W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To tego miejsca będzie potrzeba bardzo dużo, zagród w pasku dużo, a ciągle dochodzą nowe.....
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahaahhaaaaaaaaaaaaa xDxDxDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    kurcze po przeczytaniu tego zacnego tekstu az sie wywrocilam biegnac tu zza krzaka agrestu xDxD:cry::cry::cry:
    kupa smiechu i niewymowna cała w kolcach hahahahahahaaxD:cry::cry:
    nie ma czego komentowac ani nawet sie nie chce :p jedyne co pozostalo to sie posmiac xD:cry::cry:
    i te magazyny hmmm ktokolwiek widzial ?ktokolwiek wie? :oops::eek:o_O

    a najlepsze jest- fakt: wybalansowanie i podjecie "trudnej "decyzji xD:cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2016
  3. Sekme

    Sekme Generał forum

    Agata, a wiesz coś więcej? Tzn. co to za dziwactwo będzie i jak to ma działać?
    IMHO to, że zagrody zalegają w pasku i tylko niektóre co jakiś czas są wyciągane, jest ok. Takie życie - samo się "wybalansowuje" (piękne słowo xD:cry:), ale gdy nam dorzucą kolejne de facto "pole" (jak zwał, tak zwał) na zagrody - tak rozumiem to "bez dezaktywacji", to gdzie sens i logika?
     
  4. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    W sumie po glebszym zastanowieniu dochodze do wniosku, ze pomysly zamieszczone w biuletynie to majstersztyk. Wiecej miejsca na przechowywanie, powinno zwiekszyc zainteresowanie opini publicznej zakupem coraz to wiekszych ilosci TS-ow. Wiecej powierzchni do zagospodarowania rowna sie konieczny kombajn. Juz teraz standardowa oplata za miesiac gry to oplata za pomocnikow z kombajnem, bez ktorych obrabianie tych wszystkich pol jest nie mozliwe. Gra juz dawno temu przestala byc darmowa, tylko co po niektórym jednostkom udaje sie przetrwac bez nawet najmniejszych inwestycji. Farmerama stala sie maszynka do robienia pieniedzy. Gdyby tylko to wyciaganie kasy od graczy odbywalo sie jakos subtelnie. Ide sie zapchac krowka czy jakims innym niezdrowym cukierkiem i popic kawa, bo cisnienie za niskiexD.
     
  5. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    Nie będzie Rafy, nie będzie Ekspresu, nie będzie niczego :sleepy:
    Niech żyje Kononowicz! -.-

    Zizi - "Gwiazdozbiór Myszy" - piękne... :inlove:

    Patataj! xD
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_Oo_OxDxDxD:cry::cry::cry:moge zglosic ten post do konkursu lajkowego?xDxD:cry::cry:
    murowane miejsce na pudle xDxD:cry::cry::cry:

    Zuza widzisz ale pozytyw widze:p jak dadza te magazyny to umieszcze w nim klacz i nie bedzie musiala w pasku pasywnie siedziec bidula 8)xDxD:cry::cry::cry:
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    To miejsce na te zagrody to pewnie będzie podobne do tej nowoczesnej oazy miłości.
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie mam zielonego pojęcia, nie wiedziałam nawet, że o czymś takim pisałam, a co dopiero wiedzieć coś więcej. Sama jestem tego ciekawa.....xD:cry:xD:cry:
     
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    Anka, a mnie to się widzi, że Twoja sygna to prorocza była... Tak się teraz te nasze wszystkie biedne czworonogi się cieszą i zdrętwiałe nogi prostują... żeby z paska do magazynu iść... xD:cry::D

    No fakt... rzeczywiście... myślałam, że może coś przypomniałaś :)
    Gretkaaaaa.... Norbiiii.... Wreszcie jest ciekawsze zadanie, niż ilości eventówek przewidywać xD
    A no i jeszcze zerknijcie, ile bananów na wyspę szykować 8) Trzymam kciuki za sukces misji 8) xD:cry:
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    one balansuja tfuuu bansuja :pxD
    ja mam na to sygne inna interpretacje ale to musi zostac owiane nutka tajemnicy ze wzgledu na cenzure i na to ze jak nazwe kogos ktosiem to sie ten ktos moze poczuc urazony przez kogos -jak to Zuzanna miala napisane swego czasu pod sygna ;):p

    wiec interpretacja dowolna :inlove:
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie, nie przypomniałam:cry::cry:xDxD

    Nadal jestem w szoku, że o czymś takim pisałam. Widać mój mózg uznał to za nie warte pamiętaniaxD:cry:xD:cry:
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Szukałam tego Gwiazdozbioru ale chyba go jeszcze NASA nie wykryła.
    Ma ktoś może teleskop gdzieś na strychu...? 8)

    W magazynie klacz będzie miała dokładnie tak samo, jak w pasku.... no, chyba że zapłacisz za wynajęcie tego magazynu 8)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przeczytałam biuletyn.Potem drugi raz. I nagle mnie olśniło- w ramach eventu urodzinowego firma obdarowała nas-na farmie workiem do wyciskania kremu a na forum-workiem do wciskania kitu.Biuletyn- to najlepszy prezent na 6-cio letnią współpracę z BP.
    Teraz czekam aż stwierdzą,że w ramach wyrównywania szans odbiorą nam baobaby. W zamian- 10 pd i 10 sg za sztukę8)
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    myslisz ze beda tak szastac kasa? o_Oobstawiam gora polowe tych sg i pd :p

    Zuza nic nie wynajme szkapie! juz mnie mrozony groszek kosztuje sporo a ona ciagle pasywna... czasem tylko pysk ze stajenki wystawi i koniec. lezy i sie mrozonkami zajada ciagle i nieustannie 8) jakby uszu nie miala to by sie dookola glowy(łba) oblizywala :p;)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Też mi się tak wydaje, że trzeba nam zabrać te nawozowce.
    No bo kto to widział, żeby jedni mieli a inni nie.
    Więc niech nikt nie ma, tak będzie sprawiedliwie.
    I lepiej dla wybalansowania, cokolwiek by to miało znaczyć 8)

    A worek do wciskania kitu to reaktywacja, typowy Worek 2.
    Nie mogę się doczekać Worka 3 8)
     
  16. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Zabierają nam wszystko co lubimy, a w zamian możemy kupić TSy.
    Jeszcze trochę i zamkną farmeramę jak fatasy.
    Sąsiada już żadnego nie mam z początków gry, a nawet chyba starszych niż dwa lata nie mam.
    Coraz więcej małych pól, miejsc do zbioru, a nie każdego stać na kombajn.
    Pijarowcy z BP rządzą.

    Pozdrawiam zbilansowanych graczy ;)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    . Ale bb będzie. A z nim wyprzedaż s.p pewnie... Pozostaje banany złote na florki przetopić i na sp wydać -.-
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ba, żeby chociaż "zbilansowanych" ;)
    Wybalansowanych, niestety 8)
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Parę dni temu pisałem:
    A dziś już wszystko jasne. To zielony pociąg zderzył się z rafą i oba licho wzięło -.-
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć :inlove:, bardzo dziękuję za Wasze uśmiechy dla Tesulki :inlove: i przez to- za wspaniałe wsparcie dla mnie. Z założenia nie wierzę w '' znajomości z ludzmi z neta''8), ale przez tę grę poznałam cudownych ludzi:inlove:. W realu wypróbowałam ''magię uśmiechu'' dla innych i :inlove::inlove::inlove:moja Teska :inlove::inlove::inlove::inlove:wiedziała- ''uśmiech oddaje uśmiech''. Dziękuję Ci Teska :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::):):):)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.