W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Juz sie pogubilam- to dalej wybijac poziomy, czy czas sie dorabiac-jakas rada?
     
    ross2, becia1989 oraz ma-ter lubią to.
  2. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Pozbierałam sobie właśnie mimo woli pnącze kasztankowe :cry:. Dałam je jako jedyne do ulubionych i z którymi mi się zebrało?:cry:o_O. Dobrze że nie ma eventu z sianiem ;):p
    Zbieram dziennie 1 mln 1,2 mln pd ale ponieważ setny level przekroczyłam to przejście na następny zajmuje mi niecały miesiąc ;)
    Na wyspie do przejścia levelu potrzebuję niecałe 8 mln i to zajmuje mi ok 10 dni ;)
    Emilko cieszę się ,że Cię widzę :):inlove::music:
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witaj Emi,bardzo się cieszę,że tu jesteś :inlove: Mam nadzieje,że już teraz na dłużej :)Sporo Cię ominęło ale są sprawy ważne i ważniejsze.Jeszcze dużo zabawy przed nami xD
    Miałam nie pisać ale Emila mnie z krzaków wyciągnęła.To jak już jestem,gratuluję pięknych wyników Tobie i pozostałym graczom.U mnie też jest nie źle-mam 1 sowie jajo,1 wronie i smocze + do tego dżem wielkanocny i wianek wiosenny i mam: Wyspa 48378,30,Las 58378,20 i WS 136392,75=245149,25 (na jeden zbiór)Żebym się przyłożyła i 2 x dziennie zbierała,to wynik byłby niczego sobie.Ale ostatnio z tym różnie u mnie.:(Edycja: Poprawka w punktacji,przecinków nie postawiłam :oops: Trochę za bogato mi wyszło :)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2015
  4. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim :)
    Ta gra pozwala na tak wiele różnych form zabawy, że trudno jednoznacznie doradzić w jakim kierunku zmierzać. Sama musisz sobie określić co sprawia Tobie najwięcej frajdy i jakie wyznaczysz sobie priorytety ... czy to będzie szybkie pokonywanie poziomów, czy kompletowanie kolekcji itemów, drzew i zwierząt, czy zamykanie wszystkich zadań w Spółdzielni, a może spekulacja na targu lub bezwarunkowe wykonywanie wszystkich eventów ... a może to wszystko razem?
    To ma być dla Ciebie rozrywka, która bez zbędnych napięć i stresu, dostarczy Tobie satysfakcji, przyjemności i zabawy.
    Natomiast musimy sobie powiedzieć, patrząc głęboko i prosto w oczy, że dobry farmer, to taki farmer, którego nie jest w stanie zaskoczyć nawet najbardziej skomplikowane zadanie, najtrudniejszy event ... i który w obliczu poważniejszych wyzwań nie rozkłada rąk w bezradności. Dlatego bez względu na to, którą z form zabawy wybierzesz, nie należy zapominać, że gdzieś tam w Hamburgu siedzi sztab ludzi, który nic nie robi, tylko kombinuje jak nas zapędzić w kozi róg - musimy być na to przygotowani.
    Trzeba działać tak, żeby to Oni się spocili z wysiłku, a nie my ;)
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    Witaj Emilko:D
    jak to dobrze, że już masz dla nas czas:D
    a skoro masz siłę wejść na forum to znaczy, że wszystko się powiodło:D

    tak prawdę powiedziawszy to jedno jest związane z drugim:D
    bo dorabiając się również zdobywasz PD/TPD.... no chyba, że "dorabiasz się" tylko za realne pieniądze:D
    albo spekulując na targu:D
    generalnie to uprawiając farmę powiększasz zarówno zasoby jak i zdobywasz PD:D
     
  6. FAJNAFARMAXXXL

    FAJNAFARMAXXXL Hrabia forum

    Dorabiam sie siejac pszenice i hodujac kury.Musze na spokojnie przemyslec wasze rady i cos postanowic. Dzieki bardzo.
    .
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    pszenicy to już mi się nie chce klikać ale kury nadal u mnie zarabiają:D
    i chyba, jeżeli chodzi o zarobek w przeliczeniu na pole i czas to z kur nadal jest najwyższy:D
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    W tym autobusie co jechał z napisem "koniec wyścigu" zawsze było najweselej , wiem bo byłem xD:cry:xD.

    Natomiast odblask zawsze możesz sobie wytatuować :p.
    Miejsce dowolne.

    Dziękuję za miłe słowa odnośnie TDP(PD) i gratuluję wszystkim , którzy są zadowoleni ze swoich wyników i postępów w grze ;).

    Bry pikantne.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2015
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Cześć.

    Nadrobiłam 30 stron zaległości i zaliczyłam po kolei wszystkie stany emocjonalne, żeby na końcu stwierdzić, że jest mi niesamowicie... wszystko jedno.

    Wiem, że kurz już opadł, więc wszystkim, którzy nie lubią odgrzewanych kotletów polecam pominięcie tego posta.

