W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja nie mam gdzie siać :( Bym coś kupiła ale co?o_O Gretka,jakby wiedziała,to by na pewno nam powiedziała...A w ZZ,to tylko zawrotu głowy dostaję -.-
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jesli event bedzie wygladal jak urodzinowy, to bedziemy oddawac oprocz eventowki i wypadajek rosliny, zwierzeta i produkty. Trzeba miec wszystkiego po trochu.
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A to spoks ;) Akurat wszystkiego po trochu,to ja mam-z naciskiem na "po trochu"xDxDxD
     
  4. ross2

    ross2 Komandor forum

    Gosiu bedzie zielsko do siania ale ze stodoly tez cos bedzie i produkty na pewno :Dpamietasz jak byl urodzinowy to Gwiazdy chcialy te najdrozsze produkty (gary itp)wiec tu podejrzewam ze bedzie podobnie ,dlatego chyba bedzie zegar sloneczny ;)
     
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :) chociaż mam ochotę napisać komu dobry to dobry :cry:
    We wtorek wieczorem mój DP przyszedł z kotłowni i kazał mi usiąść....nie musiałam,wiedziałam już co się stało:cry:
    Mam piec co do wymiany.Od wtorku do tej pory łażę po forach,czytam o zaletach różnych kotłów opinie użytkowników....mam mętlik w głowie:cry:
    Piec wybrany,ale lekko licząc około 10 tys nie moje ,plus opał:cry:
    Ech,wygadałam się trochę mi lżej,ale czasami mam ochotę sprzedać wszystko w diabły i kupić maleńki domek na kurzej stopce
    Wymiana pieca skutecznie odwróciła moje myślenie o LD
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    https://board-pl.farmerama.com/inde...spie-oraz-nowa-misja-stała.24674/#post-733280
    Tych najdroższych,to nie mam :( Trudno,trzeba będzie po targu polatać,jak OO wejdzie.:(
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Do eventu z Faraonami trzeba mieć przygotowane, produkty, owoce, rośliny i zwierzęta..będziemy je oddawać do zadań losowo.
    U mnie w poprzednim takim evencie czyli Urodzinowym było tak,że losowo oznaczało to, czego mam najmniej..:)
    Itemy ładne więc trzeba się przygotować do eventu..najwyżej w trakcie można nadwyżki sprzedać z dużym zyskiem..
    Pozdrawiam Wszystkich :)
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mam nadzieje, ze duzo tych garow nie beda chcieli, bo mi sie wszystkie wytlukly-.-xD

    Moni, mysmy tez mieli piec do wymiany w najmniej odpowiednim finansowo momencie-.-, takze rozumiem Cie doskonale.

    Na Ciebie zawsze mozna liczyc:inlove: Dzieki:D

    edycja: popatrzylam na nowa misje- kupy nowych drzewek mi brakuje8)
    Zapowiedz TS'ow juz jest, to kiedy GT?xD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2015
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ups Moniko to masz WIELKI problem :(ale wiem ze jesli wybierzesz odp piec to dostaniesz z Gminy zwrotu okolo 60%:pto cos ma wspolnego z ochrona srodowiska ;)nie chce Cie wprowadzac w blad ale popytaj :)
    Witaj Greciu :inlove::inlove::inlove:DZIEKUJEMY za wiadomosci:inlove:i prosze nie znikaj na tak dlugo :(odwiedzaj nas czesto a nawet bardzo czesto :inlove::inlove::inlove:to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego bo inne watki tylko kogel mogel nam z mozgow robia ;)

    Dziewczyny ,tylko ze teraz jest klej i puder swiecacy bardzo drogi i mysle ze jak dla bogini to pudru bedzie duzo potrzeba :p
     
