W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Gosia poproś niech Ci informatycy BP konto obrobią :) znaczy przesiejąxDxDxDxD
     
  2. poptakach

    poptakach Czeladnik forum

    ja lubię w swoich butach sama chodzić-nikomu bym nie dała ich założyć ;)
     
  3. lunieczka

    lunieczka Czeladnik forum

    Przez cały dzień nic nie dało się zrobić. Mam nadzieję,że sąsiedzi wybaczą brak prezentów.
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Hih8) nie wiadomo co lepsze :cry:
     
  5. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    W tym mrocznym czasie Halloween lacze sie z Wami w bolu.
    A tak na calkiem powaznie, to przeciez wszyscy jestesmy uzytkownikami tej gry, wplacamy realna kase, ktos na nas zarabia, sa od tego odpowiedzialni ludzie, ktorzy powinni dzialac, dopoki farma nie wroci do normy, czyli do poprawienia bledow, a nie zamknac biuro i isc sobie do domu. W tych czasach siedzimy w pracy okreslona ilosc godzin, ale jesli nie daje ktos rady to siedzi po godzinach - nie platnych- a nie wierze, ze informatyk tam siedzi i probuje naprawic system.
    Naprawde przykro mi z tego powodu, bo moglo mnie to tez spotkac jak i wielu z nas.
    Miejmy tylko nadzieje, ze naprawia to naprawde szybko i dadza rekompensate tym, ktorych to spotkalo.
     
  6. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jak ja bym wyszła z pracy olawszy klienta to byłoby to moje ostatnie wyjście:(
    jak i pewnie wielu z Was:(
    takie są teraz realia rynku, ale jak widać nie wszystkich się to tyczy.
     
  7. lunieczka

    lunieczka Czeladnik forum

    Podejrzewam, że nas mają w nosie. Inaczej już byłyby jakieś dane.
     
  8. onka1605

    onka1605 Czeladnik forum

    Napisalam o tej sprawie na niemieckim Forum...moze tam cos zrobia(sa blizej centrali') a paru graczy tez tam wlasnie pisze, ze nie moga sie zalogowac...TU dla tych co umia po niemiecku
    Nie chce mi sie tu tego tlumaczyc, ale sens jest taki, ze jest problem i BP ma go rozwiazac a nie my..i to BP ma rozmawiac z WP bo w koncu konta sa ich wlasnoscia a my je tylko uzytkujemy...
    Moze cos sie ruszy, bo Modowie na niemieckim forum bardzo zaradni sa:)
     
  9. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Czytam, czytam i jestem w szokuo_O Bardzo mi przykro i ogromnie Wam współczuję :oops: Mam nadzieję, że szybko rozwiążą problem i odzyskacie swoje konta. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej.
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Mam nadzieję, że nie posłuchamy pokrzepiającego 8) hymnu polskiej reprezentacji w piłce noznej ''Polacy nic się nie stało''. Karaluchy pod poduchy i do normalnego z Wami farmowego jutra :inlove:
     
  11. złababa40

    złababa40 Czeladnik forum

    Jednak zapamiętałam hasło..Odpowiedzi od w.p nadal nie ma,informatycy z BP i ich szefowie też spią spokojnie..No cóż. Jutro mam cały dzień w plecy bo praca... Na prawdę wstyd tak lekceważyć klientów.Idę spać. I nie. Nie będę rano sprawdzać czy działa
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Biorąc pod uwagę to, jakie pojęcie mają pracownicy tej firmy o grze z punktu widzenia gracza... nie chciałabym, żeby ktoś stamtąd cokolwiek u mnie siał xDxD:cry:
     
  13. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Miałem nic nie odpisywać, ale ... nie potrafię po prostu obojętnie przejść jednak, biorąc chociażby pod uwagę fakt, że od 7 godzin robię co mogę, jeszcze będąc w pracy, później w drodze z pracy do domu, a w końcu już będąc przed swoim kompem, by pomagać naszym Graczom, nawet jeszcze nie zdążyłem nic zjeść. Ale pomijam w ogóle już te i inne sprawy i bez sensu dalej rozwijać te wewnętrzne wynurzenia, bo co to kogo obchodzi, jak również fakt, że zrobiliśmy co mogliśmy by poinformować o problemach z logowaniem się jak najszerszy krąg osób w centrali BP, nie mówiąc już nawet o koleżeńskim kontakcie z niemiecką ekipą forum. Niemniej jednak, jako że znam język niemiecki i to dość dobrze, posługuję się nim na co dzień także w pracy, chciałbym Cię prosić o nie rozsiewanie błędnych informacji, które powyżej pozwoliłem sobie pogrubić. W żadnym poście członka ekipy w cytowanym przez Ciebie wątku nie ma informacji, że problem jest i to BP ma go rozwiązać, tylko że został on przekazany wyżej, co zresztą zrobiliśmy wpierw my, ponieważ dbamy zawsze o naszych Graczy, czego na ogół w ogóle nie widać, a do czego już dawno zdążyłem przywyknąć, bo nie wytrzymałbym tak długo piastując w ekipie stanowisko jej członka i że jedyne co pozostaje nam zrobić, to czekać cierpliwie aż będziemy wiedzieć więcej, bo nic więcej nie możemy w tej chwili zrobić. Ponadto mając na celu zawsze dobro naszych Graczy nie rywalizujemy z ekipą niemiecką czy też jakąkolwiek inną, bo chyba nie o to w tym wszystkim chodzi, a wręcz przeciwnie, współpracujemy z nimi, jak i innymi ekipami i owszem, muszę przyznać są oni zawsze bardzo pomocni.

