W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A niech puchniexD :cry:ja tego nie widzęxD:cry:,ale mam obiecane,że jak będzie w moich stronach to się spotkamyxD
    Rafał,pamiętasz??:oops:
    Kurcze najwyższy czas zadbać o figurę,zrobić jakiś lifting,wygładzić się botoksem:cry::cry:
    Nie stać mnie na to:cry:
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Schody masz? Dobrze na posladki robia;)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    i tak juz ma z nami jak pączek w maśle xD:cry::cry::p
     
  4. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    pamiętaj o tym, że Kubuś wyczuwa Twój strach.... jak Ty nie będziesz miała obaw to i on nie będzie się bał...
    uwierz, że w przedszkolu jest fajnie i z takim nastawieniem ruszajcie jutro....
    to naprawdę działa....dzieci wyczuwają nasze emocje...
    na pocieszenie przypomnę jedną autentyczną historyjkę z przedszkola moich córek:D
    jeden chłopczyk ryczał tak długo jak mama mogła go słyszeć a zaraz potem biegł uśmiechnięty do zabawy...na pytanie, czemu płakał....odpowiedział....żeby mama się martwiła i po przedszkolu kupiła mi to co będę chciał:D
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    MamxD 3 piętra schodów,wystarczy??:oops:
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak kilka razy obrocisz to starczy xD:cry:
    wiem wiem -staram sie jak moge :D
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    I przysiady..Najlepiej z DP na plecach coby obciążenie byłoxD
    Od razu tam botoks..Wampirzy lifting..To teraz popularne
    Widzisz Rafał jak się dziewczyny chcą poświęcać dla Ciebie?
    A Ty jednej małej fotki żałujesz...:(
     
  8. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nie ... nie wydaje mi się. Gdyby tak było, to taka aktualizacja dotyczyłaby bardzo wąskiej grupy graczy, a to przecież ma być uatrakcyjnienie gry samej w sobie, a nie dostarczenie dodatkowej atrakcji dla sprinterów.
    Oznaczałoby to również, że jest to element gry, który będzie ogólne dostępny w bardzo dalekiej przyszłości i pisanie na jego temat obecnie mija się z celem ... a przecież informacje o Rafie, stanowiły dośc istotną część biuletynów Varuna.
    Jeżeli przyjmiemy, że obecnie średni poziom na Bahamie to 300, to jest dopiero 245 mln TPD ... 400 poziom końcowy, to 1,9 mld TPD:) Kiedy tam dojdziemy i w jakim stanie ciała i ducha ? xDxD
    Ta Rafa to byłaby perspektywa długich, długich lat :)
    Tu jest grana jakaś inna rozgrywka, bardzo jestem ciekawy jak się to wszystko rozwinie :)
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    o_OMyślę,że przeceniasz graczy..Ja np. mam 260 poziom na wyspie..czyli sporo poniżej średniej..:cry:
    Wróć-256 :oops:
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Tez mam tyle8)
    Z dzieciakami urzadzamy sobie wyscigi, ja trzymam forme, a one sa grzeczniejsze i spokojniejsze po wysilku:pxD

    Tego wampirzego to nawet dla Blazersa bym nie zrobila:wuerg:
    To juz wole po schodach zasuwac;)

    Sam V pisal, ze za bardzo im sie aplikacja rozbudowala i testow nie przechodzi8), wiec trzeba poczekac az naprawia. A poniewaz w BP same zdolniachy pracuja, to troche to potrwa;)
     
