W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam :)
    Też korzystam z vpx po zarejestrowaniu. W kliknięciu wyślij, a wcześniej po wybraniu obrazka w listwie w poście jako kody do osadzania wybieram odnośniki bezpośrednie. Kopiuję link i wklejam w miejsce pokazane przez obrazek, chyba potem jest przycisk zapisz i już:).
     
    toDzasta lubi to.
  2. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Witaski.
    No co ja poradze, ze te "witaski" mi sie tak spodobaly?
    Premium nie kupie, za to te sowy i inne jaja rozwaze powaznie. I z duzym niezadowoleniem znow sie zaglebie w przysmaki z dzielniczy rzemieslnicze. Pamietam jak est-orka swego czasu sie pochwalila (dzieki!) ile ma pd/tpd/sg z pnacza i wtedy i obecnie byla to dla mnie wielka abstrakcja, ale dopiero po tym wpisie (wczesniej lekcewazylam) zainteresowalam sie i pokochalam pnacze. I dobrze na tym wyszlam! xD
    Teraz rozwaze smakolyki i zakup jaj.

    Czy Wam tez jest tak zzzimnoo? Rece mam tak zimne, ze rozwazam rekawiczki, na glowie (uszy mi zmarzly) mam kocyk, bo u mnie niestety jeszcze nie grzeja.:cry:
     
  3. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Emi wyciągnęłaś mnie z głębokich krzaczorów:) Bardzo się cieszę,że jesteś z nami :inlove::inlove::inlove:
    A kolekcjonerom TPD to nigdy nie dorównam:) ale i tak dziennie ok z WS zbieram ok 400 000 TPD:) jak zbieram 2X, inaczej ok 230 000, a mnie naiwnej wydawało sę,że to dużo, bardzo dużo:) :cry::cry:
    gratki zaradności i przedsiębiorczości przodownikom:) dzięki Wam wiem,że można węcej:)
     
  4. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Byc moze ma na to wplyw oziebla atmosfera na tym forum? Polecam wiec kogos do ogrzania zziebnietych rak...
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie wieczorkiem:)

    zajrzałam tylko żeby powiedzieć, że są ankiety, dzisiaj miałam o ekspresach do kawy :) zdecydowanie lepsze to było niż elektronarzędzia xD:cry::wuerg:
    [​IMG]
    spokojnej nocki,dobranoc :)
     
  6. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Oziebla atmosfera na forum? Wrecz przeciwnie zawsze jest cieplo, jak nie w tym watku, to w innym watku np. eventowym. Czysty folklor, rewelacja. xDCzytam chciwie.

    Dobranoc, mykam na farme i do ksiazki! xD
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    I to jest ten moment, kiedy się cieszę, że mam własne, niezależne ogrzewanie.
    Sezon grzewczy zaczynam, kiedy chcę, dzięki czemu mam cieplutko w domu :)

    Nie wiem, czy dobrze, ale atmosfera na forum jakoś za bardzo wpływu na mnie nie ma.
    Może dlatego, że w życiu mam sporo na głowie.
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dobry wieczór wszystkim:)
    Wytatuować,powiadasz.Hmmmm,baaaaaardzo kreatywny jesteś :).Tylko co ja zrobię jak zwabie tymi odblaskami Niemców z psami? *:pxD
    * Ani Mru Mru
    Emilka witaj i zdrówka życzę
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pogratulować kolekcjonerom pd i tpd ..Ja od czasu jak juz wszystko w świątyni poodkrywałam a na farmie przejście kolejnego poziomu niczego nie zmienia tzn nie dochodzą nowe uprawy i zagrody przestałam sie przejmować ..Gram sobie - kiedy przejdę poziom to przejdę..Ale na prawdę podziwiam.I muszę przyznać,że mi zaimponowaliście :)
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    u mnie jest zimno ale slonko probuje sie przebic ;)

    policzylam swoje TPD,z wczorajszego wieczorka i dzisiaj rano zbior,wyszlo mi calosc (182713,2 wieczorem + 274783,6 rano)457496 TPD czy to malo ...hmmmm nie wiem,mam 2 mary,1 smoka,3 sowy i pnacza na drzewka + Nepal+dalam wieniec i wielkanocny,las jest w drzewkach xxl,oczywiscie trzeba jeszcze doliczyc TPD za pnacza ale to juz nawet nie wiem ile tego jest,kiedys liczylam i ....i sie pogubilam :p :p,zmienilam na bahama usunelam drzewka i dalam itemy,zobaczymy jak to wyjdzie ;)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.

    Policzyłem swój przyrost też i w porównaniu z tuzami wypadam cieniutko.
    Przez dobę uzbierałem ok 450k PD i tyle samo TPD.
    Brakuje ok. 7mln do 93 lvl. (do końca miesiąca będzie)
    W tym tempie, jak się nic nie zmieni to za jakieś trzy lata zaliczę w końcu 100 lvl.
    xD:cry:xD
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czy ja wiem czy oziębła? Ja tam wyczuwam zmęczenie materiału..Po prostu sił trzeba nabrać,dystansu i może wit. D przyjmować:)
    A poza tym -ja ostatnio wolę troszkę jesiennego słonka nałapać niż klepać w klawiaturę. Zmianę pogody zapowiadaja to się jeszcze przy kompie nasiedzę..
     
  13. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Moze masz i racje...solarium, witamina D i bedzie dobrze..Sil mi jak na razie nie brakuje, dystans zdazylam zalapac...nigdy zbyt czesto i duzo w klawiature nie klepalam .
    Ide lyknac prochy i opalic facjate, moze mi sie forum w barwach teczy objawi.
    I to sie chwali, czasami jest nie tylko cieplo ale wrecz goraco, szczegolnie w watku eventowym. !!
    Wiesz ta ozieblosc moze ma cos wspolnego z subiektywnym odczuciem...tego nie daje sie zwazyc , zmierzyc ani dotkac..
    Poza tym , zbyt wysokie lub niskie temperatury mi szkodza(cera naczynkowa) wiec rozumiesz...wole unikac, bo twarz trzeba zachowac, w doslownym tego slowa znaczeniu
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zgadza się. Ja nie potrafiłem / nie dbałem i zobacz co wyszło (avatar).
    xD:cry:xD
     
  15. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć dzielna dziewczyno :inlove:, kamień z serca mi spadł :inlove:. Cześć oczekusie :)
     
  16. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Raczej mi to wyglada na neuralgie trojdzielna niz problemy naczynkowe....to pomagaja tylko psychotropy, Gabapentyna , srodki przeciwdrgawkowe ,silne srodki przeciwbolowe oraz leki przeciwdepresyjne....Oj niezle sie zalatwiles...wspolczuje.:oops:
     
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    hej :)
    jaka cisza tu od wczoraj ,wiekszośc woli w krzakach siedzieć niż pogadać :) no cóż ,każdy dokonuje wyboru
    może jednak ktoś kibicuje naszym w meczu Polska -Szkocja xD
     
  18. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    A i owszem :) Do boju! :)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja kibicuję,właśnie hymn śpiewam :D
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    heloł:)
    Emi witaj-ciesze sie ze jestes:)

    jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Polskaaaa biało czerwoniiiiiiiiiiiiiii
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.