    Pozwolę sobie jeszcze przypomnieć jedną rzecz, mianowicie problemy z logowaniem się na konta w grze poprzez stronę partnerską Wirtualna Polska występowały w przeszłości już nie raz, bo nie jest to pierwszy i odosobniony przypadek, z tego co pamiętam problem zawsze występował po stronie WP, a faktem jest, że w przypadku dostępu do gry poprzez strony partnerskie BP ma ograniczone pole działania, konta założone są u nich, nie na głównej stronie Farmeramy, stąd też należy się kontaktować z Supportem danej strony. W tym miejscu przypomnę jeszcze chociażby problemy z wiadomościami, w tym i odpowiedziami z Pomocy Technicznej, które nie dochodziły do Graczy posiadających konta mailowe na WP.

    Reasumując, to co my jako ekipa mogliśmy zrobić, czyli poinformować o problemach kogo się da, to zrobiliśmy, rzekłbym nawet że więcej, dużo więcej niż powinniśmy w takim przypadku.

    Tym akcentem chciałbym na dziś zakończyć, życząc oczywiście wszystkim dotkniętym problemami z logowaniem się jak najszybszego dostępu do ich kont w grze. :)

    Dobranoc.
     
  14. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    No zesz w gwiazke mac.Takiego gnoju narobili i winnych nie ma? Znowu!
    Zamiast wziąć sie do roboty i oddać ludziom/lub choćby poinformować ze cos robią w tej sprawie/ farmy to umyli raczki i od graczy oczekują rozwiązania problemu.Cale BP !
    Bardzo Wam współczuje i wierze ze bardzo szybko odzyskacie swoje konta.Tak musi być i już.
    Nie wierze,no nie wierze!
    Ale syf>:(
     
  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)

    Dopiero teraz czytam co niektórych z Was spotkało. Gdzieś są jakieś problemy,ale gdzie? Ktoś musi to naprawić,znaleźć ''główne" miejsce zapalne,od którego się to rozpoczęło. Na myśl mi nie przychodzi,że możecie utracić swoje małe,wirtualne gospodarki:)
    Ja nowej farmy bym pewnie nie założyła,wiem, oferujecie swoja pomoc graczom,ale to już nie to samo,co ta pierwsza "wychuchana" farma,w której już serce zostało,czas,cierpliwość,zabawa,realne pieniążki:)
    Trzymajcie się,walczcie,dopinajcie swego:)
     
  16. poptakach

    poptakach Czeladnik forum

    Nie rozumiem-jak zrobiliście dużo więcej,niż powinniście w takim przypadku????To kto to powinien robić,jak nie Wy???
     
  17. lunieczka

    lunieczka Czeladnik forum

    Nadal żadnej informacji o naprawieniu logowania. Za chwilę już będą chwasty.:oops:Tyle SN poszło w diabły.:mad:
     
  18. CIVIC-VIII

    CIVIC-VIII Czeladnik forum

    Witam cała brać farmerską ( piszę z konta męża kruszynka63) bo od wczoraj też jestem w tej grupie która nie wie co dalej:cry:czyli WP.Gram prawie 4 lata i taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz .Najbardziej smuci mnie podejście BP do całej tej sytuacji:eek:,dlatego kochani farmerzy (Ci w obecnej chwili grający którzy możecie grać )bardzo was wszystkich proszę zacznijcie się z nami solidaryzować, aby na BP wywrzeć presję i zmotywować ich do tego aby nasze konta znowu zaczęły normalnie funkcjonować.Myślę że wszyscy wiedzą o co chodzi ( ..................?).Pozdrawiam was wszystkich -rozgoryczona kruszynka63.​
     
  19. onka1605

    onka1605 Czeladnik forum

    Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja mocny strona..?.Czy ja pisze, ze ktorys z czlonkow ekipy napisal, ze BP ma ten problem rozwiazac? NIE! To skrot/tlumaczenie - MOJEGO postu!
    To , ze sie staracie, doceniam, jednak jakos malo te starania widac, gdy czytam pisane z uporem maniaka odpowiedzi: "kontaktujcie sie z supportem WP ! Czy ja gram w gre BP czy WP?Gdzie ida moje pieniazki? DO WP czy BP...Czy to nie BP powinno zadbac o swoich graczy ? Jesli sa problemy ze stranka partnerska to centrala BP powinna z tym partnerem rozmawiac, bo ja umow z WP nie zawieralam. To na tyle...juz nie bede sie powtarzac ..Niemieckie forum, niemieccy Modowie i Userowie potrafia "zalatwiac sprawy" o czym wszyscy doskonale wiemy i mam nadzieje , ze piszac tam mojego posta poprostu przyspiesze dzialanie w tej sprawie. Badzmy szczerzy-Hamburg bardziej slucha "swoich'".

    Gram od maja 2010 i do tej pory ani razu nie zdarzylo mi sie cos takiego.!
     
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry
    Miałam nadzieję ,że rano wszystko się wyjaśni ale nie martwcie się na pewno tak będzie :).Jest jeszcze wcześnie a problem prawdopodobnie jest złożony i wymaga więcej czasu na naprawę :)
    Bardzo się z Wami solidaryzuję i trzymam kciuki :).
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.