W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Jak byłam mała moja mama sama robiła wiązanki, jeśli jesień była bezmroźna do listopada to były z chryzantem z własnego ogródka. Jeśli mróz zmroził były z suszek i były naprawdę piękne. Z czasem suszki zastąpiły sztuczne kwiaty z dodatkiem gipsówek i innych kaszek z ogródka. ale z czasem wynikła o to mała rodzinna wojna, że co roku mama robi, większość na groby z rodziny taty. Reszta się nie interesuje tylko potem przy grobie przekręca po swojemu i krytykuje i mama przestała robić, teraz się kupuje. Szkoda bo były niepowtarzalne ... ale z drugiej strony się nie dziwie że mama się zbuntowała, sama musiała zadbać o świerk, kupić kwiaty, zadbać o dodatki z ogródka w odpowiednim czasie ściąć wysuszyć. A w zamian zamiast dziękuję tylko jakaś krytyka i się skończyło.
     
  2. Kasialka

    Kasialka Generał forum

  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    U nas była jeszcze inna tradycja.Moje rodzeństwo cioteczne 2,3 dni przed Wszystkich Świętych jeździli na stare opuszczone cmentarze i zapalali znicze.Ja dołączyłam do nich jak miałam 8 lat.Jeździliśmy na cmentarze wojenne,na Majdanek,do Sobiboru.W Chełmie i okolicach tez było parę takich miejsc gdzie zginęło mnóstwo ludzi.Później do naszych wyjazdów dołączyły nasze dzieci.Wczoraj córka jadąc z Krakowa wstąpiła na Majdanek.Rano szliśmy na groby bliskich a wieczorem zapalaliśmy znicze na opuszczonych grobach.Tez lubiłam wieczorem pójść na cmentarz.Cisza,spokój,wyjątkowy klimat i czas na pomyślenie
    Rodziny sa rożne i rożne osobowości w ich skład wchodzą.Jednych kocham,innych lubie,jeszcze innych toleruje a z tymi co mi nie po drodze ignoruje.Głowa muru nie przebije a zdrowia i nerwów szkoda.
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry niedzielne ,zadumane :)
    Ale tego natworzyliscie ,jak na ten czas to zostawiam czytanie zaleglosci na popoludnie bo kazda historia jest ciekawa i wspaniala .Ja tez robilam glupoty na swojej farmie ,podlalam pszenice SN ,kury hodowalam na SP ale nie wymienilam florenow na sianogrosze bo zdazylam to przeliczyc i przekalkulowac o_ONatomiast robilam wspaniala rzecz oczywiscie nieswiadoma tego co robie .Jak juz weszlam na forum to naciskalam wszystko i wszedzie nie patrzac gdzie jestem i tak dostalam sie do Kalendarza a pozniej przez 2 dni go szukalam pod roznymi haslami -ale uwienczylam to sukcesem xD. Najlepsze bylo jak zalozylam drugie konto i zaczelam podczytywac posty w TYM akurat watku i wpierw wszystko lajkowalam nickiem malinarp -tylko na tym nicku wchodzilam pierwotnie na forum az kiedys pomylilam sie i na nicku ross2 weszlam na forum i tutaj wszystko lajkowalam tym nickiem ,oczywiscie swoje posty tez i dopiero po kilku tygodniach doszlam do tego ze lajkuje sama siebie -znaczy swoje drugie konto o_O:oops:o_OOczywiscie to wszystko z niewiedzy i chyba zacmienia umyslu ale jak doszlam do tego to zawstydzilam sie potwornie :oops::oops::oops:na dodatek lajkowalam Wszystkich i wszystko ,nawet posty ktore mi nie odpowiadaly atmosfera o_O
    Co do odwiedzania grobow swoich bliskich to mam z tym problem bo pozostaje mi modlitwa i wspomnienia , do Halloween sie nie przekonam nigdy(to nie te klimaty w ktorych zostalam wychowana ):(Groby odwiedzam jak odwiedzam Kraj :(:(:(
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2015
  5. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Widzę że jesteśmy z tego samego regionu kraju. :)
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no jakbym czytała o sobie xD u mnie to samo...
    dlatego tez dopiero mam zamiar jechać na cmentarz
     
