W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Ros :D aaa to dlatego ma taki duży bębenek prosiaczek i pewnie smok też się browarkiem raczył xDxDxD
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)
    Kombajn za pół ceny


    Podrzuci ktoś 1 pomponik? Tyle mi brakuje na 1 piłkę żeby zgarnąć ZB.

    Komplet pnącz z itemami mam, z zakładki różne te ZB zostały i na tym zakończe.
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    polecial;)
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dzięki wielkie :)
     
    _Olenka47, zagma oraz malinarp lubią to.
  5. malinarp

    malinarp Mistrz forum

    brakuje mi do szczescia 11 pomponikow i juz nie mam szans na zbior drzewek -prosze ratujcie mnie :)
     
    zagma, aweva55 oraz toDzasta lubią to.
  6. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Bry południe. Wczoraj zdobyłam złote pnącze i obecnie na stanie mam 152 talarki i dylemat, co z nimi zrobić. Płatków mam 580 a pomponików 26. Może za godzinę wypadną z pojedyńczych drzewek. Bardzo u mnie marnie leciało.

    Szkoda mi naszych siatkarzy:(:(
     
  7. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    pisz sowe
     
    Marrylan i malinarp lubią to.
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    [​IMG]
    witam przyszłam się podzielić torcikiem:) Jakby co nie mojej roboty także nie wiem jak smakuje;) Wydaje mi się, że dość mocno słodki będzie:wuerg::music:xD Event dla mnie zakończony, teraz tydzień nudy?
     
  9. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    witam , może ma ktoś jeszcze wolne płatki, brakuje mi 8, z góry dziękuje
     
    ross2 lubi to.
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Urodziny masz?

    Jeśli tak, to życzenia złożyć czas.
    Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :)
    Dużo radości płynącej z codzienności, prawdziwych przyjaciół i spełnienia marzeń :)
     
  11. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wszystkiego najlepszego ,duzo zdrowia i spelnienia marzen ,pogody ducha i cierpliwosci ,100lat zycia i duuuuzo milosci :inlove::inlove::inlove:czestuje sie bo lubie slodycze -dziekuje :music:
     
    Marrylan i aweva55 lubią to.
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Brać nie krępować się:D Jak będzie trzeba więcej przyniosę i jakiś napój z bąbelkami:music: Dla nas wypada prawda?xD:oops: Dzięki dziewczyny za życzenia:)
     
  13. dosias

    dosias Generał forum

    wszystkiego najlepszego. A ja czekam na zbiór z przytuli może wypadnie te 5 płatkow i ukręce pileczke ( mam max prezentów wiec tylko zbiór mnie ratuje). Argentyna wygrała seta jeszcze jest nadzieja
     
    malinarp, toDzasta oraz aweva55 lubią to.
  14. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Atomciu święto browarnicze i to ostre urządzili sobie tfurcy wcześniej a potem wymyślili koncepcję eventu i takie cóś im wyszło xDxDo_O:cry:. Ale zabawę przy tym mieli świetną czego o nas nie można powiedzieć :wuerg::cry:8)
    Solenizantce najlepsze życzenia :):inlove::music:
     
  15. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Wszystkiego najlepszego :)
     
    Atomcia, malinarp oraz toDzasta lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wszystkiego najlepszego:)
     
    malinarp i toDzasta lubią to.
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dzięki laski:) Wszelkie pomyślności się przydadzą, jak człowiek się podłamuje trochę bo bez pracy chodzi:( Dobrze, że ta zabawa w strzelanie piłkami już się kończy, bo człowieka złość i w...... dopada:wuerg:
     
    malinarp lubi to.
  18. dosias

    dosias Generał forum

    a doradzcie co wziac brązowa katarynke, srebną piłe czy złota beczke ( na wymiane na g&t)?
    dobra wzięłam piłe

    Koniec meczu 3:1 dla USA. Brak awansu Polski. Teraz trzeba trzymac za naszych kciuki w mistrzostwach Europy które są niedługo i wtedy walczyc o awans na io. lece robic obiad do wieczora
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2015
    zagma, malinarp oraz toDzasta lubią to.
  19. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    I koniec :cry::cry::cry::cry:
    3 miejsce Polaków :cry::cry:. Z drugie strony będą następne turnieje z emocjami :inlove::inlove::inlove:
     
  20. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ale chyba nawet mistrzostwo Europy nie daje awansu na igrzyska.
     
    malinarp lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.