W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No tak, w 3 zadaniu w faq jest błąd u nas. Idę poprawić.
     
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dzięki za odpowiedź :). Jednak źle zrozumiałam, bo myślałam, że piszecie o jakimś pnączu na które trzeba zbierać mroczne roślinki xD. Nawet u Jacka sprawdzałam :p.
     
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Tą jedną poprawiłam, a reszta chyba już się zgadza.
    [​IMG]
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a no na długie lata nawet xD
    ja na razie mam do zrobienia jeszcze jedno drzewka-3 juz kupione. na noc zasieje czubajke i bedzie na 4 drzewo. dalej jest w kolejce hodowla wron, itemy na pnacze czyste czary mary, potem chce zrobic 17 mumii zeby miec co postawic na pnącza bo mam malo itemow 2x1, wole je miec na polu lub w pasku albo na gt :p a tam malowartosciowe mumie postawic :p dalej bedize misja upiorne zakupy, potem itemy na pnacze i dopiero kolejne misje ktore są w spoldzienli. nawet nie wiem juz jakie... (zrobilam dopiero brakule, zamek nawiedzony i czyste czary mary) take ten......trzeba w nocy wstać :p
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję Onka :) Jakoś trzeba było się wpasować w ogólny trend ;)
    A pisząc szczerze, to nie lifting ... liftingiem to się maskuję codziennie xD

    A myślałem, że się nie wyda ... xDxD
    W takim układzie - dużo zdrowia, szczęścia, radości, miłości i wszelkiej pomyślności dla Młodej Pary ... i tyleż samo dobroci dla świeżo mianowanej Teściowej :) Gratuluję Onka :) Ucałowałbym chętnie i uściskał Ciebie z tej okazji, ale sama widzisz, że pysk mam jakby niewyjściowy trochę, odłożymy to może na lepszy czas ;):DxD
     
  6. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Leżę xD:cry:xD
    Mam takie odczucia codziennie, a wyjść z domu muszę:oops: xD:cry:xD
     
  7. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    O boshhh :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy: ile tego trzeba wysiac :cry::cry::cry: chyba przez 2 lata Pelni nie robilam ( bo nie lubie) to mam teraz baaaardzo duzo nowych roslinek do wysiania xDxDxD chce grzybowy las :oops::oops::oops:
    Onkaaaa gratulacje moja droga:D Wszystkiego dobrego dla Mlodej Pary:D
     
  8. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Witaski ponowne, jeszcze bardziej zmeczone. Zamiast spac, polecialam zalatwiac pilne sprawy pomimo soboty. Zdazylam wrocic i moja mamusia zarzadzila degustacje nalewki... tegorocznej i tej sprzed trzech lat, z pigwy. Jednym slowem kwasna slodycz... lub slodki kwas. Fuuuj! :wuerg:
    Wszystko. Dzieki sugestii -norbjasa-, ze beda potrzebne produkty, nieduzo ok 100 sztuk i rzesza farmerska rzucila sie kupowac (zapewne) wszystko co pod ta kategorie pasuje. Zapominajac o tym, ze produkty z wyspy nie sluza tzw opcji wyrownywania szans. Na moim targu podrozaly wasy, walizki, kleje i wszystko pozostale tez, choc mniej.

    Siedzialam jeszcze przed chwila juz mocno rozloszczona i dalej lapalam te szaliczki. Po czym przyszlo mi na mysl, by sprawdzic, kiedy ten event sie konczy, bo jakos mi ta niedziela nie pasowala...
    Dzieki temu zapamietam ten event na dluuugo a event konczy sie w poniedzialek i zdaze spokojnie. xD
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    spokojnie....misja stała, a mam nadzieję, że jak dali osobne pola dla duchów to i pełnia będzie dłuższa:D
    nie wierzę, żeby zawsze tygodniowa, ale może na te 2-3 dni to BP zrobi....a wtedy szybciej to pójdzie....ciekawe czy na "duchowaj" łące wprowadzą super pola.... bo bardzo by się przydały....jak pełnia była na głównej to często na noc przechodziłam na SP....bo generalnie mroczne roślinki krótko rosną...
    Onka ....witaj w gronie :D ale dla uściślenia....zostałaś Teściową czy Świekrą???
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam oczekusie :)

    pierwszy cel osiagniety :inlove::inlove:

    [​IMG]

    moze uda sie zdobyc jeszcze jeden las :p
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Gratki sąsiadeczko:)
    dziś pewnie nóżki Cie bolą i nie tylko nóżki xDxD
     
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Gratulacje, u mnie też stoi. Drugiego nie biorę, sieje teraz już tylko roślinki..
     
  13. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)
    no ładny ten las, gratuluję :) może i ja na niego nazbieram...... bo jak do tej pory to kończę misję w spółdzielni klątwa mumii, ale już tylko jedno zadanko zostałoxD


    czy ma ktoś może upiorny bukiet na wymianę ? oddam kerstol albo zielona matatę
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    misje w spoldzielni na razie odpuscilam ;),teraz sie zastanawiam czy zbierac rosliny czy .....zobacze8)

    szkoda ze odrobine wczesniej nie napisalas o bukiecie,wlasnie rozdalam wszystkie prezenty :(
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja wychodzę z założenia, nasieje rośliny na tyle ile czas mi pozwoli, jak nie będą potrzebne w Halloween to albo wrzucę do spółdzielni albo przy kolejnej pełni wezmę więcej grzybowych lasówxD:cry:xD:cry:
     
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Matka Mlodego to o ile sie nie myle-swiekra...
    Dziekuje:)
    Dziekuje...! Musial bys widziec moja niewyjsciowa facjate po tych atrakcjach !!!xD
    Ide dzisiaj odetchnac...sauna, basen, moze jakis masaz....
    Roslinki rosna, robie kasiore na rozmarynie oraz miecie pieprzowej..dobrze jest:D
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    ta jedną muszę skończyć, tym bardziej, że już tak malutko zostało :)

    no i ja chyba zrobię tak samo, wrzucić do misji zawsze zdążę :)
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witam oczekujących :) Mnie w nocy pewna potrzeba wyciągnęła z łóżka,to sobie pomyślałam,że przyspieszę mroczne sianie :p No i jeden lasek stoi na WS :music:
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Chciałem robić misje, przynajmniej te z bukietami. Czytając Twoje posty zmądrzałem i zrobię dokładnie tak samo.
    Mrocznych mam tyle:

    [​IMG]
    Z tym, że nie oddawałem towaru na itemy na pierwszy mroczny rząd (ten z ghulonezem). Szkoda dla 800 PD. No i misja z mumią czeka. Kilka pełni opuściłem.

    Tak sobie mrocznie czekam na G&T.;)
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja zgarnęłam tylko ten rząd z upiornych, ten drugi jeszcze czeka na swoją kolej, itemki mam, ale rzędu nie ma:p

    Jak na razie mam w całości nawiedzony zamek zrobiony z mrocznych, reszta powoli się robixD:cry::cry::cry: wręcz bardzo powoli8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.