W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Witaj mężusiu :* czekając sobie na G&T kawkę sobie tu popijam :D
     
  2. McGregor

    McGregor Mistrz forum

    Agato dziękuję:) to my nie mamy działu skarg? sądziłem że zwyczajnie przeoczyłem:)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja to bym chciała,żeby było sprawiedliwie...Ale to się tak dziwnie nazywa..Utopia? :p Ok.poczekamy na wczasowiczki.Smutno bez nich.-.- A Ty Aziku szukaj tych zwierzaków,żebym talentem mogła błysnąć xD
     
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    No właśnie: czemu nie ma działu skarg? Czemu w tej grze od razu trzeba pisać do PT? Czy w sprawie poparcia dla innego farmera/farmerki też mam pisać do PT? A skoro nie ma działu skarg, to czy przypadkiem nie dostanę z PT odpowiedzi, że w danej sprawie już ktoś do nich napisał i mam nie powielać korespondencji? Nie będą oczywiście mogli mi podać kto, a ja nadal będę bez odpowiedzi na pierwotną skargę...-.-

    Jakiś taki niesmak czuję... -.- Zrobię sobie herbatę cytrynową, to może mi przejdzie.
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    To by sie Tetunia zaplakala na smierc, gdyby wszyscy nagle wyjechalixD:cry:

    U mnie bedzie padac-.-, lato zdecydowanie plecy pokazalo:( Szkoda...

    Ogloszenie farmerskie: sasiada szukam, moze byc bezprezentowy;)

    Ja do PT napisalam, czekam na odpowiedz, czas mam;)
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Wysłałam zaproszenie. Prezenty wysyłam po kolei, więc czasem trzeba poczekać :)



    Kusisz...
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie przeoczyłeś, bo u nas czegoś takiego nie ma :p
     
  8. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Działu skarg nie ma bo coś mi się widzi, że to by był najpopularniejszy temat na forum 8) Wstyd ekipo oj wstyd -.- zamiatacie pod dywan ale smród pozostał :wuerg:

    Dzień dobry Oczekujący i Podczytujący. No nie wytrzymałam, chciałoby się coś więcej napisać ale kultura nie pozwala :cry:
     
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    znalazłam parę kangurów
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    tylko, nie wiem czy się nadają :)pójdę jeszcze poszukać chomików:) a może Wy coś fajnego wypatrzycie xD
     
  10. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Przecież nie można skarżyć.. Jak Cię ktoś oszuka na G&T to Twoja wina, po co ufałeś.
    Broń Boże nie pisz na forum kto i dlaczego, przecież nie można nikogo oczerniać. W takim wątku owy pkt regulaminu byłby łamany nagminnie.
    Zresztą tu nie można dyskutować na temat regulaminu, OWH, kar.
    Najlepiej jakbyśmy siedzieli i witaskowali, papatkowali i cmokali na lewo i prawo. :wuerg:Tylko oby nie w tylną część ciała.xD
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ankaaaa...Skąd to motto pod sygną???No leżę xD:cry:xD:cry:Mój wieniec mi zeżrą xD:cry:xD:cry:xD
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry deszczowe :)pyszna kawusie popijam ,cieszylam sie ze piatunio na tapecie a tu masz co sie porobilo :mad:
    Sygna jest na 100% Ani bo pamietam jak ja zakladala w ubieglym roku -miala dwie zwiazane ze sportem i jedna miala pilke w zielonkawym kolorze i poszla do poprawki ;)ewidentnie ktos zrobil wielka krzywde NASZEJ Ani i nie zna regulaminu dotyczacego plagiatow (albo nie wie co to jest plagiat):mad::mad::mad:oj zamykam sie bo same niecenzuralne slowa mi sie cisna na klawisze ale jednak zapytam :(Jak dlugo jeszcze poszczegolni czlonkowie EKIPY beda lamali prawo ujete regulaminem -Goro zrob z nimi porzadek i wyciagnij konsrekwencje :mad::mad::mad::cry::cry::cry::mad::mad::mad:
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Do studia mi zanoś nie tutaj ;) I żeby"literków czy też innych znaczków"na nich nie było..Ace tego ne weźmie...:p
     
  14. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    aby było zgodnie z tendencją forum to.... kofciam Cię

    tak jest to już wiem czego szukać:) znikam w jpg internecie:)
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To środkowe ma znak wodny, czyli chronione prawami autorskimi jest :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    xD:cry:xD:cry::cry:
     
  16. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to jak myślicie chomiczki czy kangurek???? oba zwierzaki ładne

    Agata leżę ten różowy kangur z małym jest zajefajny, ale i tak nie mogę się zdecydować :) prawdziwa kobita jestem:)
     
  17. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Gosia luźna dyskusja na temat wegetarianizmu takie cudo mi podsunęła. Jak to przeczytałam leżałam dokładnie jak Ty, od tamtej pory jest to mój ulubiony cytat :inlove::cry::cry:xDxDxD
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :cry:xD:cry: Ale ja mam przytyć a od rana mięśnie brzucha ćwiczę xDxDxD
     
  19. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Gosia Ci dwie sygny zrobi, nie musisz sie na jedna decydowac. I codziennie bedziesz mogla zmieniac:D

    Sowa w drodze powrotnej;)
     
  20. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Nie wygłupiaj się, otyłość brzuszna jest niebezpieczna :D ten wątek jest ku ogólnej zdrowotności użytkowników forum :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.