W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się najwyżej ruskim podeprzeć mogę i dlatego na polskim siedzę -.- Jakieś to dziwne niesłychanie,co się tu ostatnio dzieje-czyżby pomijano polską ekipę z informacjami?Czy może ekipa uważa,że sobie sami wszystko wyszukamy a oni ewentualnie wytną niewygodne słowa z postów???-.-Oraz ewentualnie nałożą punkciki karne???-.-
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie jest tak źle. Jak człowiek się dopytuje, to rozdają zaproszenia: do Ekipy lub do PT. Można nawet dostać bilet na wczasy.
    ;)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bilet,to najszybciej :D Wyjątkowo szczodrzy są w tym temacie ;)I nie wiem czy to już krytyka?Bo może też się załapię...-.-Wyjątkowo regulaminową mamy pod tym względem ekipę :p
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Dzień dobry :)

    Czy ktoś z Was ogląda "Moje 600 gramów szczęścia"? Niesamowite... Takie maleństwa, a tak walczą.
     
  5. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    kurnik może i nie,ale bociany lub szopy i owszem, u mnie wszystko w pasku wylądowało :eek:
     
    McGregor, aweva55 oraz ross2 lubią to.
  6. ross2

    ross2 Komandor forum

    i wiele sie nie pomylilam bo 2 x jeze i 2 x zolte owieczki o_Onie wzielam pod uwage awansu z papucia na lac (z zoltych kurnikow na zolte owieczki)xDjeszcze kilka lat i bede dostawala zolte bobry a poznij juz bedzie lepiej bo przejde do grupy oranzu:D:cry::D
     
  7. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chciałbym pochwalić i wynieść pod niebiosa (to chyba jeszcze jest dozwolone) ostatnie OO , Poradniki , FAQ , szacowną Wyrocznię (nawet Ona się załapała).
    Zapytacie za co ?
    Oczywiście za przepiękne , kolorowe grafiki , brak błędów przy przekierowaniu i tłumaczeniu , najszybsze newsy* , to że nie trzeba latać po innych OFF-ach i sprawdzać praktycznie wszystkich info.
    No , ale tam sami bezrobotni , samotni i bez życia prywatnego moderują.
    Dlatego 8).
    Dziękuję jeszcze za dużą cierpliwość do nieznośnych Userów , którzy czasem ośmielają się napisać coś zgodnie z prawdą.
    Nożyce ostre to podstawa , do tego poczucie godnie i z klasą wypełnianej misji.
    Od jakiegoś czasu bardzo średnio chce mi się tutaj pisać i już 8).

    Bry bezbarwne.


    *wiadomość
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie odpowiadam za BA i TL, ale gdybym ja się zajmował ogłoszeniami, to też by się dziś nie pojawiło. Nie siedzę na forum 24/7 i czasem muszę trochę popracować, żeby mieć na rachunek za internet -.-

    To jakie chcesz dzisiaj zaproszenie? Do PT, ekipy, czy może skierowanie na wczasy? ;)
     
    MaDzo, aweva55 oraz hlnrys lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Do ekipy nie spełniam warunków - nie jestem dyspozycyjny.
    Do PT ? Nie radzi sobie z problemami które zgłaszałem.
    Wczasy ? Jak zarobię.
    ;)
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No szkoda, ale jak zmienisz zdanie, to oferta wciąż jest aktualna ;)
     
    gosiagosia60 i hlnrys lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na innych forach mają internet za darmo?:p Bo tam się pojawiło...:)Parę osób w ekipie jest,nie tylko BA i TL... Acha-ani do PT ani do ekipy nie chce..;)
     
  12. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    A czy zaproszenie na kawę wchodzi w grę ? ;)xDxD
     
  13. dosias

    dosias Generał forum

    witajcie. U mnie z ts samo badziewie tylko z fajnych kiwi.

    Jak na kawke to coś słodkiego do kawki jest potrzebne, bo jak tomozna samą kawę pić. Jutro akurat będę robic placki i sałatki bo w sobote u mnie odpust i goscie przyjadą.
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahah :D moze maja :p
    ja tez nie :cry::cry:ciezka do zmanipulowania jestem i pare srebrnikow nie robi na mnie wrazenia :oops:
    a na wczasy to nie trzeba zarabiac -ja ostatnio wygralam w konkursie xDxD:cry::cry::cry:i to dwutygodniowe 8)
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ech a ja stara,głupia i naiwna i bezdennie głupia (o sobie chyba mozna?) zakupiłam floreny celem nabycia pnącza z pozytywkami
    [​IMG]

    i nie mogę sobie zakupić, bo ponoć pnącze kupiłam????? chyba mam alzhaimera, że zakupu nie pamietam :)
    widać skrzynka niespodzianka liczy się jako zakup pnącza o_Oo_Oo_Oo_Ono chyba,że się coś zmieniło w zakupach? a i skoro pozytywki ze skrzyni liczą się jako zakup pnącza kiedyś tam, to powinno być to podane jasno i konkretnie w ogłoszeniu, a tu jak zwykle lipa i robienie graczy w barana:( do tej pory albo kupowało się komplet czyli pnacze + itemy, albo pojedyncze itemy, pojedyncze itemy nie odblokowywały pnącza, czy cos się zmieniło? bez wiedzy graczy?

    w temacie do rozmów dostałam od Mod świetną poradę Skorzystaj proszę dla pewności z tego poradnika: >>Gdy gra nie działa<<."
    toć ja chyba naprawdę jestem bezdennie głupia, skoro w zakupie ma mi pomóc poradnik z czyszczeniem ciasteczek.

    Zła jestem na siebie>:(>:(>:(:wuerg::wuerg: i tyle i dlatego się przyszłam pożalić:(

    nawet odpowiedzi już w wątku nie dostałam, a takich jak ja jestem kilku:):cry::cry:
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ciasteczka,to poważna rzecz 8) Nie lekceważ porady :D Kup sobie dzięcioła,niech robale ze spruchniałych pni na farmie powybiera xD:cry:xD:cry:xD
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Aziku nie smutaj ;) i tak ci odpowiedziala w miare blisko tematu :p mi jak wczoraj odpowiedziano w ogolnych to pol godziny siedzialam i doszukiwalam sie zwiazku z zadanymi pytaniami :D i nawet nie mialam szansy podziekowac za jakze cenne rady xD:cry::cry::cry:
     
  18. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Pnącze z pozytywkami ma chyba każdy, bo zostało ono automatycznie dodane po wprowadzeniu ostatniej pozytywki. Chyba ktoś w BP jest lekko niedoinformowany 8)
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    a figę kupię:) zezłościli mnie i tyle:) zatrzymam kasę na licencję na GT:) bo TS też nie kupuję, bo na co mi kolejna mleczarniaxDxD :cry::cry:dobrze,że kino chodzi to część mam florków z kina:( ale nie ładnie postepuje BP, oj nie ładnie, a nawet jeśli to jakiś bład to dali by jakieś info
    [​IMG] chociaż mój pies lepszego focha strzela xDxDxD:cry::cry::cry::cry:

    Ania ja się smutam , ja się złoszczę:) a to zdecydowanie lepszy objaw dla wątroby i urody:)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nie mam -.- Nie grałam wtedy jeszcze -.- I nie będę miała,trudno...-.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.