W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    dwa i pół roku jakoś mnie przeziębienie omijało :)córka z anginą przyjechała :oops: i sprzedała mamci chorobę :cry:, wczoraj dostałam antybiotyk , czuję się spuchnięta, zaraz zadzwonię do lekarza , może trzeba zmienić leczenie:oops:
     
    ewelina80-80, Anetta41 oraz malinarp lubią to.
  2. halina415

    halina415 Ekspert forum

    jak o pieskach mowa to ja się pochwalę moja Bessi jest w awatarze
     
  3. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam Przekupki z Koła Gospodyń Wiejskich

    A w temacie, zgasił już ktoś ostatni światło w tej grze, czy jeszcze trochę zipie ? o_O
     
  4. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Czemu nazywasz nas przekupkami, chęęę...?:mad:
    nieładnie, my jesteśmy gaduły....:p
    a gra jeszcze trochę pozipie, nim ktoś zgasi światełko, ale jeżeli pan V nie zmieni polityki, to wiadomo.....

    Dziewczyny, kurujcie się, nie dajcie się grypie!!!!
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Światło zgasło? Ja nie wiem czy Pan V jeszcze tam jest...
    Czekamy na biuletyn..
     
  6. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Już raz pisałem czemu.

    Każda z was handluje Jajami i Kurami na Targu, wię wydaje mi się trafne określenie :)

    Coś na zmianę polityki się nie zanosi, wręcz przeciwnie, mój wielki Kinol czuje nasilenie natarczywego wyciągania Kasy, w ten czy inny sposób.

    Od tygodnia praktycznie nic darmowego się nie dzieje, a nad farmę zawitały Czarne Burzowe chmury :)
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja tam mogę być i przekupkąxD
    Wprawdzie jajek nie sprzedaję, tylko kupuję' Kurki produkuję wyłącznie na kupkę i trzymam w stodole.;)
    Pan V to chyba odleciał, a reszta wypalona do cna i nie wie co robić:oops:
    A tak niewiele potrzeba:
    1) G&T
    2) powtórka w stylu "kotka z młotkiem" na powitanie wiosny
    3) nublonów dla tych co wiernie na kosmitów czekają
    i gracze będą zadowoleni:inlove:
     
  8. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Czarne burzowe chmury to zawitały nad Gliwice, grzmi i leje, pierwsza wiosenna burza
    apropos kur i reszty - nie produkuję, nie handluję ani kurami ani jajami;):pxD
    czasami robię sobie jaja....;):p
     
  9. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Czesc wszystkim, ale ciszzzzza, az strach sie odezwac, wszyscy w pracy czy padnieci po pracy. Fakt dzis poniedzialek, najbardziej ospaly dzien w tygodniu, ale piszta cos,a ode mnie kawka[​IMG] z tym cudenkiem [​IMG]
     
  10. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    A co Ty Farmeria taki radosny, aż i mnie się udzielił ten nastrój, ciekawe czy to już po sprawdzaniu czy jeszcze przed, jak to tam właściwie z Tobą jest..
     
  11. babula40

    babula40 Komandor forum

    Popołudniowe goryla sandały :)
    Sądny dzień to ja dzisiaj miałam i czarne chmury nad moim WC wisiały xD ło matko ,ale mnie wymęczyło .Jakaś grypa żółądkowa ,czy jakoś tak :oops:
     
  12. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja byłam dzisiaj pierwszy dzień w nowej-starej pracy. Przenieśli mnie to innego działu i teraz muszę się na nowo wdrążać. Masakra jakaś.
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Piękna Bessi :)
    Bardzo wymowna buźka i myślące oczy :)
    To pudliczka, tak...?
    Drugie miejsce w rankingu inteligencji psów, chylę czoła przed Bessi :)

    O przepraszam, nie handluję ani kurami, ani jajami 8)
    Dawniej handlowałam wielbłądami, ale mi się odechciało 8)
    Więc sobie wypraszam 8)

    Ty, weź zwiększ dawkę tych twoich grzybków... zobaczysz jakieś balony i przestaniesz siać defetyzm w wątku 8)
     
  14. halina415

    halina415 Ekspert forum

    Zzizzie to maltańczyk,nie jest strzyżona na maltańczyka,straszny tchórz,tylko domowników się nie boi,przed nią miałam pudelkę miniaturke srebrną
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ach, to dlatego przypomina pudelkę :)
    Ale jest naprawdę prześliczna :)
    Dlaczego biedulka się boi? Ma jakieś złe doświadczenia, czy po prostu taka lękliwa z natury?
    Miałam kiedyś psa nerwusa, ale to był znajda i pewnie dlatego się tak bał. Jest taki środek KalmAid, waniliowa emulsja w takim pojemniku jak mydło w płynie - rewelacyjnie uspokaja :)
     
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dawno sprawdzone i szczegóły oględzin opisane, ale nie wszyscy mi wierzą :)

    Defe czego mam nie siać :)

    Ale się uczepiliśta Kur i Jaj, jak nie to, to i tak wszyscy coś na targu sprzedają, no może z wyjątkiem ciebie, no ale jak sama piszesz ty nie Farmerka :)
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja nie handluję ani jednym ani drugim. Wcale
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podrzuć numer posta, w którym te szczegóły opisałeś xD

    Defetyzmu 8)
    To nie my się czepiamy kur i jaj, tylko ty xD
     
  19. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Ja prosty Rolnik, idę sprawdzić w Wiki co niby sieję o_O

    A to jest jakiś kwiatek czy roślina ? nie mogę go siać, mam chyba za niski poziom o_O

    Kury i Jaja to tylko takie odniesienie do waszego handlu na targu o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2015
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Łomatko, niby taki prosty jesteś, ale wiesz, że na wiki się sprawdza...? 8)
    Zajrzyj do słownika języka polskiego (PWN, online, za free)...
    ... a zresztą ulituję się nad tobą, chodzi oczywiście o nową roślinkę eventową, defetyzm się nazywa i można ją siać już teraz, chociaż event z tym defetyzmem zaplanowali na październik 2018 xD
    Chyba że wolisz definicję z wikisłownika: niewiara w powodzenie sprawy, w zwycięstwo; przewidywanie porażki z góry, przed decydującą rozgrywką.
    Pasuje...?
    Aha, i nie pisz do mnie per "wy" 8)
    W takiej jednej partii nigdy nie byłam, nawet w młodzieżówce tejże partii 8)
    Pojedyncza jestem 8)

    Bierz te grzybki jak najszybciej i opisz balony xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.