W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Witaski w południe xDxDxDxDxDxD.
    A ode mnie jeszcze chce bobrów!!! To jak to jest zrobione czy nie??????xD:cry::cry:xD
     
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    cieszę się, że nam się udało:D
    już kiedyś bywały takie i się udawały....jeden (ostatni jaki był) nie wyszedł, bo przecenili możliwości....teraz też były wygórowane oczekiwania ale przynajmniej realne...nawet jeżeli trochę pomogli;)jak niektórzy twierdzą:D
    trochę strach całkowicie przykręcić kurek, bo mogą również zrezygnować z farmeramy:cry::cry::cry:
    ale chyba szybciej nam się znudzi niż wszyscy pozbędą się "miecia"...więc rozumiem Twój foch:D:D
    zresztą sama długo oglądałam reklamy przed wejściem:D i dopiero abonament na młyn otworzył moją sakiewkę:D:D

    Marynia....odśwież stronę ...
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Moją sakiewkę zawsze BB otwierało ale po ostatnim,to nie wiem...:( Co do globalnego-to krezusem nie jestem ale też nie sknerą.Co mogłam,bez uszczerbku dla siebie,to do wora wrzuciłam.Więc z czystym sumieniem mogę z pnącza korzystać.:p
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Wyszłam całkowicie i weszłam ponownie i nie mam pnącza. Widocznie mój informatyk ma szewski wtorekxDxDxDxD.
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    bo pnącze i inne zdobyte nagrody dopiero teraz...po 14
     
  6. szkolna16

    szkolna16 Okazjonalny autor

    pnącze dopiszą jutro jest ogłoszenie
     
  7. ross2

    ross2 Komandor forum

    Maryniu jest OO co do pnacza -bedzie jutro dopisane +bonus ,pomaranczowa zagroda bobrow dla tych co wykonali pierwsza czesc zadania :D:inlove::D
    Czyli moje obie faremki maja pnacze i bonusik bo na obu kontach zrobilam misje z duza nadwyzka :p
     
  8. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Witam :)
    Wiersz o pieskach rozczulił mnie strasznie, popłakałam się, mój Bari ma już 13 lat i chwila rozstania pewnie nadejdzie, choć nie mogę sobie tego nawet wyobrazić.:cry:

    W FantasyRamę też grałam od początku i zdobyłam najwyższy lvl, niewiele się tam działo, ale dla relaksu można było tak zaglądać. Jest mi żal rozstawać się z nią, bo poświęciłam tam swój czas .
    Wiadomość o zakończeniu gry podali nagle i niespodziewanie, choć cały czas dawali sadzonki, a co za tym idzie, kto chciał to musiał wydawać realną kasę .Gra była "darmowa", ale za powód zamknięcia podali nierentowność gry. :p Ale nie dołożyli żadnych starań aby grę rozruszać .
     
  9. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Ja też grałam od początku w Fantasyramę i też mam żal, że nic "góra" nie robiła aby tą grę ratować. :cry:Zal czasu poświęconego, żal pieniędzy jakby nie było realnych, ech żeby tylko tutaj nie doczekać takiego komunikatu, że z powodu małego zainteresowania grę zamykają. :(:cry::cry:-.-

    Nie mam piesów, ale mam koty i też jestem czuła na los zwierząt :inlove::inlove::inlove:
     
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Co to znaczy pierwsza część zadania? Indywidualne?
    I za chwilę event Bawarskie Przypadki...tfu Swieto xD
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Te przypadki moze nie beda takie zle?;)
    Ciagle mysle, ile farmy zalesic a ile polami obstawic
     
  13. halina415

    halina415 Ekspert forum

    a ja tak nie w temacie-bananowiec był pyszny, już zjedzony:)
     
  14. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam w ostatnim dniu urlopu :(;):).
    Lubię pnącze, więc się cieszę że udało się je zdobyć :). Trochę dołożyłam, ale bez totalnego szaleństwa i bez dokupywania paszy (zresztą u swoich sąsiadów też nie zauważyłam szaleństwa zakupowego :p).
    Na dzień dzisiejszy na głównej mam same drzewa, na dzikiej drzewa, baobaby i 6 zagród, na leśnej polanie głównie zagrody a po katach drzewa, na Baha pola i XXL oraz kilka XL, w lesie tropikalnym 13 zagród i drzewa. Na otwarcie eventu zagrody zamienię na pola i goździki, żeby rano nie pozbierać wszystkiego :p. I może tak zostawię do końca, bo już róże przygotowane w szklarni. Tylko super nawóz trzeba będzie zdobyć w większej ilości ;).
    PS.
    To forum mnie doprowadzi do szału>:(, są momenty i to coraz częstsze ze nic nie da się na nim zrobić :mad:.
     
  15. ross2

    ross2 Komandor forum

    U mnie chyba cala farma dzisiaj w nocy o 23:30 zostanie zalesiona i wedlug tego jak ktos tutaj podawal w dzien eventu bedzie 2x do zebrania w przeciagu 30 minut a pozniej na glownej pojade kasztankiem i po znowu powroce do drzew -chyba mi sie nic nie poknocilo ;)w ten sposob z roslin uzyskam za pomoca pnacza wypadajki z roslin a drzewa beda na biezaco produkowaly ;)nawet dokupilam tych najwyzszych na Wyspe bo jak policzylam to by mi braklo :p
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2015
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Powiedzcie szczerze ,czy takiemu widokowi popołudniowej drzemki można się oprzeć ? :inlove::inlove::inlove:
    [​IMG]
     
  18. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:xDxDxDxDxDxDoj....nie możnaxDxDxDxD
     
  19. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jutro rano siatka, 8.00
    Polska-Kanada
    Tak tylko przypominam.
     
  20. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dobry wieczór gąski kochane.:)
    Dziękuje za piękne słowa uznania:inlove:.Az się zawstydziłam/tu następuje zawstydzone trzepanie rzęsami/;)

    skaliwa,jolantos ja również grałam/gram/ w Fantasyrame od początku.Ciebie jolantos to mam w znajomych.Świństwo ogromne zrobili likwidując grę8).Do końca wyciągali od graczy kasę.Wiele razy zadawałam pytania Modom prosząc o konkrety na temat przyszłości gry i nigdy żadnej nie otrzymałam.Na pocieszenie/ha,ha,ha/otworzyli ogród nocny do końca miesiąca.Zostało mi do zdobycia 2 ostatnie itemy.Zdobędę a później zrobię scren i zostawię sobie na pamiątkę.Ciała dali po całości. Zachomikowane kryształy przepościłam w studni.
    Mecz obejrzę z odtworzenia dopiero wieczorem bo cały dzień w robocie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.