W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fanfarm93

    fanfarm93 Zaawansowany

    Coraz mniej osób gra w tę grę
    Efekt bedzie taki, ze niedługo ...zgaszą światło-.-
    Odechciewa sie grać
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Się narobiło...
    Powiem jak ja to widzę.
    Jest pewien przykry aspekt publikowania listy "po". Widać niestety, kto z niej wypadł. Ja osobiście nie jestem tak do końca przekonana do wiarygodności skryptu weryfikującego wiarygodność graczy. Nie chcę się na ten temat rozwodzić. W każdym razie takie wypadnięcie z listy jest tożsame z publicznym napiętnowaniem - przy braku pewności co do rzetelności sądu.
    Można oczywiście nie publikować listy "po". Przesłać nagrody do tych, którzy się finalnie załapali do "1000" i finito. Ale... nikt nie będzie wiedział od którego poziomu załapywali się do TOP-u ludzie z "lisy rezerwowej". Znowu zamieszanie, niejasności, oskarżenia itp.

    Wg mnie sprawa od razu powinna być jasno postawiona. Jest jeden TOP. Walczysz człowieku o to, żeby znaleźć się najdalej na 1000 miejscu i nie ma drugiej szansy. Później cię zweryfikujemy. Jeśli wg nas nie grasz fair, no to nici z nagród i banem po bani - tak, żeby zabolało. Na drugi raz się zastanów - o ile w ogóle będziesz miał szansę na drugi raz (permanentna blokada na startowanie w TOP-ie byłaby na miejscu).

    Oczywiście szkoda tych, którzy grając uczciwie przegrali z wiodącą farmą multikonta. Można próbować im to jakoś zrekompensować...
    Dobrze by też było, żeby w przyszłości TOP kończył się o jakiejś sensownej porze - wieczorem albo w weekend.

    Jednej rzeczy nie rozumiem w tym całym bałaganie. Czy naprawdę tak trudno było napisać skrypt, który pomijałby w przyznawaniu nagród tych, którym te nagrody się nie należały? Pole wyboru przy każdym graczu z TOP a w nim znacznik albo nie i lecimy.
     
  3. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam o poranku :)
    Mam mieszane uczucia co do weryfikacji, no bo nie widzę jakiś jasnych reguł tej weryfikacji. Jak co roku pozostaje niesmak i nie zdziwię się jak za rok połowa teraz startujących nie weźmie udziału w TOPie. Przez moment miałam ochotę wystartować, chociaż pewnie miałabym małe szanse z moją stodołą, bo jakoś nie przygotowałam sie specjalnie, ale jak widzę, co sie dzieje po, to już mi ochota przechodzi.
    Współczuję tym, którzy byli o mały krok od załapania się na listę, a teraz czytają, że nawet ci, którzy grali nieczysto pozostają na liście i jedyną karą dla nich są zmniejszone nagrody. To jakieś kuriozum, albo jesteś winny i wylatujesz bez nagród, albo czysty i wszystkie nagrody są twoje, takie połowiczne załatwianie sprawy jest nie w porządku.
     
  4. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Widzę ,że przysłowiowe sianie sałaty dostarcza nam farmerom przeróżnych wrażeń ,tylko czemu, aż tyle negatywnych emocji generują odgórne decyzje ?
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Kurza stopka..Składam skargę do kliniki wygląda na to że razem z guzem wycieli mi też jakiś procent Q
    nic nie rozumiem..Nabroiłeś? Złamałeś regulamin? Nic nie szkodzi możesz to robić masz za to jeszcze nagrodę a co a jak mamy gest..Tylko co z tymi co grali fer...Współczuje Modom..Wiecie dlaczego?.Będą mieli problem zawsze można będzie powołać się na wyjątek"Grzybobranie"..
    Po za tym ta weryfikacja..na czym polega? Multikonta? Czy jak gra cala rodzina to można zaliczyć to do multi?Jak komuś udało się coś kupić bardzo tanio to co?
    W takim razie dlaczego nie ma przed każdymi dożynkami jasno określonych reguł? Podkreślam przed każdymi...
    Załóżmy punkt pierwszy
    ! Jak gra cała rodzina to jeden członek rodziny bierze udział bez pomocy reszty
    To przecież głupie..a może to ja jednak nie umiem czytać ze zrozumieniem
    Chciałam podporządkować sobie farmę pod przyszłe dożynki ,jednak głęboko się muszę zastanowić i przemyśleć ,wysilić resztę intelektu co mi pozostał..czy warto
    Uf..ale wysiliłam swoje zwoje mózgowe..