  7. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Ja dalej marzę, żeby dało się wysyłać itemy z podstawami albo rozłożyć itemy żeby móc je wysłać na następnym gt.
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    No wlasnie jestem "za mloda" zeby kumac o co chodzi wiec prosze wytlumacz mi o co w tym biega bo na poczatku eventu wszedzie szukalam cukierkow xD
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Isia dała radę.:inlove: Super dziewczynaxD
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    A bo ja wiem, o co chodzi? Na amerykańskich filmach tak wołają xD:cry:
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Albo dajesz cukiereczka dla dzieci które przyszły, albo robią Ci psikusa, np obrzucą jajkiem, papierem toaletowym. Wiem że u nas w mieście były tak niegrzeczne dzieci że rysowali pewną część ciała na drzwiach:eek:
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    No to teraz zalapalam bo ciagle myslalam ze to jest powiazane z obecnym eventem i musze szukac cukierkow bo psikusow nie mialam zamiaru szukac :DxD:D
     
  13. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    To ja się tez przedstawie mam na imię Grażyna na farmie od trochę ponad 5 lat,jestem nałogowcem który potrafi wstać w nocy i obrobić faremkę,jestem w tej komfortowej sytuacji bo jestem już emerytką,i moge sobie odespać nocne uprawy.A tak jak w piosence E.Geppert bo ja już nic nie muszę..Farma to moja rozrywka,lubię czytać wasze posty i rady,odnośnie farmy.Odnośnie dzisiejszego święta zgadzam się całkowicie z przedmówcami,zastw się a pokaż się,my polacy już tak mamy.Mam nadzieję że przyjmniecie mnie do swego grona.,pozdrawiam.
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    pięknie grała i wielkie gratulacje dla niej :)
    witam oczekusiów w ciągłym oczekiwaniu na cos ....... xD
    pełnia niedługo nam się skończy, wiec chyba wypada oczekiwać teraz na psy xD
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja ogladala Radwanska w necie bo nawet nie wiedzialam ze dali w TV :(,psy caly czas wystawione ale za duzo ich nie mam i SP tez 200 (malo :(),wykorzystuje pelnie i ustawiam grzybowy las na wyspie skarbow mam ich 5 szt ,chyba juz starczy,czas moze jakies zadanie zrobic w spoldzielni 8)
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    Nooo zrobilam cala misje Upiorne zakupy i teraz jade itemy na pnacze :inlove:xD:inlove:ciesze sie ze tak dlugo ta Pelnia z Halloween trwa bo troszke nadrobilam zaleglosci :pco do itemow Las i Mlyn to zrobilam tylko po jednym bo kazdy event przynosi lepsze itemy to wole sie pozbyc misji a pozniej bede myslala o itemach na WS ;)
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ja robie odwrotnie ,misje najpierw ,potem itemy ,chociaż 2 grzybowe lasy też sobie wzięłam :)
    psy jakies w stodole są ,ale z sp gorzej
     
  18. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Witaj Grazynko...milo, ze piszesz i wyszlas z krzakow !! Tu nikogo sie nie przyjmuje , tu sa wszyscy mile widziani...wystarczy, wejsc i zaczac pisac a potem znajomosci same sie rozkrecajaxD

    Co do dzisiejszego swieta...niestety nie odwiedzilam dzis grobow najblizszych( w Polsce bede dopiero w grudniu)..
    Wczoraj bylismy na grobie przyjaciela ktory zmarl pol roku temu...a dzis na cmentarzu , powspominac najblizszych.
    Niemieckie cmentarze sa przepiekne...ogromne parki , groby-skromne plyty nagrobkowe, mnostwo zieleni, minimalizm w czystej formie, zwyczajnie znicze, brak marmurowych "blokowisk",sztucznych neonowo-kolorowych kwiatow...cisza , spokoj, zaduma...
    Oczywiscie "rewia mody" nie istnieje...
     
  19. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć, bardzo cieszę się z hodowli piesków :inlove:, ale od kilku dni zaczęłam odwiedzać wątek '' pomaganie przez klikanie'', namiętnie czytam historie wspaniałych zwierzaków w schroniskach i czuję dyskomfort, że tyle czasu i zaangażowania poświęcam pikselom, kiedy te stworzenia czekają na ludzkie wsparcie :(
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dziewczynki,postawiłam symboliczny znicz,od wszystkich,którzy dziś nie mogą być na grobach bliskich.8) Event skończyłam po południu.Siać nie lubię ale korzystam z dodatkowych bonusów i sieje,żeby wybrać SP z Klątwy.Zawsze co darmowe,to darmowe-na psy się przyda :p Na WS postawiłam sobie wiatraki-TPD może nie najlepsze ale pięknie wyglądają;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.