W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Fakt, takich farmerów jak tu nie ma nigdzie indziej :inlove: Jeśli chcesz wiedzieć, która gra mnie tak urzekła to wyślij sówkę, bo tutaj mi nie wypada pisać oficjalnie ;)
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ta najbardziej denerwujące jest to, że jak człowiek w końcu trochę więcej czasu będzie miał- to nie ma czego szukać.

    Bo różowej fabryczki, którą można wysyłać, a nie mam na i tak nie znajdę.


    Ale na i tak widzę, że na razie nie ma zainteresowania, do tej pory po pojawieniu się OO zaraz pojawiały się posty w mini eventach z ofertami, zaraz pojawiał się wątek dynamiczny, a na razie nic nie ma. W słupie ogłoszeniowym też niewielki ruch...
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zgadza sie,..jest gt a tak jakby go nie bylo;)
     
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    też jestem zniechęcona,nie ma co wymieniac, staroci nikt nie chce a jak juz chce to za darmo hihihi
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    A po co watek dynamiczny i oferty jak nie ma czego szukac?

    Najpierw GT mi sie deczko przejadlo (za czesto), a z ta edycja (na odwal sie) obrzydlo8)
     
  6. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Nie mam zamiaru nikogo namawiać do nowej gry. Nie chodzi o to czy się znudzi, czy nie, bo każda z gier się kiedyś nudzi. Irytujące i męczące jest po prostu jawne "dojenie" graczy xD
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jeśli nie odblokują do wymian,itemów, drzew,..to i kasy nie zarobią. Ja zawsze wydawałam na licencje około 700-800 fl a teraz mam na koncie 160 fl i w tym układzie nic nie dokupię. Przecież nie będę się wymieniała kurnikami , jajcarniami, płotkami, ławeczkami..
     
  8. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Czasy, kiedy cieszyłam się jak dziecko na G&T dawno już minęły. Taki event na odczepnego się z niego zrobił -.-
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Magdo jak odblokuja kwiatki to zglos sie do mnie -masz wszystkie ,tylko zapisz sobie i przypomnij sie w odp czasie :inlove:xD:inlove:
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Rozo, kwiatki mam wszystkie, dziekuje:inlove: Strachow u mnie brak. A o kwiatkach pisalam, bo dobrze by bylo miec je na ewentualna wymiane;)
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    wiec je dostaniesz a strachy tez sobie zapisz to ktorego bede miala to tez wysle :D
     
  12. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór wszystkim :)
    Ta gra bazuje na zwykłej, ludzkiej, starej jak świat - chęci posiadania. Nowa zagroda, nowe drzewko, strach, kwiatek, promocja, wyprzedaż, jak event to szybko, a jak szybko to SN ... i w ten sposób powstają wydatki. Dojenie rozpoczyna się wtedy, jeżeli tracimy kontrolę nad ich sensem i wysokością.
    A dlaczego tracimy ... i nazywamy ten mechanizm "dojeniem" ?
    Bo po fakcie zdajemy sobie sprawę, że większość poniesionych wydatków nie przyniosła spodziewanego efektu, albo nie dostarczyła odpowiedniej dawki satysfakcji. Dostaliśmy lekcję, powinniśmy wyciągnąć wnioski ... i wyciągamy, nawet składamy gniewne deklaracje na forum - już nigdy, to był ostatni raz, grosza mojego nie powąchają, zobaczą moją kasę jak świnia niebo ...
    ... ale nie upłyną dwa tygodnie i już smarujemy na forum - dostałam(em) fant, mam, jupii, hurra ... kupiłem(am) tylko 500 TS ... i mam.
    Znika gdzieś bezpowrotnie to nasze samozaparcie, silna wola, odchodzą w niepamięć deklaracje - zwycięża chęć posiadania ... zwykła, ludzka i stara jak świat.

    Dlatego byłbym bardzo ostrożny w wyrażaniu opinii, że jesteśmy "dojeni" ... jeżeli jesteśmy, to sami siebie doimy, na własne życzenie i na ten właśnie adres należy słać wszelkie reklamacje i zażalenia - tak uważam.
     
