W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Bo ja pracowity chłopak jestem Sookie :)
    Wracam z pracy, jest dyskusja, to odpowiadam ... ale widzę, że tu więcej problemów jest i może lepiej się wycofać ... w okolice lodówki;)
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bardzo przydatne urządzenie w tak cięzkich chwilach jak te na forum ostatnio.:)
    Nie mogę więcej napisać bo mnie mod "sprzątnie"
    To dobrze,że pracowity chłopak z Ciebie.
    :):p
    I nie będę wnikać xD:cry:
    wszystkim na dobranockę zamiast ciasteczka coś eleganckiego i z klasą: :inlove::inlove::inlove::music:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2015
  3. alusia-milusia

    alusia-milusia Stały bywalec

    Twoj wybor.. grasz bo lubisz.... nie ma przymusu.. truizm? owszem.. nikt na sile nie zmusza,nikogo do dostarczania kasy tej,czy innej firmie..
    a forum? ma sluzyc glownie wg. mnie info o grze...to ze tworzy sie te czy inne watki.. nie ma wiekszego znaczenia.. lubia sobie rodacy pogadac,pogledzic,ponarzekac.. na to i owo.. to i gledza,narzekaja.rozliczaja,kto za friko,kto za ile i ile wydaje... co ja to sie przez te ponad 5 lat naczytalam roznego rodzaju analiz,.. w temacie jak to durnie z BP ... i gra juz miala upasc,pasc chyba od pierwszego roku jej emisji:D
    Ze kiedys padnie.. to oczywiste.. dzwine tylko ze tworcy nie skozystali z tych hmm.. madrych rad.. ups... tam w BP siedza same ( MOD ) zapewne dlatego olali,zignorowali polskie forum i naszych doradcow.. a polske forum to przeciez skarbnica wiedzy.. :D
    Jak czytam nasze fora.. to moj zoladek lekko sie buntuje.. jest digitalnie..allbo ciasteczka i kawusia.albo szczypanie .. nic po srodku..
    W ilosci postow mamy chyba rekord... :D
    A ze Polacy swoj jezyk maja.. maja.. tylko .. szkoda ze jak te gesi .. gegaja i gegaja

    Post edytowałam określenie mogące kogokolwiek obrazić usunęłam
    MOD_Kleopatra
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 września 2015
    halina415 i gadek lubią to.
  4. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    witam wszystkich porannie,
    bardzo mi się nie podoba atmosfera,która teraz tutaj panuje:(same nakazy,zakazy,strach się odezwać:cry:mam nadzieje,że jak dziewczyny wrócą z Wysp to się tu polepszy:)wszystkim się humory poprawią:)trzymam za to kciuki chociaż wiem,że jeżeli pewne "inne" osoby będą nadal aktywne to o spokój będzie trudno:(
    miłego dnia wszystkim życzę
     
  5. olenkabe1 muszę się odezwać bo uważam że atmosfera na tym forum była i jest wspaniała, owszem są sytuacje że się ze sobą nie zgadzamy lub mamy odmienne zdanie niż inni ale sama zauważ że każdy konflikt kiedyś się kończy czasami z lepszym efektem czasami z gorszym ale to nas łączy na tym forum i pomimo wszystko zawsze na nie wracamy.
    Piszę to nie tylko jako moderator ale i jako gracz bo przecież też nim jestem i nie wyobrażam sobie tylko grać i nie udzielać się na forum, przecież to że tutaj piszemy świadczy o tym że chcemy się odprężyć wymienić doświadczeniami a czasami trochę pomarudzić to oczywiste. :)
    Każdego gracza który nas opuszcza czy to na dłużej czy na krócej zawsze nam brakuje i z tym się z Tobą zgadzam :(

    Pozdrawiam serdecznie :)
     
  6. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Wpadłam na sekundę, żeby napisać, że dyskusja, którą wywołałam swoją wczorajszą wypowiedzią jest bardzo interesująca, ale nie ze wszystkimi wypowiedziami się zgadzam ;)
    Niestety w tej chwili z totalnego braku czasu nie jestem w stanie odpowiedzieć tak, jakbym chciała. Jeśli pozwolicie, wrócę do tematu w czwartek po zakończeniu projektu i odespaniu. Wtedy odpowiem dokładnie i wyjaśnię, o co mi chodziło, bo widzę, że mimo starań jednak chyba nie udało mi się przekazać tego, co chciałam przekazać.