  10. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Puder wcale nie taki drogi w porownaniu z klejem. Kupie troche, najwyzej polezy w stodole albo sprzedam z zyskiem;)
    I jeszcze skrzydla na impreze:p
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Juz sprawdziłam....niestety,ale moja Gmina nie ma funduszy... więc na jakikolwiek zwrot nie ma najmniejszych szans
    Drugi dzień czekam na hydraulika i mam ochotę go udusić .Nienawidzę jak ktoś się umawia a później cisza..a potrzebuje go do obliczenia jakiej wielkości ma być piec
    Ten rok daje mi solidnie popalić..wiosną DP musiał wymienić samochód,to jego narzędzie pracy i nie było że boli
    Ledwo podniosłam minimalnie głowę do góry a tu ryps następny wydatek
    Za każdym razem jak tylko wspomnę o kupnie nowego laptopa coś się wykicha
    W zeszłym roku bojler,wiosną samochód teraz jak już miałam wypatrzony model i obiecany na urodziny to padł piec
    Z tego wniosek,że nie dany mi nowy sprzęt :cry:
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pamiętacie,jakie to mniej więcej ilości te Gwiazdy chciały?Bo ja mam totalna sklerozę....:oops:
     
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzień dobry ;D
    Jeszcze dwie godzinki i będzie las :inlove::inlove::inlove::inlove:. Chyba od razu poustawiam wszędzie pola i będę siać, żeby się przyzwyczaić. Kupony mi się skończyły, ale to nic, bo przecież wyprzedaż kombajnu jest :inlove::inlove::inlove::inlove: Albo nie, nakupię tsów, żeby mi na wszystkie łąki wystarczyło :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: A nie... zapomniałam, że mnie nie stać, bo w sobotę się przeprowadzam do miasta, w którym jeszcze nie znalazłam nowej pracy xD:cry: Muszę skończyć grę xD:cry:
     
  14. ross2

    ross2 Komandor forum

    wiesz ze biedy zawsze parami chodza i jak widac ostatnio jestes ich ulubienica :(zycze zeby szybko minela ta zla passa a co do lapka to nie mow glosno tylko kup i final;)
    wiem ze u mnie ta ledy-gwiazda chciala po 5/6 garow kilka razy az pasek postepu sie zapelnil :mad:tylko zeby to nie byly produkty Wyspowe bo tu mnie zagna na calego :(
     
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Niestety nie, tylko tyle, ze produktow po pare sztuk.

    Wariatka jestes;)xDxDxD Przeciez mozesz wogole tego lasu nie odblokowywac i wtedy gry konczyc nie musisz:p, na to zawsze Cie bedzie stac;)
    Poza tym to co tu opisujesz, to jakas strategia ekonomiczna jest, a przeciez gramy w klikanko-strzelankexD:cry:xD
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    No nie ,tylko nie to :mad::D:mad:ponasadzaj tam bananow i kokosow i bedziesz miala do rzemiosla :music:i nie szkodzi ze zwykle ,zawsze to lepiej miec niz kupowac :D:cry::Di bedziesz miala i strategie (ups to nie jest gra strategiczna)i klikanko
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Eeee...Wyspowe tanie są ;) Mam tych produktów po ok.40-50 sztuk,to może wystarczy...No nic,może moja Zrzęda pójdzie w dobre ręce,bo tak samotnie na targu stoi ;) To się wtedy obkupię xD Monika,u mnie od 2 miesięcy jakiś sprzęt AGD się psuje co miesiac-wydatek mniejszy od Twojego ale mój nowy kompik też się oddalił znacznie :(
     
  18. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A ja myślałam, że tylko ja mam takiego pechozola w kwestii nowego lapka.
    Co uzbieram, jakiś wydatek wyskakuje i po zawodach.
    Lepiej, Ja już nawet kupiłam sobie nowego lapka i nacieszyłam się nim parę tygodni. Oddałam go córce, ponieważ jej lapek padł, a ona informatykę studiuje i musi mieć sprawny sprzęt.
    Przyszły zięciunio mi zreanimował ten jej padnięty i czekam na jego ostatnie tchnienie.
    Teraz nam wyskoczyła wymiana układu hamulcowego w aucie.
    A na zimę opał trzeba kupić. Dalej już nie myślę, bo się boję...

    Może te laptopy jakieś przekleństwo ze sobą niosą 8)
     
  19. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Nawet nie Wiesz jak mi poprawiłaś humor xD:cry:
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Mi sie zdaje, ze to jakis pechowy rok sie trafil-.-
    U nas tez wir w banku co pare miesiecy nastepuje, bo przeciez bez tego nudno by bylo:wuerg:
    A o nowym lapku to nawet nie mysle, bo to zarazliwe moze byc;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.