W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Też tak myślałam, ale odkąd zaczęłam czytać etykiety na doniczkach i stosować się do nich, to wszystkie pięknie rosną :)
    Też lubię suszone cytrusy dodawać do świątecznych dekoracji. Przywiązuję do nich kokardki i wieszam je na żywą choinkę. Pięknie to wygląda. Pierniki też wieszam. Nawet już piekłam, ale ktoś mi je zjadł :oops::p Muszę upiec nowe:) Miały zawisnąć jeszcze aniołki z masy solnej, ale poszły w świat, tak się podobały. Kolejnych nie chce mi się robić. Za dużo czasu pochłaniają:oops:
    Ja już żyję, musiałam odespać tydzień. Młoda chyba też, bo padła razem ze mną, nawet chrapała, a mówiła, że nie chrapiexD Taaak, jasssne-.-xD Pewnie za dużo szalała w przedszkolu:p
     
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mamy Baby Boom, mamy burdeliki nowe...
    Dzieci będą :D
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    umnie to same popaprańce, zadanego wysokiego czy tam dużego. Wielkie zero>:(:(
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Powiem Ci, że coś te domki uciech nie są dla mnie dzisiaj łaskawe, żadnych przeskoków, pomimo dopalaczy. Nuda.....
    Po 50 seansach nie ma się czym pochwalić, jakieś te dzieciaki mało wydarzone....:D:D:D
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    E tam cicho bądz..to nie dzieciaki ale ich rodzice jacyś nie wydarzone
    Mam co do tego pewne przypuszczenia..:oops::oops::p
    Jak w czworokącie mogą powstać jakieś konkrety.....??? Ja się tylko zapytowywuje??
    [​IMG]
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze w kwestii Przydasia-brata Miecia i jak się okazuje bliskiego przyjaciela mojego D.P.
    W sklepie ,tym który lubię,zakupiliśmy komodę i stolik pod rtv. Ale mój D.P. pojechał jeszcze raz i przywiózł.....stół
    Bo rozsuwany po okazyjnej cenie. I byłoby o.k. gdyby nie fakt,że w komórce są rozmontowane 2 (a właściwie były) a trzeci stoi(stał) dumnie w części jadalnej kuchni. xD:cry:xD:cry: Zgodziłam się na niego pod warunkiem natychmiastowego znalezienia nowych właścicieli dla jego poprzedników. I tu zaczęła się wojna..A bo "przyda się" a bo może dużą imprezę z łączonymi stołami będziemy robić..xD:cry:(mieszkanie ma 65 m2)Córka oświadczyła,że może być spokojny bo nie planuje organizacji wesela w mieszkaniu:p ja zachowałam twarde stanowisko i przy akompaniamencie westchnień,gróźb typu-"będziesz tego żałować" oraz"żeby tylko nie wyszło na moje"(w podtekście- "bardzo chcę,żeby wyszło") 2 z trzech stołów powędrowały do nowych właścicieli a mój D.P. z rozpaczy nadużył zupy chmielowej :p
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    Przydaś jest też przyjacielem mojego męża :p
    Dzięki temu mam już zapełnioną piwnicę naszą, mamy i koleżanki...
    Ciekawe, co będzie, jak nam się znajomi z pustymi piwnicami skończą :p
    Chociaż nic nie przebije chyba mojej teściowej.
    Robiąc porządek w rzeczach po niej znalazłam nowe niemowlęce body.
    Żeby nie było - nikt w ciąży nie jest, niemowlaków w rodzinie brak. Ale zawsze może się przydać...
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Muszę się tu przyznać,że bardzo spodobał mi się nowy sposób klonowania..Raz,że nie muszę opróżniać farmy ,dwa,że jako bardzo leniwa farmerka jestem posiadaczką kombajnu z przydatkami,więc teraz jest to po prostu dużo wygodniejsze. O tyle mi się fajnie klonuje,że pakiecik zakupiłam :oops:xD:cry:
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ooo Mietek widze Cie odwiedził xDxD:cry::cry:zobaczymy jak mi dzisiaj bedzie szlo jak tak jak wczoraj to moze tez sie dam Mietkowi namowic 8)dawno go u mnie nie bylo w sumie :pdyzur w szafie odbywa xD:cry:
    Witam wszystkich ;)
     
