W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    a masz zwykłe??

    Nimi też można zrobić.
    Potrzeba ok 1705 kaczek, 1286 owiec i 1238 krów.
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    takie coś mi wpadło w ręce....to tak apropos ostatnich mrozów ;)
    [​IMG]
    Wlezie nie wlezie oto jest pytanie ...ostatnio niby zdjęcie wchodzi po czym zostaje puste okienko
    Miłego wszystkim Oczekusom
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    o żesz ,nie podawaj takich ilości Agato ,bo mi się w oczach troi o_O:D
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Już nie będę :p

    To taka mała alternatywa, chodź nie koniecznie najbardziej opłacalna (chyba).8)
     
    Kasialka i aweva55 lubią to.
  5. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    opłacalna czy nie ,jest to jakies wyjście :) bo wydaje się SG ,które zawsze można odrobić ,nie potrzeba SP czyli nie wydaje się realnej gotówki ,szczególnie ,że jest przed dziesiątym :p a efekt ten sam ,pod warunkiem ,że ktoś nie zamierza robić tego czegoś z kłódkami ,czego nie bardzo jeszcze ogarniam ,ale wyjdzie w praniu ja zwykle xD
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agata teraz to mnie zdołowałas :(:(:(

    mam :
    kaczki 540,kaczor 6,czubatka 4
    krowy 590,laciate 12, biale 4
    owce 180,64 brazowe,7 czarnych,4 nagie
    SP nie mam z czego wziac,bo w spoldzielni zostaly mi tylko zwierzaki wyzsze do zrobienia,hehehe,na razie czarno to widze :cry:
     
    kropelka04, Kasialka oraz ma-ter lubią to.
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jutro BB więc może jakoś mutanty będą się robiły :D jeszcze tylko te kłódki mogłyby parami wypadać, bo inaczej to SP mi zabraknie na to dodatkowe pnącze :D
    no ale zobaczymy jak to będzie szło :D
    lubię te neony, bo dają 4 szt z jednej paszy ale patrzeć na nie ciężko :D
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Mi się wizualnie neonki bardzo podobają :D
    wszystkich zwierzątek mam okolo 500 sztuk, zagrody jeszcze stoją wiec mysle ze zrobie, mam nadzieje ze i SP gdzies wydusze jeszcze z jakiejs misji i ze zrobie wszystko, chociaz ciemno to widze, a chmurki lubię mieć :D pomimo ze zbieranie ich staje się coraz bardziej uciążliwe :p
    ale jakby nie patrzec duzo PD i TPD z nich wpada ;)
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Poprzednie neonowe zagrody to pamiętam ,że wyższymi zwierzakami zrobiłam ,bo było to bardziej opłacalne :p
     
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    tym razem warto klonować w trakcie, żeby zbierać kłódki....więc zobaczymy jak to się będzie rozkręcało....na szczęście będę mogła zacząć dopiero wieczorem więc poczekam na BB... :D i zobaczymy co z tego wyjdzie :D fajnie, że można nawet dwa rzędy chmurek zdobyć....od czasu jak kombajn działa na chmury to nawet zbieranie przestało być uciążliwe :D
     
    kropelka04 lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Witam piątuniowo :D

    Dziś puściłam jedno sprawozdanie do GUS jeszcze 5 czy 6 przede mną :sleepy: kocham początek roku i okres sprawozdawczy :cry: Za klonowanie pewnie się wieczorem zabiorę ;)

    Dla rozluźnienia:

