W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    eeetam ja mysle ,ze nie bedzie tak zle ;) na forum malo ludkow ostatnimi czasy to sie nieco ozywi mam nadzieje:)mi sie tam pdobal tlum ludkow na starym forum -bylo co czytac -wtedy w wiekszosci za krzakiem siedzialam i podczytywalam xD:cry:
     
  2. dosias

    dosias Generał forum

    hej a ja przed chwila wróciłam z pracy, wykorzystałam banany i dopiero na forum przeczytalam co i jak. Jutro będe miała na minusie, tak to jest jak najpierw cos sie robi a pozniej czyta
     
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Cześć.
    Przeczytałam wszystko jak zwykle i jak zwykle komentuje z opóźnieniem. Lepiej późno, niż wcale?

    "Nawet gdy ktoś przy swej prawdzie zostać chce
    Czemu pięknie nie umiemy różnić się?"

    Lubie tutejsze dyskusje. Nie lubię jak ktoś określa merytoryczną wymianę opinii kłótnią.

    Też bym popisała, ale sił brak ostatnio. Byle do 5 grudnia, bo wtedy konsultacja lekarska zaplanowana.
    Pozdrawiam i cmokaski wysyłam.
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja bym nie narzekał. Dostałaś banany na kredyt. Odkryłaś komnaty, na które normalnie byś czekała jeszcze miesiąc albo dwa.
     
  5. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Może z tych dopisanych choć po parę nam zostawią w ramach rekompensaty? Może dopisali tym, co startowali w TOP1000, ale się nie załapali? Bo nie wszyscy mają dopisane.
     
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam :) Ale heca z tymi bananami o_O Mnie też dopisało, dopiero późnym wieczorem sie połapałam, ze też mam dopisane. I co teraz? Wszystko im sie rypło, ci co mieli dostać za TOP1000 , to nie wszyscy dostali, za to dopisali takim jak ja, którzy nie startowali.
    Niech sobie je biorą, w sumie do niczego ich nie potrzebuję, tylko niech dopiszą wreszcie tym, którym się należą. A co z weryfikacją, kiedy ta lista w końcu będzie? ło matko ale się porobiło :eek:
     
  7. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Ja nie wrzuciłam do Topu ani pół SG a banany i tak mi się rozmnożyły...;)
    Witam o poranku
     
  8. Kathea

    Kathea Baron forum

    Oj MOD_Zgredek, nieładnie, oj nieładnie .... nie powinieneś wzorem innych Modów straszyć w takiej sytuacji regulaminem i wysyłać do PT?

    Sorry, nie mogłam się powstrzymać :D.
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry śnieżnie
    Moje banany , tzn ich ilość ustabilizowała sie na jednym poziomie. Leżą sobie i będą leżeć , bo nie mam czego odkryć.
    Co do czatu to jak go wprowadzili byłam tam jakieś 3 minuty , a że jakaś niegramotna byłam to mnie zaraz wyrzucili i już więcej tam nie zaglądałam:)
    Oczywiście nie byłabym sobą ,żebym tego nie skomentowała.Tzn bardziej skrytykowałam.Rozpętała się burza - zaraz na forum przybyli miłośnicy czatu i wtedy zostałam po raz pierwszy( mam nadzieję ostatni) nazwana trolem:oops:
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Marku ale ja mało odkrywcza jestem..I taka przewidywalna :cry::cry::cry:
    A mnie dopisało 90 bananów-tylko po co mi ? Wszystkie komnaty w świątyni otwarte To nawet firmie nie mogę się narazić .
     
  11. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Mgła, widzę mgłę... Okropna jest ta aura.

    Sookie, piękne postanowienie adwentowe ;)


    Co dzisiaj kupujecie z okazji Czarnego Piątku?
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Panele podłogowe :cry:
    Dziękuję,że doceniłaś jak wiele wysiłku mnie to będzie kosztować. Ale potem karnawał to sobie odbijęxD
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja tam nic nie kupuję.
    Robię normalne zakupy, jak na każdy weekend ze znajomymi :)
    Kupiłabym sobie torebkę, ale nie ma nigdzie takiej, jakbym chciała. Obłaziłam sporo sklepów i kicha.
    Nawet Ochnik mnie zawiódł...

