestem z tych co rano wstaja i lubia forum przy kawie poczytac;)

    Bry w sam raz
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Też się na filmik załapałam :D
     
  7. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dzień dobry :) Ostatnio nie mogłam wejść na forum - kręcił się kwiatek i kręcił....

    Edyto - bardzo mi przykro. Aniu- życzę zdrowia Twoim bliskim. Trzymam kciuki za potrzebujących.

    Słonko świeci :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2016
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja tylko uprzejmie donoszę, że Miecio i Przydaś już świętują :cry:xDxD
    I nawet jakiegoś kolegę sobie przygruchali :pxD
    [​IMG]
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum


    Dzień dobry
    Bidulki się zadumali jaką przyjemność swoim kobietom dzisiaj zrobić i się zmęczyli .
    Moi faceci się spisali od rana a właściwie już od wczoraj i poprawili mi troszeczkę humor , chociaż święta kobiet nie lubię w tym jednym dniu

    [​IMG]
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Sądząc po stanie w jakim są ,to świętują już od minimum 3 dni xD
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Bo się świętuje trzy dni przed odpowiednim dniem i trzy dni po;)xDxD
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Wszystkiego dobrego. W moim zakładzie pracy zamiast rajstop i goździka dostałysmy dzisiaj słuzbowe mundurki i buty..też służbowe Idziemy z postępem. A i takie czyjeś przemyślenie-uratuj 1 życie- będziesz bohaterem,uratuj 100-będziesz pielęgniarką [​IMG]
    I co to jest gałęź?[​IMG]

    Wiem,że drzewa mają gałęzie...ale to liczba mnoga..
    Liczba pojedyńcza to gałąź- no chyba,żeby nie
    I jeszcze jedno - ukręciłam ten tort pieluszkowy ([​IMG] i pomyślałam sobie,że powinien być tort pieluszkowy premium. Po prostu do produkcji dorzucić nawóz. Swoją drogą zastanawia mnie czym kierują się tfórcy tych jakże wymyślnych eventów przy ich tworzeniu?
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2016
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Odpowiedź na ostatnie pytanie - kierują się niebieskimi pigułkami [​IMG]
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    kurcze....czuje sie mocno wybalansowana....i nie wiem co z tym zrobic..:eek:poradzcie oczekusy...po 3 miesiacach jakotakiej orki przerwanej 2 banami w tym jednym dluuugim dostalam 1 fl....8)i mam problema bo nie wiem na co wydac:oops:nie chce byc rozrzutna i rozszastac na pierdoly ..o_O:eek:poradzcie w co zainwestowac bo mam zagwozdke :cry:xDxDxD:cry::cry:
    nawet na "gałęź"nie starczy,ani nawet na wierzbową witkę...ot dylemat :sleepy:
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Faktycznie problem wcale nie błahy xD:cry: Skoro Ci na nic nie starczy to może oddaj jednemu z powyższych dżentelmenów, Mieciowi, Przydasiowi lub ich koledze. Zdaje się, że po obudzeniu będą potrzebować wybalansowania :p Tylko jak dasz jednemu to inni się mogą poczuć zazdrośni i może się to skończyć jeszcze większym wybalansowaniem. Albo w skrajnym przypadku nalotem na Twoje włości i wybalansowaniem farmy :p Naprawdę ciężki orzech do zgryzienia xD

    Kobitki, babeczki, dziewczęta wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego w końcówce naszego święta :D

    Bry wieczór późny :p
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hmmm za taka kwote to by kapsel mogli powachac jedynie...mialabym poczucie rozszastania 8) moze poczekam pol roku i sobie fundnę lot samolotem żoski do sasiada...tylko znowu problem sie pojawia:do ktorego?:eek:nie ogarniam tematu:cry::cry::cry::cry:xDxD:cry::cry:
     
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Miłego dnia wpadłam życzyć. Niezależnie od wszystkiego i na przekór wszystkim. Nawet w najsmutniejszy i najbrzydszy dzień spotykają nas miłe rzeczy, tylko przeważnie jesteśmy tak bardzo zatopieni w tym rozmyślaniu o przykrościach, że zwyczajnie ich nie zauważamy i wydaje nam się, że świat jest szaro-czarny i ogólnie do
    [ciach]. Pozwólmy sobie wpuścić do naszego życia trochę kolorów i słońca, ciepła i życzliwości. Wiosna za oknem, więc nie wypada chodzić z kwaśną miną :D

    Trzymajcie się ciepło, bawcie się dobrze i nie pozwalajcie nikomu zepsuć Waszego humoru! (Sami też nikomu nie psujcie ;))
    A jakby ktoś potrzebował dodatkowej motywacji, to.... Pojutrze już piątek! :D:inlove:

    Pięknej środy! :)

    Post edytuję, usuwam niestosowne słowo i bardzo proszę o stosowny dobór słów.

