W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    To i ja witam Cię cieplutko, podobnie jak Ty wolę podglądać cichutko zza krzaków:).
    Raj emeryta



    Spraw niech twój bieg się spóźni
    Nie patrz na kalendarz
    Już nie musisz się niczym odróżnić
    Idź po swojemu

    Zapatrz się na błękit nieba
    Pozwól liściom spadać przed dom
    Tak szybko sprzątać nie trzeba
    Pięknie jak są

    A sprawy na zakrętach
    Omijaj dużym łukiem
    Bzdurami głowy nie pętaj
    I nie obnoś się ze smutkiem

    Smutasów świat nie lubi
    Nawet tych co wygrać mogą
    Wszędzie jak tylko można
    Bądź sobą.
    Iwona Derkowska
    Pozdrawiam emerytów i prawie emerytów xD.
     
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Różyczka nie zniechęcaj się do pisania, ja do dzisiaj nie umiem wklejac postów i jakoś daję radę, najwyżej jak mam jeden pod drugim to któryś kasuję ;):p. pewnie to nie świadczy o mojej błyskotliwości, ale z lenistwa linku do wklejania postów nie opanowałam, może razem kiedyś się pouczymy, tylko Modzi nie mogą tak szybko wkraczac do akcji :D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2015
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Jak to gdzie? po drugiej stronie kompa.. i ja z górnego śląskaxDxDxD

    Słonko dasz rade..nie taki diabeł straszny jak go malują....(No właśnie..diabeł ..to upadły anioł..czyli musi byc całkiem całkiem żeby mógł uwodzić zwodzić :oops::oops:)
    piękna
    Też wymyśliłaś (foch) Makijaż ? Od urodzenia jestem tak piękna,jak strup na [ciach]..to po co się jeszcze upiększać???xD

    Edytuję,niestosowne na nasze forum słowo śląskiej (swoją drogą mojej ulubionej) gwary usuwam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 lutego 2015
  4. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Witajcie Dziewczynki :)

    czytam, zapisuję wszystkie imiona /skleroza nie boli tylko trzeba się nachodzićxD/ i cieszę się ogromnie że poznaję coraz więcej wspaniałych Farmerek ;)
    Anno Mario Anitko zapraszam na dymka :p
     
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ze mnie to kiepski kompan do rozmów...... zresztą sama wiesz:)
    Kilka postów i znów myknę w krzaczki.....ale podczytuję Was z przyjemnością :)
     
  6. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    chyba przegapiłam Twoje imię :oops:
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie denerwuj się,nic się takiego złego nie stało.Po prostu kiedy zamieścisz jeden swój post odpowiadając komuś,to musisz zwrócić uwagę,czy ktoś inny już pod Twoim postem napisał,jeśli nie to wtedy korzystasz z opcji "Edytuj" przy tym swoim napisanym już poście,ponownie otwiera się okno i możesz dopisać co chcesz.Oprócz poradnika "Forum krok po kroku" jest jeszcze taki nieoficjalny poradnik i post est-orki, w którym bardzo ładnie wytłumaczyła jak edytować post i dodać coś do niego.Zerknij proszę tutaj :>>>https://board-pl.farmerama.com/inde...y-poradnik-farmeramy.10622/page-2#post-313175
     
  8. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ja niestety też :oops:, picantinio wybacz proszę :cry:
     
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    I te czekanie na GT się po coś przydało , całkiem fajna atmosfera się zrobiła i jeśli się nie myle coraz rzadziej się pytamy kiedy bedzie GT. Ech i czuję się tu swojsko,bo moje stare już troszku kości tu nawet pasują. 18 latek już skonczyłam ale ten vat mi coraz bardziej ciąży hihihihihi
     
  10. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Witaj Ateno-staram sie jak moge ale to na nic poniewaz ja jestem "wzrokowcem"i mnie to trzeba pokazac jak sie to robi a czytanie o tym to jak ksiazka w innym jezyku.Jesli pisze posta ktory jest odpowiedzia na wypowiedz to dlaczego jak odpowiadam na 4-ty z kolei post to znowu mi sie moje posty lacza a tak nie powinno byc moim glupim zdanie -powinien zostac pod postem pod ktorym go chcialam umiescic .Przepraszam ja sie tego musz nauczyc "w biegu"Pisze i klikam -wystaw odpowiedz ,ach musze to robic powoli i sprawdzic czy tam nie ma cudownego slowa"edytuj".Przepraszam Cie ale jak nie dam rady to dzisiaj jest pierwszy i ostatni dzien na forum .
     
