W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Poczekaj jeszcze chwilke
     
    Anetta41, MaDzo oraz ross2 lubią to.
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Czekam, czekam... ale czy doczekam?
    Chłopina się wścieka, bo mu światłem po oczach daję, a on o 3.30 wstaje :eek:
     
  3. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    To teraz już mi to pięknie wytłumaczylas ,nie ma co xDxDxD
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    no nie mogę, zaraz padnę ze śmiechu.....
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Maryniu :)
    Piszę na forum, że program "Żony Hollywood", pobił wszelkie dopuszczalne normy w promowaniu głupoty. Przebił wszystko, co w tej materii nam zaprezentowano. Być może niezbyt obszernie się wyraziłem, ale chyba oczywistym jest, że wyśmiewam snobizm, prostactwo, zadufanie, nieuctwo, fałsz, kłamstwo, idiotyzm i wszystkie inne negatywne cechy, które w komplecie można w tym programie zobaczyć ...

    Odpowiadasz, że wyszedł ze mnie facet ...

    Ja również odpowiadam, że z faceta powinien wychodzić facet, bo jak jest inaczej ... to wychodzi Grodzka.

    Na co Ty odpowiadasz, że ...

    ... i tu się kompletnie gubię. Nie chwytam, nie widzę związku, nie rozumiem ... przepraszam Ciebie, może to zbyt późna pora i emocje związane z galą boksu, ale za Chiny nie trybię ... :(
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Nie padaj, bo pieseczka możesz uszkodzić...
    Starałam się, jak mogłam najjaśniej xD
     
  7. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    A za kobietami można ......dobiec......
     
    MaDzo i ross2 lubią to.
  8. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    wiem,że dzisiaj niedziela ale moi drodzy wskakiwać w gumiaczki i dawać w pole:)ja dzisiaj będę matką miłosierdzia bo mój Mężulek imprezował wczoraj ostro z sąsiadem i dzisiaj trzeba go głaskać po główce i dostarczać regularnie płynyxD a w planach ma koszenie trawy więc będzie interesującoxD:pże nie wspomnę o wyrabianiu ciasta na pizzę;)
    miłego dnia
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry niedzielne :D
    Farma obrobiona i czekam na Pelnie ale jeszcze ide dospac na drugi boczek :Dwiec musze wyjsc na zewnatrz (forum) i po sniadanku wroce ,na pewno wroce ale musze uscislic -ja sie nie czuje wyizolowana bo sama tego nie chce , nie szukam dziury w calym ;)
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Popoludniu DP biegnie semi maraton, pogoda idealna, bedziemy kibicowac:D

    A wieczorem wychodne mam:DxDxD, na bostwo sie bede robic:p

    Bry radosne:D
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry zmeczone :sleepy::oops: o to ciekawie sie zapowiada u Ciebie..ja wczoraj mialam "wychodne" z Anndyj i Skorpionkiem i dzisiaj ledwo zyje:sleepy: nie wstaje z lozka dzisiaj za nic na swiecie :wuerg: a jak wstalam i zobaczylam sie w lustrze to jakbym bazyliszka zobaczyla:cry:xD:cry::cry:

    Sookie -trzymam kciuki za remont -u mnie juz po :music:

    n a temat tv a tym bardziej seriali sie nie wypowiem-nie ogladam wcale :p

    kto wymyslil kaca :cry::cry::sleepy::wuerg: nawet nie ma kto rosołku ugotowac :cry::cry:a do Zlej Kobiety daleko :cry:
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a było wczoraj ostro imprezować xDxDxDxDteraz to pewnie mrówki tupią, a stonogi w szpilkach chodzą :cry::cry::cry:imprezka była potrzebne dla zdrowia psychicznego:)a kaca to chyba facet wymyślił,żeby móc leżeć i umierać a kobieta wszystko zrobio_O a kobieta jak ma kaca to co??? zasuwa w domu xDxDxD
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    strasznie tupią...kot moj tez chyba kaca meczy bo jeszcze od wczoraj z lozka nie wstal o_Ojak sie do anndyj przykleil to sie odczepic nie chcial :cry:xD:cry:
    taaak to napewno facet byl...kobieta by tego napewno nie wymyslila-.-:wuerg:xD:cry::cry:
     
  14. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    :):):);););)Marek, dzieki. Dobrze było sie pośmiać o poranku.:):):);););)
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wow to chodzisz teraz w walkach we wlosach jak tutejszy obyczaj nakazuje :D:D:Dzycze Wam udanego wypadu a DP zakwalifikowania sie do finalu :inlove::music::inlove:
     
  16. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Witam

    Widzę że jest wesoło :p to super ja budzę się drugi raz ale teraz z kawusią :p
    Tak czytałam o tym programie co Marek wspomniał, niestety ale
    coraz więcej mnoży się programów aby się "pokazać zaprezentować"
    niekoniecznie z tej dobrej skromnej strony.

    Same czytanie wiadomości na różnych stronach budzi grozę
    gdzie rządzi tylko pupa i .... jest coraz gorzej... :p

    Dobrze że Farma jest normalną grą.... :p bo człek zapracowany
    nie myśli o głupotach :p
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    mnie sie udalo kiedys dawno temu tylko 10 minut ogladnac jakiegos durnowatego tasiemca i to bylo stracone 10 minut -nigdy wiecej :mad:co do rosolku to moze to nie szczyt kulinarny ale zaserwuj sobie "chinska"krewetkowa albo inna ostra to Ci przegryzie kociokwik ;)
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Ale wiesz co? przynajmniej masz miłe wspomnienia. A kac- minie :)
     
  19. Alairë

    Alairë Generał forum

    Cześć,
    o fajnie imprezka była i się dziewczyny spotkały :D, zazdroszczę ;).
    Też bym sobie kotka przykleiła, nawet gdyby nie chciał xD...
    A mnie dziś nic nie tupie, za to mi w pleckach łupie. Chcąc nie chcąc to wszystko teraz w pozycji na baczność wykonuję -.-. Cudownie...
     
  20. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    Anka mój Mężuś czuje sie podobnie jak Ty i własnie zaczal się leczyc złocistym płynem,podobno tylko to mu dzisiaj zycie ratujexDbo chyba by mnie nie okłamał ,co?:p
    a jak mówię,że troche wcześnie na takie lekarstwo to mi odpowiada,że gdzieś na świecie już jest dwunastaxD;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.