W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)

    Nad zakupem sadzonek wciąż się zastanawiam.
    Jakoś mało czasu mam dzisiaj, więc nie piszcie za dużo, żebym jutro miała możliwość nadrobienia lektury :)
     
  2. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Pozwolisz, że z poszanowaniem Twoich praw autorskich czasem posłużę się tym zwrotem?.. Na ogół nie mam problemu z nazwaniem swoich odczuć..ale w dyskusji z dosyć bliską mi osobą bardzo mi się to przyda..pozdrawiam:)
     
  3. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski sobotnie!!!
    Z moich sadzoneczek jakieś czarne wierzby wyrosly..i achachchcha..i baobab..
    Domki se postawilam...dwa...
    [​IMG]
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    A u mnie sadzoneczki na wyspie całkiem ładnie:
    1 achacha, 4 baobaby, 2 grejfruty. Do tego liczi xxl, wianowłoska xxl, ostrokrzew xxl


    Farma kicha.... tylko poziomkowiec xxl
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ascetką nigdy nie byłam i z pewnością nie będę. Życie jest za krótkie, by odmawiać sobie przyjemności ;):p

    Interesuje mnie co mówi ustawa, a nie telewizja :)
    Weekend dopiero się zaczął, a Ty chcesz już wtorek? A idź że kobieto, a kysz ;)xD Ja nie chcę poniedziałku, bo nie wiem czy go przeżyję :oops::cry::cry::cry:
    Pięknie napisane :inlove: Z Ciebie to naprawdę mądry facet :)

    Nie ma? o_O Szkoda ;)xD

    Szybko rzuciłam okiem i przeczytałam "proszę mi nie amputować".xD:cry:xD
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Pieski zmieniły wygląd:
    [​IMG]
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ogladacie siatke? wlosi maja duze problemy z slowenia w setach jest remis 1-1 a w trzecim slowenia prowadzi 16-14
     
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Agato, kilka dni temu... :)
     
    Anetta41 i FAJNAFARMAXXXL lubią to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A to jestem zacofana 8)
    2 dni temu sprawdzałam stan posiadania psów i chyba nie było takiej ikony jeszcze, albo nie zwróciłam uwagi.
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W tej chwili to już prowadzą 2:1 w setach ,a ktoś tu mówił ze Słowenia nawet seta nie zdobędzie xD
    4 punkty i Słowenia w finale i to chyba najlepsza wiadomośc tych mistrzostw by była
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2015
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    I finał dla Słoweńców ;). Będę im kibicować w finale ,zawsze to inaczej wygląda jak się przegra z mistrzem Europy :p
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i juz je zdobyli:)
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    piesy ze 3 dni temu wrzucałam już z nową grafiką :p śmieszne takie one teraz :p
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    W sumie się cieszę ,bo na Włochów mam alergię przez ostatnie kilka lat xD
    a te piesy to jak szczeniaczki teraz wyglądają o_Otakie milusie i malusie i jak tu je do oazy wrzucać :eek::eek:przecież to już na pewno pod jakiś paragraf podlega ;)
     
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Słowenia ograła Italię? Szok ale w sumie się cieszę :)
    Natomiast niestety Bułgarzy 2:0 prowadzą z Francją...

    Bry :)

    Właśnie czemu pieski teraz mają takie klapnięte uszy? :D
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Może coś inne nie maja klapnięte ,okaże się przy klonowaniu :p
    a w meczu teraz 2:1 jest :)
     
  17. juras

    juras Weteran forum

    Każdy by uszy położył po sobie, gdyby mu zamiast schabowego, dali sojowyxD
     
  18. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Dziekuje za wyjasnienia. Rozumiem, ze tv probuje calkowicie bezskutecznie promowac dobre zachowania wsrod polakow wmawiajac cos co nie ma odniesienia w prawie i co jesli chodzi o polakow jest z gory idiotyzmem.
    Chwieje sie i buntuje drepczac w kierunku o ktorym Ty piszesz. Mniej kupowac, by nie powiekszac wysypisk smieci. Zrezygnowalam z irytacja z kupowania wody w malych butelkach na duza skale, wlasnie z tego powodu, sklepy z roznym asortymentem, choc odwiedzam czesto, to jednak rzadko cos kupuje, bo wymagania moje wzrosly i chce cos na lata, bo juz wiem, ze plastykowe pudelko, do ktorego oczka swieca mi sie dzis, za rok moze byc niepotrzebnym i denerwujacym mnie gratem. Nad kazda inna rzecza sie zastanawiam i bardzo mnie boli i smuci, gdy czytam tylko to co ode mnie wymagaja i nic wiecej. I coraz czesciej mam ochote rzucic wszystkie swoje zasady w kat i robic dokladnie to co inni - tylko tyle co ode mnie wymagaja i nic poza tym. :oops: Mam dosc egoizmu innych.
    W swietle tego co napisala Sekme najmocniej Cie przepraszam za sugestie, ze nie segregujesz smieci. Segregujesz, robisz dokladnie tyle ile od Ciebie wymagaja.
     
    gadek lubi to.
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Trochę się wtrącę, bo nie jestem stroną w dyskusji, ale... Pominęłaś tutaj dosyć obszerną część wypowiedzi Sekme, w której tłumaczyła ona, że to nasze pozorne segregowanie tego typu odpadów w efekcie końcowym i tak niczego nie zmienia, więc prawda jest taka, że jedyne co robisz to uspokajasz swoje sumienie, bo wydaje Ci się, że pomagasz środowisku. Spokój ducha najważniejszy, więc jeśli Ci to pomaga - fajnie, ale zwracanie się pretensjonalnym tonem do ludzi, którzy tego nie robią trochę mi nie leży.
     
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jakbyś założyła filtr wody, to nie musiałabyś kupować jej w butelkach, tylko mogłabyś pić wodę prosto z kranu:p Tylko nie wiem czy zauważyłaś jaki jest znak na plastikowych butelkach? ;)

    Wybacz, że wydaje swoje zarobione pieniądze na to, na co mam tylko ochotę, a nie rozdaje całej wypłaty ubogim 8) Przepraszam, nie napiszę, że się poprawię, bo to byłoby kłamstwem:p

    Nie tylko zajęłaś się segregacją śmieci, ale ludzi też :wuerg: Zaszufladkowałaś mnie do egoistów? Dobre, bardzo dobrexD Leżę i nie podnosić xD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.