  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A ja dorzucę jeszcze kilka rad dla Różyczki ..... pewnie poczytasz to:)
    Nie rób wszystkiego na raz.....
    dzisiaj napisałaś pierwsze posty....pozwól ochłonąć wrażeniom:)
    Nie spiesz się ze wszystkim..... na posty możesz odpowiedzieć i jutro:) ..... nic się nie stanie przecież:)
    Rób kroczek po kroczku ..... tak nauczysz się więcej i bez stresu:)
    Powodzenia:)
     
  12. babula40

    babula40 Komandor forum

    strup na [ciach]xDxDxDxD padłam xDxD ja nie wątpię ,że jesteś piękną kobietą ,ale różu możesz maznąć tu i ówdzie xD
    ze wskazaniem na ówdzie xD

    ja wiem kto jeszcze w krzakach siedzi - Mojabonanza :inlove: zapraszamy do nas !!!!:music:


    Edytuję i tutaj,ciacham co trzeba nonono :p

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 lutego 2015
  13. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    xDxDxDxDxD, szalona kobitka jesteś, hihihi, ale rację masz:D, Emilka troszkę kolorków na twarzy przyda się na wyjście:)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No proszę Cię Różyczko(jeśli tak mogę ) jeszcze raz powtarzam,nie stresuj się i nie denerwuj,bo tu się nic złego nie dzieje :)
    Pisz proszę spokojnie i tak jak napisała est-orka,powoli kroczek po kroczku wszystkiego się nauczysz i edycji, i cytowania i niedługo będziesz śmigać po forum ;) My wszyscy tak zaczynaliśmy i każdy się uczył,tak że na spokojnie,będzie dobrze :)
     
  15. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Różyczka myślę, że rady Estorki są dobre, ups jednak nie umiem łączyc postów :D:D i przyznam się, że czerwony KLIK też stresuje mnie ;)
     
  16. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    moje początki na forum wspominam boleśnie :oops:, dostawałam po łapkach xD oj dostawałam
    nauczyłam się i jakoś leci , Różyczko będzie dobrze :):)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj tam zaraz dostawałaś:pCo najwyżej groziłam paluszkiem :p;)
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześc Gretka i Zuza :), widzę Was w krzakach o_O:D:D:D
     
  19. babula40

    babula40 Komandor forum

    Przecież to piękne ,staropolskie słowo Ewuś xDxDxD
     
  20. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Różyczka nie zniechęcaj się do pisania, ja do dzisiaj nie umiem wklejac postów i jakoś daję radę, najwyżej jak mam jeden pod drugim to któryś kasuję ;):p. pewnie to nie świadczy o mojej błyskotliwości, ale z lenistwa linku do wklejania postów nie opanowałam, może razem kiedyś się pouczymy, tylko Modzi nie mogą tak szybko wkraczac do akcji :D:D
    ja wkleic to jeszcze chyba umie ale nie ma mi kto pokazac kiedy co naciskac zeby bylo dobrze i Modow dzisaj wykoncze chyba bo wkleilam Twoja wypowiedz ale mam jakies quote niepotrzebne teraz juz i teraz nie wiem co nacisnac zeby byla edycja a nie znowu post pod postem a mam tylko dwa warianty-dodaj odpowiedz i wiecej opcji .Jak nacisne dodaj odpowiedz to bede miala post pod postem -nie pisze mi tutaj edytuj nigdzie .Nie wiem czy mam dodac odpowiedz i wtedy jak sie wyswietli to edytowac -blagam -pomozcie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.