  11. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mnie się wydaje Marku , że z Rafą jest jakiś poważny problem i BP zupełnie sobie z nim nie radzi.
    Kompletnie się pogubili i nie wiedzą jak się z tego wyplątać.
    Sądzę , że jeszcze bardzo długo na nią poczekamy , jeżeli w ogóle wejdzie do gry.
    LT to typowy temat zastępczy , poszli na łatwiznę i dali 2-gą Bahę za pół darmo , praktycznie dla wszystkich , żeby na trochę uciszyć Graczy.
    Tak naprawdę wbijamy sobie TPD dla sportu , bo na naszych poziomach banany gniją , zalegają i nigdy nie wykorzystamy ich w pełni.
    Taki trochę ślepy zaułek.
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Cześć.
    Przeczytałam, ale jestem fochnięta na forum, więc za bardzo się nie udzielam. Przyszłam listę podpisać, żeby nie było, że w krzakach siedzę. W ogólnych widziałam, że mod był świadomy problemów z forum i podobno ktoś pracuje nad sprawą, więc jest światełko w tunelu. Próbowałam lajkować, ale mi nie szło, więc chciałam oświadczyć, że lajkuje wszystkie posty Blazersa, Sookie, Anki,... nie no bez jajców, domyślcie się co jeszcze lajkuje, bo za dużo tego było.
    Trzydniowy zarost jest najlepszy! O ile nie przypomina dziewiczego wąsika z dodatkiem dziwnych samotnych kępek zarostu rozrzuconych losowo po twarzy.
    Zuza... prędzej czy później zamkniesz tą kłódeczkę, ale jestem prawie pewna, że kiedy na poważnie do tego dojdzie - nie będzie oficjalnego pożegnania na forum. Wszyscy których pamiętam, a ich nie ma zniknęli stąd po cichu. Za to wszyscy, którzy się z nami oficjalnie żegnali nadal się pojawiają.
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oczywiście Moniko :).

    Jak pąk xD:cry:xD.


    Jestem w szoku , naprawdę.
    Bardzo mi to schlebia , zwłaszcza że tutaj bywają same wytworne i wspaniałe Panie.
    Fota była i to nie jedna ;).
     
  14. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Mam jakiś problem z dodawaniem postów w tym wątku.
    Wy też?

    O wreszcie się udało.

    Rafa.... chyba za parę lat. Jak informatycy się ogarną.
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Nie tylko w tym watku8)
    Forum sie zacina, lajkowac ciezko. Poczyscilam co sie tylko dalo, bez zmian-.-
     
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Zupełnie możliwe. Taki wariant jest również bardzo prawdopodobny.
    Ale w takim układzie, jeżeli to ma być temat zastępczy, to dlaczego nie uatrakcyjnić go w jakimś stopniu elementem utrudnienia, aby pełne odkrycie dostarczyło satysfakcji ? Gdzie były misje, tysiące towaru do wora, trud i wysiłek w odkrywaniu każdego kawałka ?
    Taka zabawa zajęłaby nas na dłuższy czas ... a tu masz, bach i jest prezent xD
    Za łatwo to poszło, zdecydowanie za łatwo.
     
  17. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Bry zadowolone. Rozczapierzylam o sciane albo o podloge (nie umiem sobie przypomniec tego zabojczego lotu) zabe (mysze) komputerowa. Musialam jakos odreagowac te ciagle awantury, ten wrzask wokol mnie. Kloca sasiedzi i z lewej i z prawej i z dolu. Tak sie kloca juz dwa miesiace. Trzaskaja drzwiami, huk za hukiem! A na dodatek sasiadka z dolu czyms zgrzyta, jakby pila po grzejniku, prawie codziennie rano. Nie wytrzymalam wreszcie tego, na dodatek farmerama tak sie wczoraj slimaczyla, ze uniemozliwila mi zakup kolejnej parti sadzonek, pomiedzy 21 a 22. Mimo resetu laptopa, przelogowywania sie, usuwania ciastek nie udalo mi sie dokonac zakupu. Wkurzylam sie! I jak uslyszalam kolejny wrzask za sciany, nie wytrzymalam i cisnelam zaba. Aniol Stroz sterowal jej lotem, bo nie pacnela ani o tv, ani o oszklona poleczke.
    Widac potrzebowalam tego, bo teraz mam mnostwo dobre energii!

    Zgodze sie. Te biale gacie niestosowne, to cos takiego facet w dresie z lancuchem w kolorze zlota na szyji.
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Była była..ale ja miałam prośbę o tę jedną konkretną a Ty jakiegoś gościa ze sflaczałymi implantami wrzuciłes..:cry:
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    oo widze dzisiaj moj dzien jest....garnek spalony,nozyk do tapet zaś za ostry...:oops::oops:mozolnie mi to idzie ale fronty skonczylam...:sleepy:
    Peonia -przywykniesz do sasiedztwa...gwarantuje...z czasem juz nie bedziesz tego slyszec...przerobilam 4 mieszkania w Krakowie w Hucie-za kazdym razem trafialam na jakis awanturnikow..raz nawet wieczorem poznym mialam wizyte strazakow...uhhh
    teraz tez kolorowo nie jest..
     
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Oj tam, oj tam Sookie :) Przy tych miliardach, które są przed nami, to nie ma najmniejszego znaczenia ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.