W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Ja wszystkie drzewka przyjmę . Mam żółwika.:inlove: Ross2 -dziękuję . Jestem taka szczęśliwa, że szok. Teraz poczekam na pieski . Dziękuję również za drzewka awea55-nie wiem czy dobrze napisałam, ale to z radości- wybaczcie
     
    Kasialka i ross2 lubią to.
  2. dosias

    dosias Generał forum

    a ja mam pytanie gdzie mogę znaleźć listę ,jakie barwy narodowe są obecnie w grze? bardzo mi się spodobały i chce dowiedzieć jakie są to może ustawię jakieś wymiany w balonie i zacznę je zbierać
     
    Kasialka, ross2 oraz becia1989 lubią to.
  3. ross2

    ross2 Komandor forum

    a nuz sie ktos da nabrac xDxD:cry:xDxD

    Bry balonowe:Di owocnego szperania :D:D:D
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    i u mne pełno bzdurnych ofert ale kilka fajnych tez widzialam :D i skorzystalam :p
    nie moge dzis pracowac...parzy na mnie gitara, forum i balon...dobrze ze taty dzis nie ma to jednak pobuszuje na forum i w balonie xDgitare troche pocwiczylam wiec moze polezec chwile.
    a cos sciemnie ze popracowalam trochu :p na szczescie dzis tylko ogłoszenia mnie czekaja to blef przejdzie :p

    widze ze od blazersa wszyscy zmałpowali powitanie "bry....jakieśtam"8)
     
    aweva55, becia1989 oraz ross2 lubią to.
  5. ross2

    ross2 Komandor forum

    a bo to konkretne powitanie i nie wymaga caluskow,dzibaskow ,papatkow i jeszcze czegos tam ;););)
     
  6. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    no bo z kogo brać przykład, jak nie z cysorza xD?
     
  7. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Zmarzłam -.- Rajtki trzeba zacząć wkładać pod spodnie.

    Mój balon jest beeee :) Nic w nim nie ma ciekawego. A z całą pewnością nie ma Johna C. w rozsądnej cenie (różowe pandy i inne różowości "wysokie" - ha ha ha ha, nie widziałam na oczy, więc tym bardziej nie wsadzę do balona -.-xD).

    Są, są!!! Moje ulubione oferty "oddam jabłonkę za baobab"xD


    Edit: xDxDxDxDxDxDxDxDxD:D:D:D:D:D:D:D:D:D Niemiaszek dał mi w balonie Johna za baobab. Ależ mi się morda śmieje :D:D:D:D:D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2015
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzień dobry :)

    Ostatnio mam takie szczęście do gt... że mnie nie ma. Tym razem zdążyłam, w sumie jak tendencja się utrzyma, to niedługo ciężko je będzie ominąć, a nie na nie trafić.

    Przeleciałam was wzrokiem, posty o pieskach poprzewijałam, bo jestem totalnym świrem jeśli chodzi o zwierzęta (cierpienie zwierząt działa na mnie bardziej niż cierpienie ludzi - tak jestem świrem i psychopatą ;)), a akurat w tej konkretnej chwili nie wypada mi się rozryczeć, bo lekko publiczne położenie mam :p.

    Gdzieś tam mi się rzuciło w oczy, że tu nie wolno zamieszczać ogłoszeń, ale jak mam iść do dynamicznego z poważnymi ofertami, to wole się nie bawić w ogóle, więc zaryzykuje tutaj.

    Po pierwsze - jest może ktoś, kto nie ukończył halloween i chciałby itemki? Albo ma na nie ochotę, bo mu jakoś wskaźnik pd podniosą? Bo ja akurat nie jestem nastawiona szybkie przechodzenie poziomów, więc jeśli kogoś ten zestawik uszczęśliwi bardziej, to chętnie podeślę.

    Po drugie - zgubiłam dziobaki xD:cry::cry::cry: Serio. Miałam ich kilka i tak się zakręciłam przy wymianach w którymś momencie, że nie mam żadnych xDxD więc jeśli ktoś miałby ochotę się wymienić, to pisać co chcecie


    I po trzecie - jeśli ktoś miałby na wymianę jakieś starsze, słabsze, niepotrzebne itemy tpd na wyspę, to też pisać, co chcecie w zamian. Na rekordy tak jak mówiłam nie jestem nastawiona, ale pół wyspy mam puste i głupio to wygląda xD

    sówki na: TrissMerigold. <--------- kropka! tam na końcu jest kropka! nie wiem, co mi mózg zaćmiło, jak ten nick wymyślałam, mało kto ją zauważa xD:cry:
     
  9. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Sowa na plocie;)
     
    ross2 i becia1989 lubią to.
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jeżopunktura leci :)Pozdrawiam
     
    ross2 i becia1989 lubią to.
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ok kochani, itemki poleciały, dziobaki załatwione :) Dziękuje za współpracę błyskawiczną :inlove:
    A tobie czegoś nie trzeba? Co prawda "nie mogę Ci wieleeee daaać...." ale jakby co..? :)
     
    ross2, becia1989 oraz gosiagosia60 lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja,jak zwykle-czarne bzy zwykłe i XXL :)
     
  13. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Nalewkę robisz? :)
     
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Dzień doberek wszystkim....
    Przede-wszystkim bardzo chcę podziękować tobie Gosiu :inlove:
    Ty wiesz jak raban zrobić,,,buziole..
    Masz piękną dusze i wiele empati
    Tobie Z
    Zła_Kobieto..za kiwi mam teraz dwie zagrody...styknie
    19edysom78 za wiewióry
    fokusmic za wiewióry
    Mam już 3 zagrody więc styknie,to ciągłe kupowanie było denerwujące
    Teraz już je postawiłam niech pracują..
    Gosu tobie tez za te wiewióry..wiecie ta zołza miała jedną i Mi ja podorowała
    Wszystkim za pozdrowienia i życzenia oraz za pamięć jestem wdzięczna i bardzo dziękuje..
    Bywam rzadko ale wiecie dlaczego..wasze wsparcie jest dlamnie bardzo ważne i pomocne
    Jestem ślązaczką ..więc uparta ze mnie bestyjka..haha
    Wczoraj(powiedzmy) troszkę przesadziłam z siedzeniem i dzś zdziebko płace ale co tam warto było..
     
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    To samo pomyślałam xD ale wysłałam, mam nadzieję, że na degustacje zaprosisz :p
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oj tam,oj tam...;) Nie marudź,tylko pisaj szybko,co jeszcze potrzebujesz :p
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Co za kobieta. Ciągle jej mało :p
     
  18. dosias

    dosias Generał forum

    mam pytanie wilsona da się postawić na pnączu?
     
    ross2 i becia1989 lubią to.
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    kiedyś się dało, ale jakiś czas temu powyłączali te durnostojki z możliwości sensownej utylizacji na pnączu
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No co poradzę-ciągle mało :p[​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.