W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ja miałam dwa jamniki szorstkowłose i żaden nie chodził w kubraczku.

    Banoffee pie mi chodzi po głowie, zamiast tego kisielu.
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.
  2. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów


    Dzięki, proszę o pamięć przy następnych. Nie ma jak słodycze! Mniam.
     
    becia1989 lubi to.
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie za słodki ,wole proste rzeczy
     
    becia1989, aweva55 oraz FAJNAFARMAXXXL lubią to.
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Rogale przyniosłam:oops:na kawę chyba za późno:oops:[​IMG]
    Częstujcie się xDxD
     
  5. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Ano, bo jak kobiecina ma męża doktora co w okolicach Krakowa tytułuje się jako doktorowa (ach ta Galicja) to bardzo często podejrzewa się różne sposoby usidlenia małżonka. Często uważa się ją za nie do końca tak sprawną jak małżonek ale powinna być reprezentacyjna. Różnica wieku dotyczy raczej tych młodszych doktorowych od starszych doktorów. Jeśli chodzi o facetów, którzy mają doktorki za żony to tych nie nazywa się doktorowi . I tu nie wiem czemu tak jest. Czy powodem jest tradycja okolic Krakowa? Tam jeszcze długo po pierwszej wojnie światowej wstawało się gdy ktoś mówił o cesarzu. Taki koloryt lokalny.
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    xD
    Biorę wszystkie.Jak się odchudzać to pełną gębąxD
     
  7. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Przecież jutro jest św. Marcina i o godz. 11.11 zaczyna się piąta pora roku . Nari Naro
     
  8. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Jednym się podziel , proszę:(>:(:D
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bierz;)Przecież tej stercie nie dam rady:oops::oops:
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć oczekusie :), amstaffy kochają ciepło (Teska ma sweter, pelerynkę i kurtkę (wariactwo:p) i w nocy jak uważa, że jest jej zimno budzi mnie nosem i gramoli się pod kołdrę (o zgrozo:p)), a na mróz i sól polecam krem miodowy z .....(Ania Mucha jest twrarzą:p) chyba jest zakaz reklamy , łapki są super natłuszczone, ochronione i nie ślizagają się. Na rogale zapraszam do Poznania:), ja nie lubię ich, ale nie wszystko trzeba lubić ;)
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry wieczorne :DOj ja tez Ci skradne jednego bo pieknie wygladaja :inlove:Dziekuje :inlove:
    Przyszlam sie pochwalic moim wdziankiem -znalazla sie krawcowa ktora dala rade mnie nauczyc jak sie to ubiera :inlove::inlove::inlove: Fakt ze ja sie czuje jak wykrecona gabka (z nerwow) ale usmiechnieta i zadowolona ze potrafilam to ubrac na siebie ;)Wszystkie takie piekne macie kiecki i garniturki az Wam zazdroscilam tego .:pMilego wieczoru wszystkim zycze i spadam gotowac obiad :p:p:p
     
  12. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Ross- piękne masz wdzianko - cudo - też będę musiała poprosić o coś dla siebie- bo jakoś głupio tak chodzić - miłego wieczoru życzęxDxDxDxDxD
     
  13. ross2

    ross2 Komandor forum

    Dziekuje za mile slowa :inlove:jestem jeszcze na tym etapie ze siedze i podziwiam to arcydzielo (przepraszam za brak skromnosci)ale pragne pochwalic kunszt sztuki krawieckiej mojej krawcowej:inlove::inlove::inlove:
     
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Tak zakręciłam się tymi kubraczkami i innymi okryciami dla zwierzątek, że na początku nie zajarzyłam o czym piszeszo_O xDCzytam, czytam i zastanawiam się, co Ty na siebie próbowałaś założyćxD:cry:xD Dodam, że wyobraźnia już mi zadziałała xD

    Aha, nic dzisiaj nie piłam. Rogala Świętomarcińskiego tylko jadłam:p To chyba przez ten makxD

    Ładny kubraczek :)
     
  15. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ojej ślina cieknie mi po pas,nigdy nie jadłam jeszcze takiego orginalnego rogala, tylko nędzne podróby buuuuuuuuuuu
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    No przeciez gola po forum latalam to mnie ubrano od stop do glow :inlove:Dziekuje :inlove::inlove::inlove:
     
  17. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    O rany tak kusić na sam wieczór,tylko sobie pomlaskam bo niedługo hmm,insa.chyba zadowolę się malutką kawką z mlekiem.Prawie czuje ich zapach,ło matko jak to piszą.
     
  18. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Nie beksaj tylko się częstuj- smacznegoxDxDxDxDxD
     
    becia1989, aweva55 oraz ross2 lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kawusię ktoś litościwy doklei, żeby było jak trza...? 8)

    Nie wiem, co takiego jest w tych rogalach - niby ciasto w porządku, niby farsz smaczny... a mnie one jakoś nie pasują :(
     
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    [​IMG]


    Żeby było milusio, to kawa z pieskiem i kotkiem xD:cry:8)

    Kubraczków nie mam 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.