W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    dla wielu to również realna kasa :D ale masz rację...powodów do paniki nie ma....a jakie będą wyniki to zobaczymy już za kilka dni :D
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ubiegłoroczne wyścigi owszem śledziłam... nawet starałam się wspomóc rozmaitych zawodników (chociaż oczywiście ta moja pomoc była taka raczej humorystyczna, w stylu "kropla w morzu potrzeb"). No, ogólnie się przejmowałam jak nie ja.
    Po wyścigach nastąpił pogrom.
    Pamięć ludzka bywa krótka i ułomna, więc pewnie niewiele ludzi ten pogrom pamięta.
    Ja pamiętam, a jakże.
    Mniej więcej wtedy właśnie stwierdziłam, że - po pierwsze - nigdy już nie będę kibicować podczas takich imprezek, a po drugie - granie na serio w tę konkretną grę mi nie odpowiada.
    Ogólnodostępne dożynki zrobię, jeśli mój ulubiony kolekcjoner wyrazi chęć posiadania dodatkowego kompletu itemów.
    A później znikam z forum, starannie zamykając za sobą drzwi. Pojawię się ewentualnie po wyścigach i po tym, co nastąpi później.
    Do dziś czuję ten niesmak po pogromie.
    Może dlatego nie nadaję się na farmerkę...?
     
  3. Kathea

    Kathea Baron forum

    Czy to nie poszło o to że dużo osób zniknęło z końcowej listy?
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    ''Niesmaków'' nie mam ;), dożynki robię jako event, jeżeli chodzi o kibicowanie to zacytuję męża siostrzeńca ''Ciocia jesteś super kibicka, bo się nie wtrącasz i dopingujesz'' no i ..... będę kibicować jak zawsze Polakom :inlove:
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O właśnie, do tego ta narodowo-patriotyczna otoczka :wuerg:
    Wiem, że się wszystkim narażam (przywykłam xD), ale to patriotyczne zagrzewanie do boju budzi we mnie zdecydowane uczucia na "nie", wręcz na "NIE".
    Jak dla mnie to niezupełnie ta skala... cóż.
     
    Anetta41, FAJNAFARMAXXXL oraz TETUNIA lubią to.
  6. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dobry wieczór , wszystkiego dobrego z okazji święta , będę kibicować wszystkim i trzymać mocno kciuki :inlove:>:(:inlove:xD za top .
     
  7. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Zuza na forum jest patriotyczna otoczka :) i będę kibicować Naszym :p:D:inlove:, trudno, jestem ''rasistką'' :D. Czy lubisz rasizm-patriotyczny? - Ja uwielbiam , bardzo lubię mówić , że ''jestem Polką i jestem z tego dumna''
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2015
  8. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ale co złego jest w kibicowaniu "swoim" ? Przecież innym nikt świń nie podkłada, nie utrudnia w żaden sposób a bliższa koszula ciału
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Tetuniu jak będzie tak jak w ubiegłych latach to będzie cudnie , patriotycznie, będziemy trzymać kciuki za wszystkich Polaków i pomagać sobie nawzajem :):inlove::p
     
  10. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie wiem z jakiej cukierni jadłaś te rogale, ale to chyba były jakieś marne podróby ;) Nadzienie do rogali robione jest z białego maku, migdałów i orzechów. Nie ma tam ani grama masy karmelowej, a tym bardziej soczewicyo_O Generalnie receptura ściśle tajna i żaden znany i ceniony cukiernik jej nie ujawni, nawet swoim pracownikom. Znam takiego, co w nocy sam robił masę. Polecam jeść te z certyfikatem :)

    Bry wieczorne
     
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wiem, że lubisz to wkładanie kija w mrowisko i ogólnie mi to nie przeszkadza, ale nie rozumiem czemu uważasz za coś złego kibicowanie "naszym"....pod warunkiem, że innym nie podkładamy "świni"....
    też lubię podkreślać, że jestem Polką, że to mój kraj, moje miasto....i jestem z tego dumna.
    nawet nie chodzi o to, że bliższa koszula...ale co "swoi to swoi" :D
    właśnie taka atmosfera jak jest na forum przy dożynkach jest naprawdę ważna...i nawet jak nie jest to pomoc znacząca pikselowo, (bo nikt nie wymaga, żeby ktoś płacił realną kasą za prezenty) to sam doping ma znaczenie:inlove::inlove:

    a to co się wydarzyło po było przykrym incydentem który mam nadzieję nigdy więcej się nie powtórzy...wiem, że nie do końca jasne są zasady "trzepania" graczy, ale że trzepanie będzie wszyscy są uprzedzeni...


    Aga....podobno najlepsze są po prostu w Poznaniu i tylko na Św. Marcina :D
     
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    No i dzięki Kami jestem gotowa do walki i dopingu xDxDxD. Gdyby ktoś potrzebował wsparcia, bo mu wysiądzie głos od krzyku ;), to zapraszam do korzystania z mojego rogu obfitości ;)xD. Będę oczywiście rzymała kciuki za Wszystkich startujących Polaków :inlove:.
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    xD:cry:xD




    Kiedyś miałaś poprzedniczkę (oczywiście nie możesz jej znać , bo wtedy nie grałaś 8)) , która wyrażała bardzo podobne poglądy , ale ....


    Dobra jesteś , szacun :).

    Bez bry , temat zbyt poważny.

     
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    O tych pisałam, poznańskie mają certyfikaty :) Są tacy, którzy jadą nawet kilkaset kilometrów do Poznania, właśnie po te rogale wypiekane na św. Marcina. Można też zamówić przez internet i przyślą do domu :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2015
  15. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    nudne...ziewwwwwwwwwwwwwww:sleepy:ilez razy mozna jedno i to samo:wuerg::wuerg::wuerg:
    nudne....ziewwwwwwwwwwwww:sleepy:
    :wuerg:nudne......ziewwwwwwwwwwwwwwwwww:sleepy::sleepy::sleepy:
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    onka, może nie ziewaj tak potężnie, bo zaraz usnę czytając forum :eek:
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No ja oczywiście dopingować będę [​IMG]
     
  18. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Migdaly? :wuerg::wuerg: To i certyfikat nie wystarczy bym po to ponownie siegnela. Az mnie otrzasnelo, ale masz racje. Cos mi koszmarnie w nim nie pasowalo. I nie wiedzialam co, za to twardo kojarzylo mi sie z makowcem. Znaczy najpewniej olejek migdalowy. Nie przepadam za migdalami. :wuerg::wuerg: Fuuuj! :wuerg:
    Dziekuje :)
     
  19. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    A ja wręcz odwrotnie. Uwielbiam migdały :inlove:
     
  20. Kathea

    Kathea Baron forum

    Witam z kawą, w ten przed dożynkowy poranek :). Jak nastroje przed pojawieniem się poradnika?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.