W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    To ja tylko powiem, że mój karnisz już wisi :) Ale zauważyłam, że zaczęłam mieć dziwne poczucie winy, kiedy proszę o coś z dziedziny "majsterkowanie"... kogoś innego niż swojego partnera :cry::cry::cry:
     
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam oczekusie :D
    i od rana mam dobry humor :D
    czytałam zaległości i stwierdzam, że potraficie rozśmieszać :D
    a co do poczucia winy :D:D nie dziw się, każdy chciałby być tym jedynym i niezbędnym :D w każdej dziedzinie :D:D
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam.Ja,profilaktycznie,uniezależniłam się od fachowców,od drobnych napraw w domu.Wiertarka,wkrętarka nie stanowią dla mnie problemu.Zapchany zlewozmywak czy umywalka też nie czekają.I tym sposobem mniej "cichych dni" w domu ;) Ogólnie dużo rzeczy potrafię naprawić sama.8) Edycja:zapomniałam :) [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2016
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    haaaaaa bingo to jest to!! dokladnie taaak xD:cry:
    nie wiem czy pamietacie jak mebelki sobie oklejalam .... od pazdziernika prosze mojego niemęża o przyprasowanie tasm na brzegi szaf... i jak sama sobie nie przyprasuje to miec ich nie bede -.- generalnie odkad sie przeprowadzilam to 90% rzeczy zrobilam sama.on tylko wymienil spluczke i przelozyl drzwi od lodowki w druga strone -reszte ja zrobilam .okleilam meble ,wyszlifowalam sobie parapet i polakierowalam,kaloryfery oskrobalam i pomalowalam ,polke zawiesilam ,przemeblowanie zrobilam ,zlewy i wanne tez sama przepchalam.bez łaski sie obeszlo -.-nawet z Bogusia lozko Kubie skrecalysmy same i jestem z siebie bardzo dumna i z kobiet, ktore sobie radza bez pomocy chlopa .brawo my !!:inlove::music:

    aaa dodam jeszcze ,ze wole sobie sama cos naprawic w miare mozliwosci bo jak mi chlop naprawi to sie nie dosc ,ze puszy jak paw to jeszcze przez tydzien domaga sie pochwał :p
     
  5. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Wejdźcie w oazy- u mnie już można myszy klonować.

    Edit. Jednak nie można. gdy kliknę start za 2 SP to nie wskakuje. Znowu coś się pokiełbasiło naszym informatykom.
     
    toDzasta, Kasialka oraz ross2 lubią to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dobry wieczór ;)

    Brawo kobitki, podziwiam i szanuję :D samodzielność dobra rzecz :):) ja jakiegoś gwoździa w ścianę wbić, klamkę w drzwiach przykręcić, czy coś pomalować też dam radę, tyle że u mnie ogólnie wszystko bardziej się na improwizacji i kreatywności opiera, nie na umiejętnościach xD:cry: także jak chce, żeby coś było zrobione szybko, sprawnie, solidnie i tanio (w domyśle bez wydatków na poprawki :cry:xD) to jednak wolę szepnąć słówko chłopu :) No i z takim na ten ostatni przykład karniszem bym raczej sobie nie poradziła, a na pewno nie tak dobrze :) Mam to szczęście, że nie muszę pół roku prosić. Co prawda przy robocie sobie równo ponarzeka, ale wiem, że to tak tylko dla zasady, więc tego nie słyszę :p:p
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a chwalić trzeba wtedy,a cmokać i te różne pitu pitu ,bo inaczej ,foch na dwa tygodnie xDxD
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no wiesz niektorych rzeczy bez chlopa tez sie nie tykam ale sie staram ile moge zeby tego nie sluchac wlasnie xDxD:cry::cry:
    taaaaa ... i to fukanie pod nosem ;):p xDxD:cry: xDale moj to i tak ostatnio w szoku byl jak zobaczyl chalupe po przemianie -mina bezcenna :inlove: a jak zachwalal :music: 8)troche sie role odmienily ;)
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór wszystkim :)
    No proszę, ile ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na forum :)
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    przeciez to nic nowego ;) :p
     