    [​IMG]
    Dzień dobry wszystkim...:)

    [​IMG]
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    witam...cos pochmurno dzisiaj...i nawet kawa nie smakuje za bardzo ...
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzien dobry wszystkim
    I to był powód dla którego udziału w dożynkach nie brałam.Jeden lapek,gramy z mężem,jesteśmy sąsiadami,wysyłaliśmy sobie codziennie prezenty/cukier,sol itd/,czasami jakiś wieniec z okazji np.urodzin/taki farmerski gest/,obydwoje robimy eventy.Ja 97 lv,mąż 95.Po ostatnich zmianach regulaminu przestaliśmy sobie prezenty wysyłać.
    I...nie ogarniam tematu.o_O
    Dobrze zrobiłam czy źle?o_Oo_Oo_O Gdybym wystartowała to byłabym jedna z tych którzy nie grali uczciwie/rażące naruszenie regulaminu/ale byłabym na liście.
    Trochę uczciwa czy trochę nieuczciwa?:eek:8)
     
  8. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Witam:)

    ankagdw mam pytanko, widziałam wczoraj twój post, że odpisali ci za dużo bananów niż powinni, oddali ? Mi zajumali 21 sztuk a PT odpisało mi dając linka do ogłoszeń o błędzie z bananami >:(>:(>:( jakby wogóle nie czytali tego co napisałam -.-
     
  9. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Ten debet tak naprawdę jest nagrodą: o ile szybciej nadgonisz TPD kawą i ostrokrzewem, niż gdybyś tego nie miała?
    Chciałbym skorzystać z debetu PD brakujących mi do poziomu, gdzie mogę mieć wawrzyn.
    Wtedy produkowałbym sobie paszę dla kiwi i drogo ją sprzedawał.
    A PD bym sobie odrobił "w międzyczasie".
     
  10. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    mi też się wydaje że odpisali mi za dużo:(:( ale nie mam niestety żadnego dowodu na to...za chwilę dojdzie do tego że codziennie będziemy screeny robić..a to w sumie też żaden dowód dla nich...

    dzień dobry
     
    ross2 i aweva55 lubią to.
  11. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Zajumali mi 21 bananów na 300 poziomie ciężko to uzbierać taki nerw mną telepie, że szok.

    Koniec walki o swoje banany, napisali mi, że u nich jest wszystko w porządku i korespondencja się wyczerpała, zamykają temat>:(>:(>:(>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2015
    ross2, aweva55 oraz Kasialka lubią to.
  12. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    dlatego np ja nawet do nich nie pisałam, bo "skrypt" zawsze dobrze odlicza 8), mnie zajumało za poziom i z eventu te całe 3
    miałam blizej 200, jak cos walło 237, a wczoraj 182 (teraz 187, bo znowu przeszłam poziom)
     
    ross2 i aweva55 lubią to.
  13. deadwing

    deadwing Komisarz forum

    Niedawno, po przejściu na 251 poziom na Bahamie miałam 20 złotych bananków, po błędzie 90, po korekcie 15 -.-. Według PT wszystko jest OK 8).
    Gdyby mi ubyło PD, TPD czy SG pewnie bym się nie zorientowała, ale stanu bananów jestem pewna na 100%. Kilka razy dziennie patrzę na ich ilość, bo ciułam je mozolnie na ostatnie 2 drzewka.
    Nie telepie mną co prawda, bo to "tylko" 5 bananów (ponad milion TPD - drobiazg -.-), ale...
    dzisiaj zdobyłam w 4 wyścigu 5 złotych bananów (czyli znowu mam 20), a czuję się jakbym nawet skórek nie dostała... :(

    Zonk [​IMG]
     
    ross2 i aweva55 lubią to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To chyba ja tylko jestem taką szczęściarą. Miałam 90/180/90 Czyli mam tyle ile miałam.
     