    SMOD_Atena.


    Edytować po Modzie nie wolno, więc tylko dlatego piszę post pod postem.

    I żeby była pełna jasność - nie dyskutuję z decyzją moda, mnie tam kompletnie wisi, czy coś zostało ocenzurowane, czy nie. Interesują mnie wyłącznie kwestie językowe i sposoby użycia tych samych słów w różnych środowiskach.

    ***************************

    Ateno,
    Coś mi się zdaje, że posługujemy się różnymi językami polskimi :)

    W
    moim języku polskim słowo "[ciach]" nie jest wulgaryzmem, a przestarzałą nazwą pośladków - >>KLIK<< - w żadnym słowniku języka polskiego nie jest ono oznaczone jako wulgaryzm. To słowo jest tak samo normalne, jak inne określenia tej części ludzkiego organizmu - tyłek, pośladki, pupa, odbyt lub opisowa "dolna część pleców" - żadne z nich nie jest wulgaryzmem.

    Co innego słowo rozpoczynające się od litery "D", którego nie użyłam - ono owszem jest opisane jako "wulgaryzm" -
    [usuwam], chociaż jest tam ciekawa opinia prof. Bańko m.in. też o tym słowie [usuwam]. A tak w ogóle to nieźle się zdziwiłam, jak bardzo lubimy to słowo i w ilu powiedzonkach go używamy >>KLIK<<, niby wszystkie są znane, ale gdyby ktoś poprosił o wymienienie różnych tak na zamówienie, to wiele z nich nawet nie przyszłoby na myśl... :)

    Żeby było ciekawiej, np. słowo "półdupek" już nie jest wulgaryzmem, a tylko słowem pospolitym, żartobliwym - >>KLIK<< :)

    Jestem ciekawa, dlaczego Twoim zdaniem zwykłe polskie słowo "
    [ciach]" jest niestosowne?
    Pytam bez żadnych podtekstów. Naprawdę jestem ciekawa Twojego zdania na temat tego słowa i tego, z czego się bierze taka jego interpretacja - otoczenie, część kraju, jakieś rodzinne zwyczaje itp. :)



    Pytanie jest oczywiście pytaniem otwartym.
    Chętnie poznam opinie innych uczestników naszego forum na temat tego słowa i jego synonimów :) Skoro chwilowo mamy ciszę, to zawsze możemy porozmawiać o pupie Marynie ;)

    A tym czasem oderwę swój lewy i prawy pośladek od krzesła i ruszę tyłek po zakupy... ;)

    Twoje posty połączyłam, zgodnie z punktem 2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting - pisanie posta pod postem jest niedozwolone.
    I ponownie usuwam niestosowne słowo. Upominam słownie tym razem.
    Linki do wulgaryzmów również usunęłam.
    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 marca 2016
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Sekme, na forum obowiązuje standardowy język polski i ja posługuję się językiem polskim, niemniej jednak znam niektóre regionalne słowa, a chociażbym nie znała, to kieruję się SJP.

    Poza tym jeśli masz jakieś zastrzeżenia to wiesz jakie mamy procedury, więc zapraszam ze zgłoszeniem do PT i życzę miłego dnia.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2016
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sekme [​IMG] , zdecydowanie i uparcie Ekipa bardzo się stara , żeby OFF tętnił życiem .....
    ....... normalnie trzeba być świętszym od papieża.
    Zaraz pewnie polecę za treści religijne , użyłem pewnego słowa.

    Bry oczywiste.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2016
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Ja mam pytanie8)
    Wychodzi na to, że synonimów wulgaryzmów nie wolno używać, czy tak? Który pkt regulaminu się do tego odnosi? Bo pkt dotyczący języka na forum mówi tylko o wulgaryzmach a nie o ich synonimach.
    [mod]. Idąc tym tropem powinny być również zabronione: pośladki, tyłek. Są?8)

    Dla mnie osobiście [mod] nie jest wulgaryzmem, to samo się tyczy pupci czy tyłka. Ale może ja z tych niewychowanych i nieznających kulturalnego języka?

    Bry.


    Wulgaryzm zastąpiony skrótem lub wykropkowaniem to nadal wulgaryzm.
    Post edytowałam. Zamaskowane wulgaryzmy usunęłam.
    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 marca 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.