  10. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    bry:D

    Widze, ze Wasi DP to moga sobie reke podac z moim ojcem. We wrzesniu tata z moja siostra remontowali mieszkanie, od sufitu po podloge, gladzie, panele, nowe meble, itp.
    Oprozniajac duzy pokoj, moj tata mowi do narzeczonego mojej siory:
    - Synu, ty przesun do siebie ta komode, a ja wyciagne ten stary kabel. Utne wtyczke, moze...... ( i tu przerywa moja siostra)
    -Nie przyda sie!!!!!!!! NIE!!! Tato ty mnie nie denerwuj, ja w ciazy jestem!! Tych wtyczek masz juz cale pudelko, po co ci nastepna?
    Ojciec spojrzal blagalnym wzrokiem....
    -Powiedzialam nie, nie, nie!
    Tatus machnal rekami i mowi:
    - A rob jak chcesz, ja juz nic nie mowie!! Nie gadam z toba, dopiero 3 miesiace po porodzie bede z toba rozmawial, niech ci hormony przestana buzowac!!!
    Final byl taki ze wszystkie wtyczki wyladowaly na smietniku 8)xD:cry:
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No tak jakoś po cichutku drań się wyczołgał z szafy:p
     
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    U mnie chyba już jest inwazja:oops: Mówiłam sobie, że po dożynkach kupię tylko na Mikołajki roczne premium i koniec z zakupami, a zwłaszcza z największymi pakietami SP. I co? o_OZnowu wczoraj kupiłam pakiet:cry: Żebym chociaż w podziękowaniu za zakupy dostała jakiegoś fajnego zwierzaczka, a tu kiszka wychodzi-.- Foch -.- Najwidoczniej nie nadaję się do burdeliku;)xD

    Wróciłam z sobotnich zakupów i już nic mi się nie chce:sleepy: Kto zrobi za mnie obiad i ogarnie domek? :oops: Tyle dobrego, że jeden prezent udało mi się kupić i nie będę musiała zamawiać na pewnej stronie :p


    Dzień dobry :)
     
  13. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam weekendowo :)
    zaleglosci w czytaniu nadrobilam ;)
    to i ja cos powiem na temat przydasia;)
    niestety i ja i moj polowek jestesmy baaaardzo w "posiadaniu" wyzej wymienionego:wuerg: tyle tylko, ze moj polowek chomikuje co innego, a ja co innego;). a co gorsze kazde z nas usiluje przedstawic wyzszosc swojego przydasiaxD. nie musze chyba wam mowic, ze czasami jest u nas wesolo:p;)xD
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Znalazłam w komórce łopatę..Rozklekotaną i jakby w cemencie. Nie mamy ogródka ani nie prowadzimy żadnej budowy..Generalnie nie mamy gdzie kopać.Zapytałam grzecznie skąd i po co -usłyszałam odpowiedź-Kolega chciał wyrzucić to wziąłem. Przyda się. Zaczęłam się poważnie zastanawiać czy przypadkiem nie do zakopania moich zwłok...Bo innego pomysłu na wykorzystanie tej łopaty nie mam-.-
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Mozna jeszcze kłaść rozum łopatą do głowy :oops:xDale nie wiem czy się przyda ta łopata
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No dzięki xD:cry:xD:cry:Od razu poczułam się bezpieczniej. Wystarczy raz spróbować tą łopatą kłaść do głowy cokolwiek a z pewnością potem to już tylko do zakopywania "ucznia" się przyda.
    A poza tym- hmm
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ty bardziej, że cementem jakaś upaprana, więc cięższa xD:cry:xD
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    moj tez wylazł o_O:oops:-.-
     
  19. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    xDxDxDxDxDxDxD:cry:xDxDxDxDxD:cry:
    Nie martw się utworzymy KOS ( komitet obrony Sookie ) nie mylić z KOD
    A młotka Twój DP nie zachomikował czasem ? Mogłabyś mu coś wybić z głowy ;)
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Młotkami opiekuję się ja...
    Zdecydowanie nie mylić.:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.