W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Ogromny uśmiech :) i niech za Tęczowym Mostem znajdzie ekipę do rozrabiania.
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No wiecie co? Żeby cały dzień nikt tu nie pisał?:eek:o_O
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Bo ludzi melancholia naszła :(.
    Ale do końca dnia jeszcze długo :)
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    8)
    Bo jakoś się tak smutno zrobiło, to po pierwsze.
    Ryby ludzi interesują, to po drugie.
    No i nie ma kontrowersyjnych postów, z którymi można by powalczyć ;)
    Może się o coś pożremy, tak dla sportu...? xD
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ciekawe tematy to zakazane. Nawet czasu byśmy nie miały żeby się pożreć tak szybko by było posprzątane. I wywietrzone na dodatekxD
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No to będzie dalej nuda 8)
    Tzn do następnego meczu, kiedy to nastąpi wybuch miłości do Naszych Chłopców czy jak oni się tam nazywają 8)
    A żreć się można nawet na nieciekawe tematy, chodzi o awanturę, a nie o jej przedmiot xD
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W sumie szkoda ,bo nawet jak się żremy to niezwykle kulturalnie przecież :p:Da odrobina emocji jeszcze nikomu nie zaszkodziła ,a nawet wskazana jest ,bo krew szybciej krąży xD
     
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Czytam eventowy i powstrzymuję się jak tylko mogę, by nic nie odpisać jednemu graczowi>:(
    Może fajerwerki odpalić? ;)xD Będzie huczało xD Będzie się działoxD
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Za awanturę,nawet najbardziej kulturalną też prewencyjną ścierka sie obrywa na tym forum. Żeby dziatwy nie gorszyćxD:cry:xD
    (co to dziatwa chyba nie muszę tłumaczyć ? Nieletnim?)
    Pogadamy pod koniec listopada :pEwentualnie w okolicach 4 lipca :p(to do mieszkańców USA)
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dziatwa może się komuś wydać podejrzana 8)
    Bo wszystko, co nieznane, natychmiast budzi podejrzenia 8)
    Doprecyzuj, że chodzi o te słodkie maleństwa, co namiętnie czytują forum i mają wyjątkowo ubogie słownictwo 8)xD
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Za noszenie pończoch też xD:cry:xD
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się żreć nie będę ale o statystykę dbam-dawno mnie nie było,bo nie miałam nic madrego do powiedzenia.Dalej nie mam ale chociaż daje znak,że żyję-chociaż,kogo to obchodzi?:( Tyle ludzi z Farmy ostatnio poznikało,a jakoś czarnej flagi pan V nie wywiesza ani nawet do połowy nie opuszcza;)Łudzi się,że mu całość multi ogarną????????????????:D














    l
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry: ale reformy nosić można..I absolutnie nie są to reformy gospodarcze
    Tak to już jest z grami. W końcu się nudzą. Ale czasami to los decyduje o tym,że sie już nie gra...
    I oczywiście za późno poszłam do eventowego..Prewencyjne sprzątanie już było. Teraz nie wiem co AgiFarm 83 miała na myśli. A właściwie-którego gracza ...
     
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Zwłaszcza teraz jak jest mróz. Koniecznie z kożuszkiem ;)xD
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    A w tej dużej dziurze to co miało być...?
    Klawisz enter ci się zaciął...? 8)
     
    Kasialka, gosiagosia60 oraz xBabciaEwa lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Jeszcze dodam, że babcie wszyscy dziś odwiedzają :p

    Miałam dość dziwny dzień, bo księżula musiałam po kolędzie gonić, tak jakby omniął szerokim łukiem moje mieszkanie i poszedł w siną dal. Niby we dwie byłyśmy w domu i nie słyszałyśmy pukania :p Normalnie to bym to zlała święconą wodą, ale przez wzgląd na mamę latałam jak głupia po klatkach i ministrantów szukałam (pierwszy i ostatni raz :sleepy: )
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    I jeszcze o ptaszkach nie można.
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nawet o takich konkretnych typu kura...?
    Myślałam, że tylko tak ogólnie 8)
     
    Kasialka, gosiagosia60 oraz Sookie lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Z tego co pamiętam to o małych ptaszkach nie można xD:cry:xD:cry:
    Kiwi?:p
    Koliberkach. O koliberkach nie można xD:cry:
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A ja nie rozumiem co masz przeciwko kibicowaniu i wybuchom miłości do sportowców ,którzy sprawiają nam mnóstwo radości swoją grą czy wynikami :)
    Jedni lubią sport i kibicowanie ,drudzy wolą coś innego .
    Ja wiem ,ze tolerancja to trudna sztuka ,ale bardzo wskazana między ludźmi ,szczególnie obcymi .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.