    Oreczko,
    bardzo mi przykro, że zrozumiałaś moją wypowiedź dokładnie na odwrót i że poczułaś się urażona czy w jakiś sposób zaatakowana. Nie pisałam o osobach, co dokładnie zaznaczyłam. Pisałam wyłącznie o działaniach (a to nie to samo!), reakcjach i skutkach. A to nie to samo! Pozwól, że to wyjaśnię w czwartek. Mam nadzieję, że wtedy rozwieję Twoje wątpliwości.

    Marku,
    oj, chyba mamy o czy porozmawiać ;)

    Norbi, Rafał,
    w 100% się zgadzam, że ten event to czysty skok na kasę i to ogromnie udany.
    Brak licznika w pasku globalnym zauważyłam od razu i uważam, że to zamierzone działanie, a nie żadne tam niedopatrzenie.

    {Monia},
    dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa :)

    Miłego dnia! :)
     
  7. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    alusia-milusia dziękuje za wybór naszego wątku jednak z pozycji forum nie jesteśmy Ci w stanie pomoc:oops:.Proszę zgłoś swój problem do Pomocy Technicznej.
    Oprócz gęgającego języka posiadam również:
    - długa szyje bardzo przydatna do połykania serwowanych tu drinków
    - białe długie upierzenie
    - stosunkowo sexi kuperek który przyodziany w cekinowe galoty stanowi nieodzowny element podczas kibicowania ,naszym":inlove:
    Szczypnąć możesz ,najwyżej podskoczę na swoich krótkich nóżkach i se gęgnę z rozpaczy:p:cry::cry::cry:
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    o_Oo_Oo_OxDxDxDxDxDxDxDxD
    No lepszego postu dawno nie czytalam

    MaDzo, chapeau bas :inlove:
    (czapki z glow)
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    mam nadzieję, że jednak nasz wątek mimo wszystko nie przerodzi się w wazeliniarski:D
    kawusiowo - ciasteczkowy to zawsze troszkę będzie, bo jednak zasiadamy do niego często z kawką i ciasteczkiem:D
    aczkolwiek już nauczona doświadczeniem najpierw przełykam dopiero czytam:D
    Moniki metoda....najpierw popij i przetraw a dopiero odpisuj... jest bardzo skuteczna....jak emocje opadają łatwiej powstrzymać się od wybuchu....zawsze było i będzie tak, że punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia i tego nie jesteśmy w stanie zmienić...więc nie walczmy z wiatrakami.... czasem warto ugryźć się w język, żeby był spokój:cry::cry::cry::cry:
    co nie znaczy, że namawiam do chowania swoich poglądów i potrzeb pod dywan....zawsze warto wyrażać swoje opinie i walczyć o swoje zdanie:D
    zastanawiam się, czy likwidacja fantastyramy ma nam dać, uważajcie, bo jak nie będziecie rentowni to przestaniecie istnieć:cry::cry:przecież w ogłoszeniu jest, że kultowa darmowa gra:cry::cry::cry:
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry poranne ale bez kawusi bo jak dla mnie to jeszcze za wczesnie :D
    Brawo -najlepsza odpowiedz jaka widzialam i dobrze ze nie pilam kawy :D:D:D
     
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    xDxD:cry::cry::inlove: Kocham, po prostu kocham toxD:inlove:
     
