W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    oj tam, oj tam...
    nie będziemy się licytować:pxD
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Masz rację nie ma się co o wiek spierać..niech będzie,że Wszyscy jesteśmy młodzi
    [​IMG]
     
  3. Majowe

    Majowe Baron forum

    A ja jestem 30+ i co, też gram ;)xD
     
  4. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witajcie oczekujące:D



    zawsze powtarzam, że jestem młoda ale wcześniej urodzona:D
    i bardzo dobrze:D ktoś musi zaniżać średnią wieku:D statystycznie od razu jesteśmy młodsze:D
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No ja to jestem 40- ale mogę twierdzić, że 30+ 8)
    Zebrałam PD z Misia :inlove::inlove::inlove:, ogromnie się przy tym utrudziłam xD

    Co do dzieci, to moim zdaniem te najmniejsze, co to jeszcze nie znają absolutnie żadnych słów zakazanych, grają na zasadzie pobożnych życzeń rodziców (no ślicznie, to jeszcze spróbuj wycelować kursorem w tego kurczaczka). Te trochę starsze, które w przedszkolu ćwiczą układanie wiązanek (i nie mam tu na myśli kwiatków), grają od przypadku do przypadku i na pewno nie czytują forum. Te, które od biedy mogłyby czytać, a na kompach (oraz na wspomnianych zakazanych wiązankach) znają się znacznie lepiej od nas, mają ciekawsze zajęcia.
    Wniosek: dzieci nie istnieją 8)
    Ewentualne stylizacje na dzieci można łatwo wykryć... ale po co xD
     
  6. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Znalazlo sie dwoje dzieci 30+, bo ja jestem 60+ gdy człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2015
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ale wy jesteście młode...Mnie do setki brakuje.. tylko 58 lat i 5-ść miesięcy..:cry::cry::cry:
    myszulka co tam wieko trumny..nad każdym się zamknie nie zależnie od wieku.....:p Modrość?
    Tu mam problem z interpretacją słowa,gdyż go nie rozumiem,nie pojmuje..wszak czytać nie umie..:cry:
     
  8. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    to Ty jutro do domku a ja idę oddać włos:D
    nie nad każdym się zamknie;) bo mnie zakręcą korkiem:)
     
  9. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Tylko niech zostawią maleńką dziureczkę z rureczką..inaczej to się udusisz...Tak już pewne...Jutro będę już w domciu...Może dziś pod wieczór wyjdę..Jak będzie wypis...Obiecał że będzie.Czekają jeszcze na jeden wynik ma być na 12-stą..więc wypis powinien być na 15-tą..czyli już o 16-stej mogę wyjść..Wszystko spakowane..ciuchy mi chłopcy wczoraj dostarczyli...Te co miałam..wiszą na mnie jak na wieszaku..Jeden z braci mieszka blisko kliniki..tylko dam znać i mnie zabierze..Staram się być spokojna..nie mogę..xDxDxD
     
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Witaski z rana :), cieszę się E..mpatuś, że to już dzisiaj ten wielki dzień, więc nie szalej za bardzo teraz, bo jak zobaczą piguły to Cię nie puszczą do domku:p.Ilu masz braci, bo ja trzech :D
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2015
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Hejka młodzianki :p Emilka,tyle wytrzymałaś,to weź te parę godzinek na luz :music:Evencik skończyłam przed chwilą,czekam na kameleony.
    Marysiu,ja też chcę korek,jakby co ;)Dyspozycje już wydane na wszelki słuczaj xD
     
  12. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ha ja mam 6-ściu..braci jestem najmłodsza z rodzeństwa.. chociaż nie brat jest równolatkiem..twierdzi że jest starszy..bo aż o 10 minut..
     
  13. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Przebilaś mnie, ale ja za to jestem najstarsza i też jedyna dziewczyna, wspaniałych mam braci, pewnie Ty podobnie:). Jesteś pupilką chłopaków:D, bo ja jestem
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    też dyspozycje wydała:D
    evencik przeszedł do historii:D po porannych zbiorach:D (jak brakowało mi wypadajek to nie chciały lecieć a jak ukończyłam to worek się otworzył:D

    wcale się nie dziwię, że jak padło hasło "do domu" to nawet kilka minut dłużej to za długo:D
     
  15. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Oj tak.. od kiedy sięgnę pamięcią...Czasem to było bardzo nie wygodne.xDxD
    Mam bratanice tylko 4-ry lata młodsza..wiesz jakie gule mi wyrastały jak mówiła mi ciociu...xDxD

    Gratki ja też rano wysłałam karnawał w niebyt..Właśnie..teraz te kapelusze lecą jak oszalałe..xD
     
  16. babula40

    babula40 Komandor forum

  17. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    Witam wszystkich cieplutko .Zawsze Was podczytuje z za krzaczka ale teraz sie zdecydowalam wygladnac .To moze nie tak -odnalazlam resztki odwagi zeby cos skrobnac .Ja jestem Roza i mam 57 lat -wiec ciutek jestem starsza od was 55-latki :)
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Kurza stopka.....Aż się popłakałam......:cry:xDxDxDxD

    Ej co tam lata..ważne jak się czujesz,moja mama ma 86 lat.teściowa 89 lat..a trzeba żebyście je widziały..szczególnie ,kiedy mnie odwiedzały..mało kto je przeskoczy...:)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No nareszcie jesteś :DŚwietnie,ze się w końcu ujawniłaś i już się nie musimy zastanawiać"kto to malinarp,co nas lajkuje tylko" Witaj Różo :music:
     
  20. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Witaj :) Miło Cię wreszcie przeczytać :)

    Moje imię jest w moim nicku. A średnią wiekową zgodnie z postami napisanymi wyżej - zaniżam, ale nie za bardzo :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.