    Wróciłam właśnie po kilku latach do studiowania (chyba tylko po to, żeby móc sobie kiedyś na nagrobku mgr napisać przed nazwiskiem). Wczoraj miałam pierwszy wykład, na którym usłyszałam, że władza musi być skuteczna i prowadzić do zachowania szeroko rozumianej równowagi. W związku z tym władza nie może mieć nic wspólnego z moralnością, etyką, itd. i jeśli ktoś uważa inaczej może już w tej konkretnej chwili opuścić uczelnię, lub wybrać inny kierunek. Władza nie może też przekazywać podległemu społeczeństwu "prawdy", ponieważ prawda wprowadza chaos, a chaos niszczy równowagę.
    Nic odkrywczego, po tych słowach nikt nie wyszedł... Dążę do tego, że każdy kto podejmuje się sprawowania jakiejkolwiek władzy (bez względu na szczebel) jest świadomy czego się podejmuje (nieświadomi zwykle wycofują się po zdobyciu tej świadomości). Zrzucanie winy na system miałoby sens, gdyby reprezentujący go ludzie byli tam gdzie są z przymusu, a przecież zwykle w naszych realiach każdy staje na straży systemu z własnej woli.
    I to właściwie tyle, skojarzenie powyższych mechanizmów z jakąkolwiek dotyczącą nas sytuacją tylko na odpowiedzialność kojarzącego. Nie polecam w żaden sposób odnosić się do tej części mojego posta.

    Miałam napisać dużo więcej, ale po kolejnych stronach doszłam już tylko do jednego wniosku... że zaczynam rozumieć podejście Marka (tutaj ukłony dla wspomnianego).

    Niestety porzucenie wojowania o swoje na rzecz ładu i spokoju wymaga dojrzałości, której jeszcze nie posiadam.
    Numeru gg niczyjego nie posiadam, bo aspołeczna za bardzo jestem, a gorące tematy ten wątek już omijają, więc wrócę jak dojrzeję.

    Cześć

    P.S. Miałam się przywitać z Zuzą, ale nie zdążyłam...
    P.S. 2 Nadal nie rozumiem dlaczego dyskusja sama w sobie, które jest niesamowitą kopalnią, taśmą produkcyjną wręcz: ciekawych wniosków, różnych spojrzeń na różne sprawy, itd., itp, jest odbierana na równi z kłótnią.
    P.S. 3 Na farmę nawet nie wchodzę, bo nie zamierzam swojej ulubionej przeglądarki cofać w rozwoju tylko i wyłącznie przez to, że farmerama jedna jedyna w całym internecie ma z nią problem.
     
  10. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    witam
    biegnę na farmę dopalacze podać znowu o nich zapomniałam
    dążę do pustej spółdzielni i kończę wszystkie eventy
    na pkt nie patrzyłam choć wiem ze powinnam bo do 100
    brakuje mi 9 poziomów
    Jajka zaniedbałam zupełnie, postanowiłam czytając Was zebrać na nie fl
    W g-t nie umiem się poruszać i dlatego omijam, czego żałuje bo skoro
    wielu farmerów jest zadowolonych z zabawy to znaczy że dużo tracę.
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)


    Wrrrrrrrrrrr.......dowalili nam kolejne szkolenie po godzinach:mad:>:(>:(>:(>:(>:(:mad::mad::mad:


    I nikogo nie obchodzi, że nas to nie obchodzi, bo nie zajmujemy się takimi rzeczami, ale obecność obowiązkowa. I oczywiście dzięki temu jutro nie będę miała jak wrócić do domu>:(:mad:


    Normalnie wkurzona jestem, szkolenie 30 min, jakby nie mogli w godzinach pracy zrobić. Nie wszyscy są miejscowi>:(
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Hej:)
    nauczyłam się już robić screeny i kilka nawet udało mi się wkleić na forum ale ostatnio mam problem z hostingiem.
    Nie mogę wrzuconego na hosting screena przenieść na forum.

    Mogę poprosić o podpowiedź z jakiego hostingu korzystacie.
     
    becia1989 i empatyczna lubią to.
  13. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    iv.pl
    tylko, że z niezarejestrowanego konta hosting zdjęcia wygasa po 2-óch tyg.
     
  14. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    vpx.pl

    Ale więcej hostingów znajdziesz tutaj Hosting zdjęć
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Monia, Agata dziękuję bardzo.:)

    Ja korzystałam z wrzucaj.net. i było dobrze ale ostatnio coś zmienili i nie mogę sobie poradzić.
    vpx.pl też kiedyś próbowałam nawet się tam zarejestrowałam ale słabo mi to wychodziło.
    Spróbuję jeszcze raz.-.-xD
     
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie korzystałam z tej strony, ale widzę, że są 2 możliwości, stara wersja i nowa.

    W starej wybierasz poniżej grafiki link bezpośredni (wtedy w ikonkę za emotkami wklejasz) lub BBCode i dajesz bezpośrednio do postu.

    A nowa wersja to z tego co widzę to kopia vpx.pl, czyli u góry wybierasz wyślij, wybierasz co i ja zawsze z rozwijanej listy wybieram to BBCode full (BBCode pełny), daje do postu i jest grafika
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A dzięki, no widzisz, korzystałam ze starej wersji a jak ulepszyli to już "schody"xDxD
     
    becia1989, empatyczna oraz toDzasta lubią to.
  18. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Ja korzystam z Fotoo.pl przedtem korzystałam z dwóch innych i też były problemy, a teraz jest ok.
     
    bacowa70, becia1989 oraz toDzasta lubią to.
  19. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    polecam też fotosik.pl
     
    becia1989, Alicjanastka oraz bacowa70 lubią to.
  20. dosias

    dosias Generał forum

    witajcie, dawno mnie tu nie bylo i nadrabiam zaległości. Az mi szczęka opadła jak zobaczyłam ile macie tpd/pd, ja dopiero co wyspę odblokowałam więc powolutku zapełniam ją itemami
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.