  13. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    Masz zupelna racje Marku W, w zupelnosci sie zgadzam, kazda chec "miecia" przewyzsza nasze chamulce w kupowaniu, checi posiadania, kupujemy i owszem nie chwalac sie wcale nikomu, a w jakis sposob posiadamy drzewka, zwierzeta, rosliny. Oferty sie pojawiaja a my jak bledne owce nabywamy towar, a przeciez nikt nas do tego nie zmusza, to tylko gra i kazdy z nas prawo wyboru, nie mowmy wiec o tym, ze nas doja, to my sami wydajemy pieniazki z wlasnej nieprzymuszonej woli.
    Sa tez tacy gracze wsrod nas, ktorzy nie kupuja za realna kase, a nadal graja, przechodza z poziomu na poziom i posiadaja tez te same drzewka, zwierzeta, rosliny tylko z malym opoznieniem i nie placza z tego powodu ani nie narzekaja.
    Nikt nas nie zmusza do gry, to my sami chcemy w nia grac, i mamy tez prawo wyrazac swoje zdanie na temat tej gry, bo ona funkcjonuje tylko dzieki nam, graczom, ktorym czesto wlacza sie chec miecia.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich Farmerow.
    Pewnie zaraz odezwa sie slowa krytyki, przezyje to, kazdy moze miec swoje zdanie.
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A coś takiego jak zdrowy rozsądek to u Ciebie istnieje czy jest tylko zlepkiem dwóch przypadkowych słów :D
    nie gram za darmo ,wydaje tyle ,ile mogę w danym momencie bez uszczerbku na domowych wydatkach ,nikt mnie do tego nie zmusza i nie czuje się "dojona" ;) jeśli kiedykolwiek tak się poczuje ,to przestanę grać - tyle w temacie :)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a ja mam troche inaczej ... coraz wiekszy nacisk na zakupy jest faktycznie ,ale im wiekszy nacisk tym u mnie miecio glebiej w szafie...:p i czasem cos tam mu kupie ale tak niewiele ,ze nawet juz nie skamle...kupilam dzieciola a wczesniej..hmmm chyba jakies drzewka ze 2-3 miesiace temu w znikomej ilosci a wczesniej licencje na gt...juz nawet sp nie kupuje.co za duzo to i swinia nie zezre-takie moje zdanie w temacie fascynujacych ofert,promocji i ciagle nowych ts-ow..a gt ? hmm nieco za czesto jak na moj gust...co 4-6 miesiecy by mi w zupelnosci starczylo:) no ale kazdy lubi co innego...mi chyba takie zafascynowanie i entuzjazm do posiadania pixeli minal .lubie ale to juz nie to co dawniej ;)
     
  16. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Hej :). Widzę, że gdzie się nie zajrzy to prawie nikt G&T z euforią nie przyjął. Nawet tu, u Oczekusiów, bez skrajnej radości xD;).
    Może i krótko i na odczepnego, ale zawsze coś wymienić można, nie ;)?
    Pozdrawiam wieczorkiem :).
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a pewnie ze mozna.ktos sie napewno cieszy...ja np osobiscie nie mam sie na co wymieniac...malo czasu na nazbieranie fantow,malo rzeczy ktorych szukam -a tych ktore szukam sa kosztowne albo zablokowane wiec kolo sie zamyka...a wymiana cytryny na morele w moim przypadku nie ma sensu..wiec widzisz entuzjazm u mnie nie ten co dawniej...
    moze jednak sie da cos wytargowac fajnego i ta atmosfera z graczami bezcenna...ale nie sadze zebym podskoczyla z fotelem jak wtedy gdy zdobylam pierwsza estrade ,choinke bombkowa mi Mariola podarowala w prezencie ,czy zagrode dla niedzwiedzi ...ahhh to byly czasy...:music:dali by ta rafe albo cos ruszyli z farma ciekawie ,bo szczerze powiedziawszy zaczynam sie nudzic...:oops:ponad 360 zb na liczniku i po co :(
     
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Ale to zupełnie zrozumiałe jest ,bo budzi nasz wewnętrzy opór ,taką dziecięcą przekorę lub nastoletni bunt :)
    ciągłe oferty ,wyprzedaże po jakimś czasie tylko nas złoszczą i budzą frustracje ,bo przecież "miecio" istnieje ,ciagle się gdzieś czai ,jak tylko damy mu palec ,to zechce całą rękę xD
     
  19. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    Hehe, ja nawet żadnej z wymienionych rzeczy nie mam, więc jeszcze jako tako się cieszę na ten G&T xD.
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie masz estrady? To ja Ci ją podaruję :)
    Napisz czego nie masz a bardzo chcesz mieć...jeśli mam to dam w prezencie :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.