W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Bo na zachodzie jest metoda marchewki i kija a u nas kija i marchewki. Tam mają zaufanie a jak je nadużyjesz to cierpisz. U nas wierzą, że jesteś złodziejem i musisz udowodnić, że nie jesteś wielbłądem.
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Już wiem co mnie męczyło na czacie- poza : witaj i tu kolejno wymieniane nicki to: pa,dobranoc i tu znów kolejno wymieniane nicki. Zwyczajnie za leniwa na to jestem...
    Albo za mało kulturalna:oops:
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja tam bylam 2x ...raz za krzakiem a raz nawet nieco sie odezwalam ....ale jednak mnie nie porwało :p
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jest podobnie jak tutaj z małymi wyjątkami- nie można pisać długich tekstów(to Marek, Sekme i zzizzie mieliby pod górkę)
    Kiedyś ze 2 tygodnie czatowałam..ale mi przeszło:)
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Tak ? :)
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tak. Bo piszecie piękne długie posty.
    Wyjątkowo nie była to żadna uszczypliwośc z mojej strony
     
  7. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ciekawostki dzieją się na farmie 8), za dużo wolę nie pisać co tym myślę, bo ''moja'' prawda może być inna niż reszty;), z całego serca gratuluję wszystkim TOP-owiczom:), wierzę, że zostali w TOP-ie tylko uczciwi 8), polska- biało-czerwoni :inlove:. Mój proces ''dojrzewania farmowego'' rozpoczął się :oops:, ale chyba to dobrze nie będzie
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A gdzieś Ty się podziewała?
     
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    W krzakach i w pracy:), cześć Ewka :inlove:
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A ja to nawet dzisiaj na czat poszłam..Ale wróciłam:p Bo teraz niedługo czat będzie musiał przyjść do nas to sobie miejsce zajęłam,żeby mnie nie wypchnęli xD
     
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję bardzo :)
    Trudno, tak wyszło Sookie ... następnym razem przykręcisz śrubkę podwójnie i się wyrówna ;)xD
     
  12. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Oczywiście czatowanie mile jest u nas widziane xD, szybciej nam forum zbanują 8):p:oops:
     
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Jaki proces dojrzewania??Tetuniu.....:inlove::inlove:Dojrzewa wino:pfarmer nabiera doświadczenia..tak mniemam...:p
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry: Postanowiłam w adwencie być miła. :pAle to mam jeszcze trochę czasu xD
     
  15. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Miluś doświadczenie mnie ogranicza ;), wolę dojrzewać :p, wtedy jest większa tolerancja innych 8)( doświadczeni są szybciej karani niż dojrzewający ;))
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Nie możliwe ?:p Naprawdę? :oops:Chyba zapisze to złotymi zgłoskami bo czerwonymi nie wolnoxD

    O O Teniu to całkowicie zmienia moje spojrzenie na dojrzewanie...
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tak. Będę codziennie z kawusią i ciasteczkami tu przychodziła..A od moich cmokasków,buziaczków to wszyscy uślinieni chodzić będą.:inlove::inlove:No muszę- taki wstęp do tego co Was czeka:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2015
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Emi jesteś radością moją :inlove:, dziękuję że z nami jesteś :inlove:. Zmykam pod poduchy, jutro popiszę wątki z mojego dojrzewania;), mam nadzieję, że z tego nie będzie bana :p. Dobranoc i ;;karaluchy pod poduchy'' :)
     
  19. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Podejrzewam (a podejrzliwa nie jestem jak bony dydy) że to tylko zmyłka.Będziesz działać pod przykryciem.
    Ciasto, kawusia..kurza stopka to już złośliwość ja nie mogeee tegooo wrrrrrri gdzie tu miło
    Całusy i ślinienie? Jak to określić ?Fe w bernardyna się zmienisz:p:p.

    Teniu miłych snów
    [​IMG]
    Ja też ide do wyrka.obawiam się że dorobię się odleżyn..ale tu ktoś jest pigułąxDxD to mnie opatrzy.
    [​IMG]
     
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To żadna nowość, że jesteś miła i do tego jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni ... więc może jakieś nowe postanowienie ... ? :)
    ... który możesz właśnie wykorzystać, realizując jakiś inny, zaskakujący pomysł :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.