W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    widzę, że mój ukochany gród coraz liczniej reprezentowany, jeżeli będziecie organizować jakieś następne spotkanie dajcie znać, tym razem nie przepuszczę :D
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ehh.... koleżanka z pracy zrezygnowała, zanim znajdą nową osobę na jej miejsce i przeszkolą to około 3 tygodni czasu. Nie będę miała teraz łatwo, dzisiaj znowu na 3 stanowiska chwilowo będę musiała robić przez to:mad::mad::mad:
     
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Współczuję
    Zawsze jednak jest nadzieja , że pojawi ktoś , kto zna się na tym , lub szybko się uczy :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry:xD To ja się tu zastanawiam gdzie mój ptak zawinął skrzydła a tu proszę xD Już dwa miesiące mijają jak mi przyniesiona przez mamę lekko poturbowana przez kota odfrunęła w siną dal po podtuczeniu i wykurowaniu i już wiem do kogo xD:cry: Nie wiem czy jej kiedykolwiek wybaczę , ale ostatecznie mogę się zgodzić żeby została maskotką Fanklubu :p

    Bry popołudniowe. Mieszkanie posprzątane , badyl wysiany jakieś 15 wypadajek i event skończony. Na koniec 8 garów chcą odemnie ale nie dam :p A to ciacho to mniaaaam :p
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W tym tygodniu zapewne już będzie nowa osoba, ale 2 tygodnie nie będzie mogła sama pracować ( no chyba, że dadzą kogoś kto wcześniej pracował na tym stanowisku, to inna kwestia), więc zapowiadają się ciężkie 3 tygodnie.
     
  6. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim :)
    Pamiętam takie czasy, kiedy te szwedzkie prawdziwki skupowali Włosi. Takie piękne, równiutkie i wymiarowe jak w książeczce do biologii . Płacili bardzo dobrze, więc ludzie bardzo chętnie jechali sobie dorobić parę koron. Szwedzi w zasadzie grzybów nie zbierają, uznają tylko pieczarkę i kantarellę, czyli kurkę, dlatego te prawdziwki zbierano dziesiątkami kilogramów.
    Czasy się zmieniły, teraz pewnie inaczej to wygląda, więc masz tam prawdziwy grzybiarski raj ... o borówkach i jagodach nie wspominając :)
     
  7. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski dla wszystkich!!!/cmokaski,czy jakoś tak, tyż/....
    To ciacho to nawet trochę podobne do mojego synusia....
    Chwalę się i już,a co!!!
    :D:p:p:p:p:D
     
  8. matylda8

    matylda8 Aktywny autor

    Szwedzi to i moze nie zbieraja grzybow, chociaz lubia je jesc (wola kupic w sklepie), ale w Szwecji juz coraz mniej Svensonow, a naplywowi chetniej wybieraja sie do lasu:D
     
  9. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Tak trochę abstrakcyjnie,a propo kaw/f/ki.....
    rzecz gustu,czy też ciacho...

    [​IMG]
     
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień doberek Oczekusiki kofciane, witaski, cmok cmok.
    Ja wiem, że to nie wąteczek od tego, ale brakuje mi 25 wypadajeczek do skończenia evenciku i jakby ktoś podesłał taki Egipski skarbik Aguni to będę wdzięczna i codziennie będę buziaczki wysyłać...
    Oj, zapomniałabym dodać coś do kaw(f)ki

    [​IMG] :wuerg::wuerg::wuerg:xDxD

    Mam nadzieję, że się wpisałam w nowy trend na forum:p;)
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Osz... Ty jedna:wuerg:xD
    Składałam bukwy na kawałku czekolady i dopiero po chwili dojrzałam co tam łazi..... brrr.... nie lubię czekolady....
    Skarbik poleciał:)
     
  12. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Bry! Zimno! xD:cry:
    O, to, to! Gdyby to ciacho bylo by starsze... ale takie swieze, to jakby niedopieczone! xD:cry:

    Pomylilam sie z wypadajcami, potrzeba wiecej niz liczylam, coz moze zdaza wypasc, a jak nie zechca to trudno, przynajmiej zaoszczedze na produktach! Z ciezkim sercem oddalam juz 13 garnkow i 22 sztuki drewna, teraz znow chca garnki i juz mialam zazadac zmiany, gdy przyszlo mi na mysl, ze znow upra sie na... drewno. To lepiej nie! xD:cry:

    To normalne, ze kotu biegajacemu na kapie po kanapie z rozpedu slizgaja sie lapy? Wlasnie o maly wlos nie zaliczylam podlogi, ze smiechu.

    Edycja:
    Oj, nie! Blazers nie udalo Ci sie znowu, to ciacho jest za bardzo spalone, ze sie tak wyraze. Cos po srodku bardziej, lepsze by bylo, jesli juz w ogole. Bo sama kawka tez dobra.

    Agbiko - no wiesz, co? To bylo wssstretne! Caly dzien opieralam sie czekoladzie, tlumaczylam - nie moge cie zjesc, odchudzam sie i co?? Przyszla Agbiko i musialam isc jednak po czekolade! Z tym, ze kazda sztuke bardzo, ale to bardzo dokladnie obejrzalam...xDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2015
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dziękuski dziewczyneczki :music::inlove::inlove:
    [​IMG] :p

    Ja myślałam, że to jednak odstraszająco podziała-.- Następnym razem poszukam czegoś bardziej obrzydliwego;):p
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum


    Gratulacje, skończyłaś event :)
    Teraz przygotuj się do następnego, wyprowadź bobry na pole.. :)
     
  16. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Bobry już stoją i się mnożą. Wystawiłam dzisiaj 5 Tsów z tego eventu i jeszcze jakieś zbłąkane w pasku 5 chyba z poprzedniego. Na 10 kibelków wyszły 3 zagrody bobrów ++ i 1 zagroda +, więc kolekcja się powiększyła i będzie jak znalazł na klonowanie :)
    Niestety żółwia ani zimorodka nie było :(
     
  17. KaBeUK

    KaBeUK Analityk forum

    Ja też tak chcę :cry: niestety deficyt wypadajek u mnie również wystąpił :cry: ale gratuluję :D
     
  18. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Hehe, dobrze, ze czekolady jesc nie moge i za bardzo sie jej nie przygladalam:p

    Agbiko, Twoje zolwie u mnie sie zapaletaly, zglos sie przy GT;)
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Jeszcze nam Oreczka zaginęła:( tylko mi nie piszcie,że też na bahamach siedzi i rum popija, bo ja w poniedziałek do pracy, a pół wątku do ciepłych krajow pojechało byczyć się na plaży

    Magda sowa na płocie
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    nakarmiona, odeslana
    przyjdz do nas, wiesz gdzie;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.