W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    niestety zimorodki sa "za mlode" - jeszcze nie uplynal ich "czas karencji" - 4 miesiace (pare dni zabraklo) od ich wprowadzenia do gry, takze ne bedzie ich mozna wysylac/wymieniac
     
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dzięki :) Żółwie są. Ale znowu wszyscy chcą za nie różowości -.-
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    widze,ze gt dali :),tylko w balonie nie zabierzcie mi wszystkiego,bo ja .....niestety ale mam popoludniowki to chyba zaczne polowanie dopiero jutro rano,jakies krotkie to gt,nie mozna przedluzyc o weekend,echhh
    Ja bede polowac na JC i itemki max 12h a mam co zaoferowac,czy itemy z pelni bedzie mozna wymieniac i ze sklepu :nietoperza drakuli ?
     
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oo_OxDxDxD:cry::cry::cry::cry:
     
  5. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witaj Sąsiadko,czego będziesz szukać tym razem?
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ciekawa zależność xD No patrz pan, to to tak działa ;)
     
  7. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    pchnij sowke do mnie, prosze:)

    sowka nakarmiona odleciala :))
     
  8. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Witam, dawno niewidzianą sąsiadkę. Ja stała w uczuciach jestem dalej kasztanowych i już mi się buźka śmieje od rana, bo jeża mam obiecanego.
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Jakbyś widziała jego pałeczkę tez byś nie chciała się dzielić:pxD
    I już Cie lubię:inlove:.Jakiego Miecia najbardziej pragniesz? Paru leży za chliwem,tak się nawalili,to mogę podesłać;)
    Człowiek cale życie się uczy;):p
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bierz kochana. Ja do niego pałam tylko platoniczną.xD
    o_OxD:cry:xD:cry:
    To na podstawie badań ?xD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  11. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    A ja was wszystkie lubię, przychodzę trochę wtrącić swoje 3 grosze, bo mi się nudzi w domu :( A tak , poczytam, popisze i czas leci. Na swoje skromne potrzeby wszystko mam, dziękuję bardzo, może ktoś bardziej potrzebujący się znajdzie;)
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry pochmurne ale na szczescie nie zimne :D
    Kropelko lepiej powiedz czego Ty i Twoj polowek szukacie bo prezenty winny chodzic w obie strony a nie tylko od Was :inlove::inlove::inlove:
    Fajnistego szperania w Panu Balonie :p
     
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie.ObserwacjixD
    Ostatnio z Gargusiem pili i w pewnym momencie stół się podniósł.Pacze pod stół a to kumpel takie cuda robi jak połyka w całościxD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Leżę o_Oo_OxDxD:cry::cry::cry:Też chcę zobaczyćxD:cry::cry:
     
  15. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    xDxDxDxDxD:cry::cry::cry::cry::cry: masz może zdjęcie? też chciałabym to zobaczyć
     
  16. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dam Ci znać kiedy następny raz będą ucztować.Tylko coś twardego przynieś na zagrychę,wtedy dłużej staje:p
    Ja tez wzrokowiec jestemxD
    becia,Ciebie tez powiadomię:)
     
  17. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Jak potrzebujesz kasztanowej sarny to napisz do mnie , podaruje w prezencie .
     
  18. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    mało mam ostatnio czasu na udzielanie sie na forum:(czasem do świetlicy sobie zaglądnę tylko;)trzymam kciuki za kasztanki,będę wypatrywała ciekawych ofert na nie u mnie w balonie
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Kochana nie zdjęcie-filmik wrzuć..Będzie można sobie w zwolnionym tempie oglądać,przyspieszać,cofaćxD:cry::inlove:
     
  20. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Chleb sprzed tygodnia wystarczy???:oops:Lokalnym po tygodniu można zabićxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.