W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Po takim poczestunku slodko-pierdzaco mi sie zrobilo:wuerg:8) W krzaki sie udam, bo teraz tylko tam siedziec wypada. Zetka, dzieki za niezbednik;)xD

    Bry pochwalone
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja tam słodkie lubię,byle nie za często.:p Bry...(teraz delikatnie,bo nie wiem,jak poprawnie będzie ;) )
     
  3. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dzień dobry :D u mnie słoneczko świeci , chociaż zimno :sleepy: Kochani , najważniejsze żeby zdrówko dopisywało, reszta.....niech zostanie milczeniem :p
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Ja też lubię słodkie ale odchudzam się. Kawę wypiję z przyjemnością nawet trzecią:):)
     
  5. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ale ja mam znowu "tyły" z tymi mrocznymi...

    Produktów też w stodole niewiele :cry:

    Dzień dobry mlekiem i miodem płynące.
     
  6. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Witam poniedziałkowo, trochę mnie tu nie było, zaległości w krzakach nadrobiłam.
    Zła to jednak zapobiegliwa kobieta z wielkim "złym" sercem szybko adekwatny do okazji sprzęt przytaszczyła :p.
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ale ślitaśnie..Buziolki,całuski i wogóle.Szczególnie dla kochaniuteńkich moduńków dzielnie walczących o to,żeby słodziutkie dzieciaczki czytające to forum nie mogły uczyć się różnych postaw obywatelskich .Ale gdybyśmy tak pisali kto ile florków wydał to ho ho...
     
  8. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Sąsiadeczko, gumiaki i do pracy. Ja tu zasuwam, a ciebie za płotem nie widze. Siejemy, siejemy........;)
     
  9. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Sieje, sieję... :) Tylko to ręczne klikanie w miliard małych pól bywa nużące -.- ;)
     
  10. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Właśnie skończył mi się kombajn- :cry: Idę do spółdzielni jakąś misje zrobić :p narazie klikamy obie- powodzenia:oops:
     
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Kasiorki to teraz możemy dostać ;). Ale czy przeznaczymy to na fl to inna inszość :p
    Swoją drogą taka spokojna i bezkonfliktowa rozmowa jak ta wczoraj powinna wejść do poradnika forum do działu "jak powinna wyglądać dyskusja na forum " ;)Tylko czemu się nie spodobała ???o_OChyba piesków nie lubią :cry:
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A dziwne, skoro pieski mają być hodowane na farmie na szeroką skalę.:eek:
    Może to zwolennicy kotków, albo wyłącznego siania sałaty? :music:
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Może hotel zrobią dla piesków płatny?
    Ja za swojego w domowym hotelu płaciłam 70,- za dobę + własne jedzenie.
     
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Witajcie xDxD
    Z tym czekoladowym ciasteczkiem do kawki, trafiłaś Ewa w punkt xD Piękne serduszko :) Takie właśnie lubię :)
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bardzo przepraszam wszystkich. Zapomniałam o "witaskach"8) Buziolki,całuski i te inne bez "witasków" są nieważne. Mają zdecydowanie za mały ciężar gatunkowy:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bry......
    Nie rozumiem dlaczego usunięto mój poprzedni posto_O
    Zbliża się Halloween więc napisałam, ze będzie straszno8)i śmieszno:D
    zresztą jak się rozejrzeć wokół to już taki nastrój mamy na farmie;)
    A skłony i całuski w rękę masz już przećwiczone:p
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Oczywiście. Drugi raz w tym roku jestem większością. Po raz pierwszy od 10 lat
     
  18. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Mogłabyś napisać do mnie sówkę :) Nick aweva55 :) Coś mi się namotało ;)
     
    brydzia175, becia1989 oraz Sookie lubią to.
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak widać znowu co niektórzy robią wszystko , żeby ten OFF był nudny do ..... :wuerg::wuerg::wuerg:.
    Szkoda , że tutaj nie mamy wyboru.
    Choćby raz na 4 lata.
    Myślę , że zgodność Userów byłaby dużo większa ;).

    Bry żenujące.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2015
  20. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Forum nie jest odpowiednim miejscem na dyskusje, nawet te jak najbardziej kulturalne -.- A później się dziwią, że forum puste a userzy w podziemiu siedzą 8)

    mój post o kalendarzu też poszedł w p...owietrze :cry::wuerg:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.