W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    Witam wszystkie zorganizowane zmotoryzowane sasiadki, jestem pod wrazeniem, ja do pracy mam tylko 10 min drogi, dlatego nie martwie sie opadami sniegu, ktorego i tak u nas niestety nie ma, ale jest bardzo duzo kobiet u nas pracujacych, ktore musza dojezdzac z okolicznych miejscowosci. Opady sniegu to dla nich utrudnienie, a odsniezanie okolicznych drog naszej gminy ma wiele do zyczenia.
     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Zazdroszczę tych 10 minut :oops: Zaoszczędziłabym 2 godziny dziennie, gdybym miała tak blisko do pracy:)
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Zmykam spać ,dość mam na dziś ,a jutro pobudka ,koniec laby :(
     
    -katie1234-, ma-ter oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Mówicie, że każdy kierowca powinien to umieć....słusznie....jeszcze jak robiłam prawko to nawet z budowy silnika było szkolenie :D ale obecnie do większości autek lepiej bez komputera nie podchodzić :D
    a wymiana żarówek w niektórych modelach wymaga podnośnika, bo inaczej trzeba rozebrać nadkole i błotnik :D
    ale przy moim autku na szczęście można wymienić bez podnośnika :D piszę, że na szczęście, bo zanim zostałam uświadomiona, że żarówki wymienia się równocześnie(przepaloną i dobrą), i wymieniałam tylko tą przepaloną, to miałam serię comiesięcznych wymian...
    a jak już mi zięć uświadomił, że trzeba razem to mam święty spokój :D

    a torby z akcesoriami nie noszę....odmrażacz w torebce załatwia sprawę...wszystko potrzebne zostaje w samochodzie...
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jak mojego coś boli, to jadę do speca z komputerem. Inaczej się nie da. Ale na szczęście do żarówek mam łatwy dostęp i dzisiaj rano umiejętność ich wymiany mi się przydała. Odpaliłam auto i żarówka od strony kierowcy zgasła:sleepy: Musiałam wymienić, by móc jechać do pracy. A drogi? Lepiej nie wspominać. 21 km pokonałam w 1,5 godziny :sleepy: Zawrotną prędkość osiągnęłam na drodze xD:cry:;)

    Dzisiaj mam czwartkowy poniedziałek, a jutro już piątek :D Nie mogłoby być tak co tydzień?:music:

    Bry niewyspane :oops:
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Widzę, że forum (w tym zwłaszcza ten wątek) wręcz tętni życiem 8)
    Więc wracam do odpoczywania xD
     
  8. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Witam Wszystkich oczekujących w Nowym Roku :)..
    Real wciąga totalnie , za oknem zimno ( a właściwie dziś już chlapa) , na farmie nudy ..czekam na G&T brakuje mi 6 nowości TS-owych ( o ile czarna wierzba czy jałowiec górski to nadal nowości ??) ;)xDxD..trochę mnie zmęczył ten świąteczny czas ...na razie ciągle mi tkwi w głowie że dziś jest poniedziałek ..:)
    Pozdrawiam i spóźnione Szczęśliwego Nowego Roku ..:)
     
    aweva55, ma-ter, Nutka i dalsza osoba lubią to.
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam popoludniowo :)

    rano niestety trza bylo odsniezac ale....poszlo szybko bo na przedniej byla plachta.Odmrazacz czasami jest niepotrzebny jesli dobrze sa posmarowane wczesniej uszczelki od drzwi i zawiasy posmarowane WD40.Powiem tak macie wszystko w bagazniku a jak sie go nie da otworzyc?? wiem wiem mozna przez tylne siedzenie dostac sie do bagaznika ale ile to czasu zajmuje a ja .....mam wszystko pod reka :p,dobra ide czytac poradnik bo ledwo wlazlam to od razu za czytanie sie wzielam,trzeba pozbierac drzewka + zagrody :):),
    czekam na gt ,jałowca tez nie mam i nowosci ostatniej na farmie ale napewno nie da sie wymienic :( a ,moze....zobaczymy.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 stycznia 2016
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A tu wyliczenia:
    Bry:)
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agatko kiedy Ty to wszystko zrobias,ja nawet jeszcze nie przeczytalam poradnika :cry::cry:,na razie zbieram zbiory ,echhhh
     
    aweva55 i ma-ter lubią to.
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj wolny dzień, więc i czas na obliczenia był :p
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    POLSKA : Belgia 3:0:)
    BRAWO CHŁOPAKI :inlove::inlove: :inlove:
    Bardzo dobra gra naszych siatkarzy:music:
    Jutro gramy z Niemcami
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nie widziałam meczu ,bo dopiero wróciłam ,ale autko sprawne już mam ,ten wężyk do był od nawiewu powietrza jak się okazało ,teraz to tak dmucha ,że mi włosy jeszcze bardziej stoją niż stoją :D
    przy okazji zachciało mi się sprawdzać poziom oleju i chwyciłam za bagnet ,pociągnęłam i......................... sama ta plastikowa rączka została mi w ręku :Dco ja się namordowałam ,żeby go wyciągnąć przez ten wąski otwór ,w końcu pęsetą musiałam go złapać ,dobrze że w ogóle mi się udało go wydobyć ,teraz mam sam korek założony i nadal poziomu oleju nie znam i jeszcze bagnet musze kupić ,ech....:cry:
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Agus z autkiem to trza postepowac delikatnie jak z ...facetem,jesli nie dalo sie lekko go wyciagnac to trzeba go bylo nie ruszac ;)
    a zapomnialam powiedziec ze jazda do pracy dzisiaj byla ...bardzo wolna,nie widzialam lini,bloto zaslanialo wszystko,niby jechalam swoim pasem a jednak autobus zatrabil na mnie :(:( a jechalam za tirem,ale dojechalam ,nawet udalo mi sie nie spoznic.Spowrotem juz bylo oki,jednak w dzien sie duzo lepiej jezdzi (w taka pogode) i wszystko widzi :p :p
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kurcze, u mnie ciągle temperatura między -8 a-15 wiec slisko nie jest xD drogi czarne, tylko auto czasem z elektroniką szaleje :p
     
    aweva55, ma-ter oraz -mala159- lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    poczytalam event,popatrzylam w rozpiske Agatki i co ......stwierdzam,ze nie mam zwierzakow a SP 200 ,jak ja mam ten event zrobic :cry:8)
     
    aweva55 i ma-ter lubią to.
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ale ja tylko pociągnęłam :cry:niezbyt mocno i rączka mi sama została ,widać ten plastik na mrozie pękł i taki skutek tego
    u mnie drogi fajne są ,jechałam jakies 15 minut dziś :)
     
  19. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a te 15 minut to długoxDxDxDxD.
    Witam Wszystkich ( nic nie się nie chce)
     
    aweva55, ma-ter oraz -mala159- lubią to.
  20. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    zdarzało mi się jechać i godzinę ,wiec co tam jakies 15 minut xD
     
    aweva55, toDzasta oraz ma-ter lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.