    Pamiętne starsze małżeństwo farmerów Helena i Stanisław po ostatniej dyskwalifikacji w konkursie zlikwidowało swoją hodowlę pieczarek i postanowiło przejść na emeryturę. W związku z tym że na farmie niewiele się działo w ich życie zaczęła wkradać się nuda, znudzona była zwłaszcza Helena.
    Pewnego dnia siedząc w fotelu i grzejąc się przy piecu Helena mówi:
    - Stasiu nudzi mi się
    Stanisław natychmiast zerwał się z miejsca i krzyknąwszy - Mam na to świetne lekarstwo - popędził do kuchni. Po chwili wrócił z kubkiem gorącego napoju i podając go żonie mówi:
    - Wypij to Ci napewno pomoże. Helena zdziwiła się lekko jak gorący napój mógłby pomóc na jaj nudę, niemniej wypiła przygotowany przez Stanisława napar. Ledwo skończyła zerwała się z fotela z okrzykiem - Muszę do wychodka i ubrawszy się ciepło wybiegła na zewnątrz (był tęgi mróz -20 a wychodek - drewniany stał na zewnątrz). Ledwo wróciła za 5 min to samo i tak w kółko aż do wieczora. Gdy wszystko się już uspokoiło Helena pyta męża: - Coś ty mi dał do picia przez cały dzień nie miałam nawet czasu żeby usiąść na minut. Na to Stanisław odpowiada: Przecież mówiłaś że Cię nudzi więc zaparzyłem zioła przeciw nudnościom na żołądek ale chyba pomyliłem torebki i zalałem Czystek.
    - Nie mówiłam że mnie nudzi tylko że mi się nudzi a Czystek na przeczyszczenie jest przecież - odparła Helena
    - Ale i tak Ci pomogło przecież nie miałaś dziś czasu się nudzić - skwitował Stanisław i w pewnym sensie miał nawet rację :p
     
    Ostatnie edytowanie: 8 stycznia 2016
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nawet nie wiem czy jestem czy nie jestem przygotowana do eventu:p Mam 500s.p. trochę tych krów,kaczek i owiec i zobaczymy. Neonówki chcę zdobyć bo są ekonomiczne - 4 zwierzątka z jednej zagrody .Wygląd-co kto lubi:)
    A czystek na nudę- dobre lekarstwoxDxDxD
     
    kropelka04, aweva55 oraz Marrylan lubią to.
  13. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Ze względu na problemy jakie dotknęły nasze forum postanowiliśmy utworzyć zdublowany wątek, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych Użytkowników. Do czasu aż problemy nie zostaną naprawione możecie sobie tutaj dyskutować, następnie zostanie on połączony z pierwotnym. Na tą chwilę jest to ostatni wątek jaki wzięliśmy pod uwagę jeśli chodzi o utworzenie zdublowanego wątku na forum, póki Bigpoint nie zdeklaruje się kiedy problemy z forum zostaną naprawione.

    A póki co udanych konwersacji Wam życzymy. :)
     
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dziękuję Chris :)
    No to przyznawać się kto miał stan przedzawałowy związany z meczami Polaków ? xD:p
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja:cry:Zdecydowanie chłopaki mnie nie oszczędzają. Wypiłam 3 herbatki z melisy...
     
  16. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Gdzieś czytałam że spożywanie większej ilości melisy powoduje stany depresyjne więc uważaj ;). Ale komu ja to mówię xD.
    Sama to lepiej wiesz jako fachowiec ;)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja się poważnie zaczęłam przyglądać tej herbatce( a konkretnie liściom) bo miałam wrażenie,że ktoś sie pomylił i pokrzywę podpisał jako melisę. Zamiast uspokajająco moczopędnie zadziałała :cry: Bardzo:cry:
    Jeśli to można podciągnąc pod działanie depresyjne - to i owszem:p
     
  18. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Osobiście wolę inny środek moczopędny - pifko :pxD
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No właśnie mam w lodówce- ale aż się boję,że jak wymieszam to zamieszkam w toalecie do rana
     
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja miałam ,a ciśnienie do tej pory mam chyba z 500 :D gardło mnie boli od okrzyków i dowiedziałam się przy okazji ,że mam calkiem niezły zasób zwrotów niecenzuralnych :pxDxDxD
    bardzo się cieszę ,ze chłopcy wygrali i dostali szansę zagrania w tej Japonii :D:inlove::Dbo łatwo nie było
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.