W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Witaj Różyczko jak będziesz w naszych czyli i Twoich stronach to krzycz.....może uda nam się spotkać:)
     
  2. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Hmm,pytasz jak wygląda Mocarny...Wysoki,nawet bardzo,brunet i przystojny,że aż w myślach grzeszę :oops::cry:
    W dowód nie zaglądałyśmy więc o wiek nie pytaj :p
     
  3. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Mmmmm ... :) Podobny do? George'a, Pierce'a, Christiana? ;) Szkoda, że ten Toruń nie jest bliżej :p
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Hmm,przystojniejszy tak myślę :music:,ale Wiesz zależy co się komu podoba ;)
     
  5. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim.:)
    Nooooo właśnie WY tu pitu,pitu/-patrz pod sygną Złej/ a relacji brak
    Na żywo nie było-TV światowe nie doniosły nic na temat wydarzenia roku.Błąd nie do wybaczenia.:mad:;)
    To jak tam,co tam?
    Gdzie fotoreportaż?
    Jakie stroje obowiązywały? Pióra,frędzle,pompony czy tez ogrodniczki,zapaski i walonki?
    Od czego,kogo uginały się stoły?
    Santana,AC/DC ,Akcent czy zespól Jarzębina?
    Kogo dopadła choroba filipińska?
    Czy to prawda,ze w Toruniu sa toalety z klęcznikami? Ktos doświadczył tego wyjątkowego przeżycia?
    Ile mew tuptało?
    Tyyyyyyyyyyyyyyyyle pytan,tyyyyyyyyyyyyyyle pytan albo i więcej:p
     
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    Witaj Bozenko :inlove:te chwile spedzone w Kraju tak szybko mijaja ze jeszcze sie nie zdaze rozpakowac a znowu na lotnisko trzeba jechac ale bede krzyczala do tych co w okolicach Sosnowca zyja i tych co w okolicach Bielska uprawiaja swoje farmy :DxD:D:inlove:
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Na zywo w TV nie poszlo, bo Cysorz nie dal autoryzacji:cry::cry::cry: A chcialysmy byc slawne przez chwile a tu taki klops:cry:
    Stroje: ponczochy z pasem, body koronkowe (na zyczenie Mocarnego), znaki rozpoznawcze: wience, kierpce, wiaderka i pontonxDxDxD
    Stoly sie uginaly od pierogow na goracoxD i rozweselaczy w kolorze miodu pitnego;)
    Przygrywaly rozne kapele, zeby nie bylo, ze kogos faworyzujemy.
    Filipinki nikt nie mial i kleczniki tez nie byly potrzebne, wiadra o dziwo tez niexD:cry:xD
    O mewach niech kazdy uczestnik sie wypowie. U mnie rano byl przyjemy szum w zylach, zadnych ptakow nie doswiadczylam:p
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    Piekny ten Wasz zlot i przypomnialo mi sie takie stosowne haselko do niego"Proleteriusze wszystkich krajow laczcie sie ":DxD:D
    wspaniale ze Farmerama potrafi zmobilizowac tylu roznych farmerow z tylu odleglych zakatkow swiata do spotkania w tak pieknym miescie jakim jest Torun :inlove::inlove::inlove:pozdrawiam wszystkich udzialowcow :inlove::inlove::inlove:
     
  9. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Kurcze dziewczyny zaraz wszystkie mroczne tajemnice wypaplacie o_O Zostawcie trochę niedomówień, niech nasz Cysorz pozostanie odrobinę tajemniczy :p-.-:cry:
     
  10. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Ja nie w temacie bo na spotkaniu w Toruniu nie byłam, ale przyszłam się pochwalić moją pierwszą sukieneczką.:D Zrobiona przez Edytkę ze Stylowej Szafy. W końcu nie chodzę goła :)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2015
  11. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Odrobinke tajemniczy chyba pozostał;) Czy NIE!!!o_Oo_Oo_OxD:cry:xD
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    No przeca nie wszystko powiedzialysmy:oops:
    Cysorz wogole jest owiany tajemnica. Taka mgla wkolo niego sie unosi z tej tajemniczosci;)xD:cry:
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przecież Cysorz wiedział,że jak się spotka z takim babińcem, to wcześniej czy później wszystko wypaplająxD
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja tam nic nie mówię...:p xDxDxD
     
  15. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Przynajmniej sciera nie dostaniemy od Mocarnego:D
     
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    w tym monopolowym,chciał się przed nas wepchać do kolejki:) facet w gumiokach z widłami,wieńcem laurowym, co ma fajną głowę, 2 ręce i 2 nogi:) to info dla tych wielbicielek co chcą wiedzieć jak wygląda Cysorz:)jak usłyszał,ze my mleko i jajka kupujemy i grzecznie Pani pytamy jak droga jest dziś kupa to przestał się pchać i ucha nadstawiał spytał grzecznie czy go przepuścimy w kolejce, a my,że nie bo w TOP 1000 się musimy zmieścić nawet na ostatnim miejscu, a nas dużo jest:) facet zbladł,ręce mu się roztrzęsły, popatrzył na nas dzikim wzrokiem, a potem nas porwał w ramiona i wycałowal i powiedział,że pchać się nie bedzie bo on miejsce już ma zagwarantowane,ale tylko z nami idzie w miasto:) i tak poszedł nasz rodzynek otoczony wianuszkiem bab:)
    Fajnie było, ale za szybko się skończyło:)
    czekam na powtórke:)
     
  17. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Ja jak zazwyczaj nie w temacie ale cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, Widział ktoś kalendarz eventów na grudzień? :(
     
    ross2 lubi to.
  18. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    toDzasta lubi to.
  19. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Z OSTATNIEJ CHWILI/przecieki w BP/:
    Na spotkaniu w Toruniu byli również tajni agenci służb BP.Dwóch kelnerów(ksywy PIER i OGI ),barman( Miodek ),babcia klozetowa( Poń Czocha ) i kangur witający przybyłych.
    Zgromadzone materiały właśnie są przeglądane,szumy wyciszane,ostrość wyostrzana/nie widać wszystkich dziurek...w koronkach i liściach laurowych/
    Gotowy Podkast/filmik/ będzie zaprezentowany szerokiej forumowej społeczności już niebawem.:inlove:
    Ze względu na drastycznie nieregulaminowe treści filmik będzie dostępny po 22.00 i tylko dla dorosłych.
    Sorki kochane dzieci,nie obejrzycie:p
    PS.Mgła była sztuczna,rozpylona przez agentów8)
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2015
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Oj [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.