W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zakaz sprzątania mnie też jest bardzo na rękę xD
    A co do gaci, to wydaje mi się, że chodzi tylko o to, żeby były nowe, płeć obojętna ;)
    Ciesz się, że nie masz gdzieś w pobliżu dziadunia, któremu ostatnio kupiłaś komplet takich staroświeckich kalesonów 8)xD
     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jeszcze nigdy nie brałam kredytu, więc w przesąd z czystym kontem mogę wierzyć. Ty go sobie odpuść;) Włóż do portfela łuskę z wigilijnego karpia. Ponoć przyciąga kasę :)

    Gatki, to gatki. Nie wiem jak D.P zareaguje. Ale czego nie robi się by pomóc szczęściuxD Tylko nie wczuj się w rolę i nie sikaj na stojącoxD
    Z dwojga złego lepiej Ty będziesz wyglądać w męskich gatkch, niż mąż w koronkowych damskich stringach xD
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2015
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Witam :)
    czyli pranie i sprzątanie dzisiaj trzeba zrobić ,długów nie mam i gacie z metką są w szufladzie -jestem przygotowana na nowy rok :D
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xDxDxD Nawet wyobrazić mi to sobie trudno .[usuwam]:music:

    Informacje o zasobach szafy usunęłam.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2015
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    To tylko mi wyobraźnia zadziałała?:oops:xD

    [usuwam] No to mąż ubrany, Ty też. Teraz tylko musisz pozbyć się z domu pozostałych członków rodziny i macie takiego Sylwestra, że hej:music:xD

    Wyobraźnia to zły doradca.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2015
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pozostały członek (właściwie członkini) rodziny pojechała na sylwka już wczoraj do Wrocka.Zostały 2 kotki i 1 sunia-(sunia na prochach to tak jakby nieobecna):p
    Pejczyk nie. Nie mam ;)
    Poza tym-nie wiem czy wydam mu się atrakcyjna w męskich gaciach- tzn. wiem,że na pewno niexD

    Jak w oryginale.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2015
  7. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam przedsylwestrowo:)
    to i ja podziele sie zwyczajami (przesadami) zapamietanymi z dziecinstwa ;):
    1. nie nalezy miec, przez noc sylwestrowa, powieszonego prania (zeby nie sciagnac choroby na domownikow)
    2. gdy wybije polnoc, najstarsza osoba z rodziny powinna na chwilke otworzyc okno (zeby wpuscic nowy rok, przychylne duszki i powodzenie do domu) a nastepnie nakrecic zegar/y (ma zapewnic szczescie)
    3. pierwszy po polnocy (na przyklad z zyczeniami) powinien wejsc mezczyzna, zeby domowi zapewnic powodzenie i dostatek (mozna sobie pomoc, "zamawiajac" sasiada z zyczeniami :p)
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak, o tym mężczyźnie też słyszałam... w moim domu rodzinnym dozorca odbębniał ten obowiązek (za odpłatnością rzecz jasna). Chłopina pojawiał się pod drzwiami tuż po północy, lekko już chwiejny, ale wszyscy byli zadowoleni xD
    A zegary... jak się teraz nakręca zegary...? Wszystkie są na baterie... Kurcze, mam iść do sklepu z antykami?! xD
     
  9. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    :D
    Zestaw idealny :D:D:D:cry::D

    Jak powyżej.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2015
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zuzka może wystarczy nakręcić taki na rękę..Kropelka nie napisała,że musi być sprawny- wystarczy nakręcić:)
     
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jak mu się nie spodobasz, to trudno:sleepy:

    To wiesz co wtedy będzie...
     
    Ostatnie edytowanie: 30 grudnia 2015
    toDzasta, zzizzie oraz Sookie lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Aga-zmień nieco treść posta bo nas tu ścierą zaraz machną :)
     
    toDzasta, zzizzie oraz AgiFarm83 lubią to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale ten na rękę też mam na baterie... :cry:
    A, już wiem, można pokręcić tym kółkiem do ustawiania czasu... może się nie urwie xD
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeszcze nie wyjechałem i mam pytanie co z tym wchodzeniem do domu w sytuacji, kiedy przed północą wychodzimy wszyscy przed dom i składamy sobie życzenia na tarasie?
     
    Nutka i zzizzie lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    Może wyjdźcie jak zwykle, a potem wróćcie zostawiając na zewnątrz jednego faceta (niech się ciepło ubierze).
    Po trzech minutach niech zapuka i złoży życzenia, wtedy możecie go wpuścić i podać coś rozgrzewającego ;)

    EDIT: a na wszelki wypadek, jak będziecie wracać, to jako pierwszy też niech wejdzie jakiś facet. Tak dla pewności ;)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Po raz drugi ma składać życzenia?
    Do wyjścia przygotowujemy się odpowiednio. Na ogół spędzamy przed domem około pół godziny. Szampan, życzenia, pokaz fajerwerków... a po powrocie grzaniec :p
     
    Nutka, zzizzie oraz toDzasta lubią to.
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Takie coś znalazłam w necie :)

    "Składając o północy życzenia noworoczne należy zwróć uwagę kogo całujesz. Pierwszą osobą pocałowaną przez kobietę powinien być mężczyzna, a mężczyzna nawet po więcej niż jednym kieliszku szampana niech pamięta, żeby pierwszego całusa w Nowym Roku dostała od niego kobieta."
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pod tym względem jestem przezorny i facetów nie całuję wcale :D
     
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Najlepiej jakby był jasnowłosy :)
    Problem będą miały nietypowe pary np. Jaś i Staś, albo Kasia i Małgosia.:p Pocałować ukochaną/ukochanego czy nie...? xD
     
    zzizzie i toDzasta lubią to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze, to będę całować Gordona xD
    Poza Gordonem innego faceta pod ręką nie mam, nie pójdę przecież do ogrodnika (choć mieszka po sąsiedzku) xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.