    Mgły u mnie brak, słońce nieśmiało wygląda zza chmur :)

    Widzę, że czas postanowień adwentowych...
    Myślałam, żeby na czas adwentu porzucić forum, ale nie, tej przyjemności Wam nie zrobię xD
    Sądzę, że będzie jak co roku, stałe postanowienie i tyle.
    Chociaż nie do końca, bo częścią postanowienia było, że będę miła i cierpliwa dla teściowej. Ale, że już nie mam teściowej...
    Pomyślę o tym jutro, jak to mawiała pewna bohaterka :)
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Brrr ... u mnie -4, zdecydowanie wolę ciepełko ... dzień dobry wszystkim :)
    Akurat, przewidywalna kobieta :D Dobre :)
    Na temat tej Waszej nieprzewidywalności, to już całe maksymy układają :

    " Prawdziwa kobieta jest jak kot - najpiękniejsze sa w niej oczy i ta zagadkowa, nieprzewidywalna natura ... "

    A jeżeli nie masz koncepcji na jakieś adwentowe, czy noworoczne zmiany, to ja Tobie podsunę pomysł na numer stulecia, zaskoczysz wszystkich z samą sobą włącznie ... MOD_Sookie ... widzisz to ? :)
    No co ?
    Grę znasz od podszewki, społeczność forum również nie jest Tobie obca, wszystkie newralgiczne tematy i zagrania potrafisz dostrzec i opanować, a z racji wykonywanego zawodu, niesienie pomocy to Twój żywioł - więc co stoi na przeszkodzie ?
    No dobra, już słyszę ... sam sobie zostań modem ...
    Ale ja się nie nadaję Sookie - do tego trzeba spokoju, opanowania, trzymania emocji na wodzy, cierpliwości, wyrozumiałości, a u mnie z tym różnie bywa - więc odpadam, ale z Tobą to zupełnie inna sprawa :)

    Nie wiem jak u mnie jest z tymi bananami - było grubo ponad 500, teraz jest 639, z pewnością przybyło, ale ile ? Nie mam zielonego pojęcia xD
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No i mnie zaskoczyłeśxD
    Ja nie wiem czy odpowiadanie na miliony tych samych pytań,sprzątanie wątków,walka z userami o regulaminowe zachowanie,skoro sama mam z tym problem (aczkolwiek niewielki) to będzie dobre dla mnie. Pal licho forum.xD
    Zobacz jak niektórzy odnoszą sie do Modów- przecież jak bym odpowiedziała to potem sama sobie bym musiała dać bana..
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Sookie na moda.....:eek:Proszę wybaczyć mi te słowa..:oops:jakoś tego nie widzę:cry:
    Toż to wulkan energii...Wiec jak by wybuchła to popioły Wezuwiusza to zwykły paproch nie wspomnę o lawie nic by z forum nie zostało..:p:p

    Ja żadnych postanowień adwentowych nie robię taka wredota będę..a co a jak....
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie no tylko nie to!! :cry::cry: tylko nie tam :cry::cry:tylko nie Sookie :cry::cry::oops:
    Marku ty chcesz nam Sookie na zatracenie skazac?:oops: :cry:szkoda by bylo :(
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ja również miałbym z tym problem i to bardzo poważny xD
     
  19. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dzień dobry.xD Strasznie jestem zamotana. Wczoraj poszłam do spółdzielni porobic misje i wyspe podgonić. Bardzo zadowolona w świątyni roślinki odkryłam, ale coś bananów było za dużo , a poziomów za mało. Czy teraz farme mi zabiorą, dostane bana, myślałam, że te banany dopisują topowiczom. Chyba nie pomyślalam do końca- taka głupia ze mnie bziągwa, ech ide sobie, popłacze w kąciku.:cry::cry::cry:
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No to jak już ustaliliśmy ,że ja się na moda nie nadaję :) to chciałam Wam przypomnieć,że kiedyś pewna userka chciałą na moda zzizzie wysłać.xD
    Eee tam. Nie zbanują Ci farmy .Najwyżej będziesz miała kredyt w postaci bananów u BP..Nie wiem tylko jakie oprocentowanie :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.