    ross2, aweva55 oraz Kasialka lubią to.
  15. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Witam wszystkich :)
    Mój powód niebrania udziału w dożynkach był prawie identyczny. Gramy z synem, wprawdzie dwa laptopy ale ten sam net, to samo ip, też jest moim sąsiadem i co za tym idzie wysyłaliśmy sobie codzienne prezenty, ale to już czas przeszły. W ubiegłym roku postanowił powalczyć o top 1000 najlepszych farmerów i w nagrodę otrzymał darmowe wczasy, stracił 180 milionów i całkowity zapał do tej gry.
    Do dzisiaj nie wie dlaczego.
    A tegoroczny top to już zupełnie totalna porażka, jakieś przegięcie, nie rozumiem poczynań naszej władzy :eek:
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzień dobry.
    Ja już się w eventowym rozpisywałam na ten temat... w skrócie: jak dla nie BP samo nie jest pewne mechanizmu weryfikacji. Jest zbrodnia - musi być kara. No właśnie, tylko czy na pewno jest? Oskarżenie o pushing, oszustwo, stała blokada konta - poważne zarzuty, poważne konsekwencje, utrata klientów, dymy na forach jak rok temu. Nie wierze, że kogoś tam nagle sumienie ruszył i się przestraszył, że kara może dotknąć niewinnych. Może jakiś błyskotliwy PiaRowiec stwierdził w przypływie geniuszu, że w ten sposób wszystko przejdzie z mniejszym echem? Czy może aż tak się boją utraty klientów? Kontrowersje, niejasności, rżnięcie głupa i liczenie na naiwność graczy - w bezczelny sposób. A gdzie białe rękawiczki, uczciwość i wreszcie troska o te małe niewinne dzieciaczki grające w tą grę i tak bardzo zawsze chronione przed wszelakim złem? A jeśli taki uczciwy dzieciaczek zajął tysiąc pierwsze miejsce, bo przecież biedny nie zna technik oszukistów?

    Echhh z przymrużeniem oka proszę ten wywód przyjmować, bo już po prostu mi się nie chce denerwować. Na poważnie w eventowym pisałam, ale i tak nic z tego przecież nie wyniknie.

    Dawno tego nie pisałam... xD:cry:... trzeba sobie chyba nowej gry poszukać. ale nie dlatego, że się stąd chce wynieść, tylko coś czuje, że długo to już nie pociągnie...
     
  17. czesio84

    czesio84 Forumowy żółtodziób

    mam pytanie czemu ma na minusie zlote banany a dokladniej -63 to jest b.duuuzo czemu pomocy
     
    ross2 lubi to.
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    A ja uprzejmie donoszę miłemu gronu oczekujących iż zdobyłam czarny płomień i tym samym zakończyłam event......
    A ile miałeś(aś) przed błędem?
    Jeśli wykorzystałeś(aś) banany ktorych nie zdobyłeś to masz minus tyle ile brakowało Ci do odkrycia komnat..

    Chyba jakoś pokrętnie to wytłumaczyłam..
     
    ross2 i Kasialka lubią to.
  19. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wejdę w buciorami w Wasz temat...
    Nie jest nam lekko przekazywać takie wieści jak w tym ogłoszeniu. Dla nas to również nie jest fair, że osoby nieuczciwe znalazły się na liście, która została opublikowana. Zaznaczam, że nie były to osoby, które dostały jeden prezent od kogoś z rodziny czy kupiły przedmiot za okazyjną cenę, choć owszem, zostało jakiś czas temu podkreślone na forum, że "granie rodzinne", jak to nazywacie jest obciążone ryzykiem i radzimy tego unikać. Jest nas przecież tylu, że spokojnie spoza rodziny można znaleźć sobie komplet rzetelnych sąsiadów wymieniających się prezentami.
    Niestety, osoby zablokowane za złamanie OWH i Reulaminu gry zostały umieszczone na końcowej liście i mimo naszych wielokrotnych skarg na to, nie udało się ich z niej wyeliminować. Skrypt dopisujący nagrody również pracuje na podstawie tej listy. Przyznacie rację, że to byłoby nieuczciwe, gdyby dostali nagrody? Dlatego też w czasie rozmowy z ICM (konsultowane wcześniej z CM), podjęta została decyzja o usunięciu nagród z kont Graczy. Niestety, nie wszystkie z nich można usunąć, ale skupimy się na tych najcenniejszych. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości dotyczące tego, czy ICM ma świadomość podjętej przez Nią decyzji niech ma na uwadze, że znajdujemy się pod Jej opieką i nie powoływalibyśmy się na Nią w ogłoszeniu, które mamy pewność, że czyta.
     
  20. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Bo wydałeś o 63 banany za dużo.Teraz musisz to odrobić. Ja mam 5 bananów na minusie, więc nie jest żle. Dzień dobry wszystkim.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.