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To u mnie jakieś zacofane to towarzystwo jest, bo ani pitu pitu, ani cmokania, a o wychwalaniu to już nie ma kompletnie mowy xD
    Chyba faktycznie muszę kiedyś focha strzelić dla testu, może się doczekam ... xDxD
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    a te przygotowania przed robotą ,te tysiące narzędzi ,ponoć potrzebnych ,mamrotanie jakie to skomplikowane xD:cry::Dpomiary ,wymiary xD
    Prawda :pkopalnia wiedzy takie forum xD
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :cry:xDxD:cry::cry:
    mi to sie smiac najbardziej chce jak moj stary z wielka powaga wyszykowawszy te sterty narzedzi -ponoc potrzebnych ,zaklada latarke taka na czolo zeby gdzies tam zajrzec i tylko slysze sapanie i za chwile :Ankaaaaa podaj mi srubokret ten z czerwona raczka... za chwile znowu sapanie Ankaaaa podaj ten z zolta raczka bo ten jest za maly :cry:xD:cry::cry:
    ostatnio kupil w castoramie wiertarke w promocji rzecz jasna ,wrocil dumny do domu niczym z polowania na bawoła i zaczal od razu wiercic nowka wiertarka ....po czym uslyszalam wrrr wrrr rrrr i po wiertarce o_OxD:cry::cry:ile bylo narzekania ,ze bubel ze rozne tym podobne... mowie no ale sam przeciez ten bubel w promocji zakupiles... :p to tylko cos posapal a mine mial taka: -.-:sleepy:

    :cry:xD:cry::cry::inlove:
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    teraz sterta narzędzi :)
    rozumiem te wszystkie śrubokręty płaskie ,krzyżakowe ,klucze ,nasadki ,przedłużki ,ale powiedz mi ,po co poziomica ? o_Ojak praca polega na uszczelnieniu jakiejś rury ,bo cieknie xDxDxD
    i teraz najważniejsze :Dw tej starcie narzędzi nagle się okazuje ,że nie ma właśnie tego ,co akurat najpotrzebniejsze i trzeba jechać i kupić :cry::cry:czyli przebrać się z ubrania roboczego na bardziej wyjściowe ,plan akcji ,gdzie jechać ,żeby kupić i tu przynajmniej 3 miejsca w planie są xD
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tttaaaaakkkk i pare dni zleci na szykowaniu sie do roboty mmmmmm:music:
     
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Jednym słowem tylko usiąść i płakać ... buuuu :cry::cry:
    xD
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    oczywiście ,bo jak wróci z tych sklepów to już zmęczony i padnięty ,wprawdzie z potrzebnym narzędziem ,którego brakowało ,ale już bez chęci na jego użycie ,za to ogląda ten nowy nabytek i planuje do czego to jeszcze może się przydać ,oprócz tego ,do czego zostało zakupione i nadchodzi wieczór ,wiec trzeba odpocząć 8)sterta narzędzi oczywiście zostaje tam ,gdzie ją naszykowano ,bo przecież nie opłaci się sprzątać ,skoro jutro ma być użyta ,pomijam fakt ,że w niej nie ma tego najpotrzebniejszego narzędzia ,bo przecież zostało dopiero co zakupione ,ale nic to ,leży bo jeszcze może się przydać i tak leży z tydzień :cry::mad:xD
    a rura nadal cieknie 8)
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    ... i wtedy się idzie do fachowca :)

     
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    żarty żartami ,ale każdy z nas miał do czynienia w domu z takimi sytuacjami i sa one jakby wpisane w nasze życie :)
    czasem są śmieszne ,czasem wkurzające i radzimy sobie z nimi ,tak jak potrafimy
    jedni sami ,inni za pomocą fachowca ,sąsiada ,znajomego ,rodziny dalszej i bliższej ,często metodą prób i błędów ,ogólnie wszelkie chwyty dozwolone :) zasobność portfela też gra tutaj niebagatelną rolę
    wiem jedno ,jak się zrobi cos samemu ,naprawi ,wyremontuje czy stworzy to satysfakcja jest spora xD
     
  20. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam wieczorowo :D
    słusznie....jak się coś samemu zrobi to sporo satysfakcji i chyba każdy lubi jak się go chwali....może czasem za mało chwalimy i z tego powodu później trzeba czekać na wykonanie :D a najczęściej to właśnie same uczymy, że pomarudzimy....pomarudzimy...a i tak same zrobimy....więc po co sobie tym głowę zawracać :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.