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Cieszę się, że znowu forum mi szwankuje ;)xD Im rzadziej wchodzę, tym mniej się denerwuję :)
    Nie będę komentować tego co przeczytałam, bo bana bym dostała i to dożywotniego :p
    Szybko podpisuję listę obecności gęsim piórem i uciekam tam skąd przyszłam ;)


    Bry z krzaków
     
  13. Alairë

    Alairë Generał forum

    Cześć,
    dziękuję za piękny wiersz o psiej duszy... Jest taki prawdziwy...
    Dotyka sedna i ściska mocno za serce. Kto nigdy nie przeżył odejścia swojego czworonoga, ten nigdy nie zrozumie. Cieszę się z każdego kolejnego dnia spędzonego z moim psem, patrzę w jego wierne mądre oczy i z bezsilności mnie po prostu roznosi...
    Ciśnie mi się lawina pytań na które nie znam odpowiedzi...
    I przychodzi tylko smutna refleksja - jakże znana - spieszmy się kochać ...

    Tak sobie obserwuję z dalszego krzesła rozwój tutejszych wypadków.
    Może i jestem w nastroju mało optymistycznym, ale nie podoba mi się to co czytam...
    Brak rzeczowej rozmowy i ciągłe pokazywanie palcem jednego i tego samego niestety nie przyczynia się do rozwiązania problemu. I nie dziwię się wcale, że nastrój siadł jak oklapnięta beza...

    No i na Fantasyramę kres nadszedł. Smutek...
    Dla mnie osobiście wielka szkoda, że dopuszczono do powolnej agonii tej gry.
    Grałam od początku, zdobyłam wszystko, więcej nie było już nic.
    Szkoda mi tylu lat spędzonych tam, szkoda mi ludzi, szkoda mi bajecznej grafiki, ehhhh...
     
  14. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Azik, czy ja też taką sygnę mogę zamówić?
    W ramach forumowej solidarności?
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja,co prawda nie Azik ale proszę :https://vpx.pl/i/2015/09/15/monia92.png Witam wszystkich wtorkowo
     
  16. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

  17. farmaglizda

    farmaglizda Forumowy żółtodziób

    Bry, wszystkim. Dzis ostatni dzien 9 dniowego maratonu . 'Jak przezyje ten dyzur to znaczy, ze jeszcze nie jest ze mna az tak zle. Fala "grypy zoladkowej" z wszystkimi jej atrakcjami przelala sie ,:wuerg::wuerg: w doslownym tego slowa znaczeniu, przez nasza stacje. Padli wszyscy-pacjenci i personel. Mnie tez nie minelo, zarazilam Niemeza(bardzo mi za kazdym razem jest wdzieczny jak cos z pracy ciekawego przywloke).:p
    A tak poza tym, powoli ale skutecznie odzwyczajam sie od forum..moze to tylko deprecha?
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)
    Tu również chciałbym pogratulować wszystkim sukcesu i podziękować za wspólną zabawę :)
    Tadadammm ... ;)

    [​IMG]
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD:cry:xD
    MaDzo Ależ pięknie nas tu opisałaś..Bo gęsi to w stadzie chodzą..:inlove:
     
  20. ross2

    ross2 Komandor forum

    Udalo sie :D
    Z jednej strony ciesze sie ze zdobylismy pnacze ale z drugiej boje sie ze takie czyszczenie bedzie czesciej u nas goscilo:D:(
    w zwiazku z ta muza to raczej "kosmate"mysli by mnie dopadly :music::D:music:
    a moje mysli nie sa wulgarne w doslownym tego slowa znaczeniu ;)ale nie do przyjecia przez nasza ekipe ,bo za duzo prawdy zawieraja :pwiec lepiej milczec i obserwowac jej poczynania :pwlaczylam do dzialania swojego focha i zero zakupow -to na zyczenie naszej ekipy :D:p:Dmam milczec to i forsa nie jest potrzebna a grac sie da (sprawdzone podczas poprzedniego focha ):inlove::D:inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.