W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    No jasne, że tajna broń w takich butach to James Bond chodził, a on to zna się na tej ,,robocie"xD
     
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Na pana V to weźmy guano lepiej xD

    A to Ci historia :D Że Kopernik był kobietą to wiedziałem ale że James Bond także... xD
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ważne pytanie: skąd startujemy...?
    Czy Szef już przygotował ten pas startowy wśród baobabów...?
    Bo nie wiem, gdzie te telewizje ściągać 8)
     
  4. halinab

    halinab Okazjonalny autor

    Może być Kraków lub Pyrzowice gdzie masz blizej
     
  5. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Ale fajnie ja mam taką samą drogę i do Krakowa i do Katowic w butkach od Greci dojdę......kiedyśxDxDxD
    No ale my tu gadu, gadu czas się zbierać......Szefo gdzie jesteś telewizja zaraz będzie......to pogwiazdorzymy trochęxD
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kilka sekwoi usunietych..pas startowy przygotowany..
    sprawdzilas czy V.beedzie w pracy jutro?
     
  7. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    no to zbiórka o 4 rano:) tylko czekamy na potwierdzenie czy Pan V jest w pracy, aby tylko sobie długiego weekendu nie zrobił xDxDxD bo nie wiemy jaki zasięg ma samolot gęś:) i gdzie wtedy miedzylolądowanie zrobić, a odpoczywać powinien na Bahamach, bo czuje sie emocjonalnie zwiazany z firma i nami:) i stamtąd ściągniemy go na siłe do Hamburga:)
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Powinien być. Na pewno poci się nad nowym biuletynem 8):D
     
    akinomrd, azikowo oraz zzizzie lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jak mam sprawdzić, do ciecia dzwonić nie będę 8)
    Oni tam też mają dziś fiestę, tego, święto ;)

    Kraków powiadacie...? Hmm, parę kilometrów to ja mam do tego Krakowa 8)
    Szefie, daj namiary na twoją farmę, szerokość/długość geograficzna, jak pas gotowy, to od ciebie startujemy xD
    Jeden samolot wystarczy...?

    Obejrzałam sobie właśnie siedzibę, polecam wujaszkowe mapy. Siedziba kojarzy mi się z jakimś solidnym przedwojennym zakładem karnym 8)
     
    kabokazekana lubi to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    proponuje Katowice;)
     
    azikowo i zzizzie lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa, a ja stolycę ;)

    Dwa kroki od siedziby jest U Bahn czyli metro, stacja Gaensemarkt czyli Gęsi Targ (inaczej Oper czyli Opera, dziwne), a dwa kroki w drugą stronę jest hotel, sieciówka Radissona. To drugie się przyda, gdyby nam się negocjacje przeciągnęły 8)
     
    azikowo lubi to.
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    to lecimy z Modlina;)
     
    gretag i zzizzie lubią to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, widzę, że nie chcesz ludzi wpuścić na swoją farmę 8)
    Co ty tam takiego trzymasz, hę...?
    Weź schowaj do paska i lecimy od ciebie, w świecie farmy wszyscy mamy blisko ;)
    Radisson ma stawki od 108 eurosków za noc, 13 sal konferencyjnych (przyda się, jak będzie trzeba konferencje prasowe robić).
    Pakiet barowo-klubowy na wieczór tani jak barszczyk, skromne 159 (cena minimalna).
    Szybki net plus siłownia 24 / 7.
    Może od razu się umówmy, że zostajemy parę dni...? 8)
     
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    no patrz stacja metra nawet pasuje do naszego designarskiego samolociku:)a wylot od Szefa, w końcu na coś te baobaby usuwał:)i zostać możemy bo jak jest szybki net to i kameleony załatwimy:) i może jeszcze fajny prezent dla Chrisa na urodziny:)
     
  15. halinab

    halinab Okazjonalny autor


    Kasa jest myślę ze wystarczy na parę dni..... Ale brać laptopy żeby event zrobić w samolocie będzie dostęp do internetu

    [​IMG]
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No to jestem na etapie rezerwacji, jakiś ułomny system mają, bo mogę tylko 9 zarezerwować. Biorę dwuosobowe, tylko dla szefa apartament prezydencki 8)
    Dzieci nie przewidujemy...? To zaniedbane się wypożyczy na czas demonstracji ;)
    Już mnie pytają o numer karty kredytowej xD

    Aha, 140 euro za noc w standardzie, jeśli ze śniadaniem to 166. Te 108 to chyba na sali dziesięcioosobowej 8)
     
    aweva55, gretag oraz halinab lubią to.
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    A ja mam tylko takie na wyjazd...

    [​IMG]

    ;)
     
  18. halinab

    halinab Okazjonalny autor

    Ja mam prawdziwe euro za to by nic nie było.Ta kasę co mam to z kazdemu funduje co leci z nami
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dla Szefa wszystko co najlepsze :)
    dzieci po demonstarcji zwracamy, co by nas nie przymkneli dodatkowo za kidnaping:( a za zwierzaki też każą dopłacać? w koncu im się też coś należy
    lecą z nami w słusznej sprawie:)

    dobrze,że się sponsorzy znaleźli:):):)nocleg ze śniadaniem bedzie:)
     
    chris975, gretag oraz zzizzie lubią to.
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    O jejku.. a ja nie mam "ojro:..czy za SG lub FL też mnie w tym Hamburgu przenocują z dobrym jadłem i napitkiem ? :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.