W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Jak nie moje :cry::cry::cry:, wszystko moje jest:D:D:D, wszystkie moje różowości nigdy mi nie zabiorąxDxDxD, zaprę się i nie oddam :p i z gry nie odejdę, chyba, że mnie wyrzucą
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Miecio jako kierownik wypożyczalni...?
    Hmm, ciekawa koncepcja i piękna funkcja xD
    Tym bardziej się cieszę z popełnionej przez siebie okrutnej zbrodni 8)
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..a ja nie mogę sobie poradzić z mieciem..jest uparty i wodzi mnie na pokuszenie :p..a ja taka uległa..hahah
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Zbrodniarko Ty moja :inlove::inlove::inlove:, mnie też podobnie jak Grecie Miecio cały czas kusi brrrrrrrrrrrrrrrrrrr:oops::oops::oops:
     
  5. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    jakbyś zmieniła zdanie są Twoje:)zn drzewka , nawet nie wiesz jak się mylisz :), ja też tak kiedyś myślałam :p
     
  6. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Oluś mój mąż już egzorcystę chce dla mnie zamawiać :D:D:D, niby ma mnie od farmy odczarować
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Egzorcysta za słaby na miecia :p..
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z uwagi na liczne drobne dzieci, które z wypiekami na słodkich anielskich buźkach właśnie mozolnie sylabizują próbując przeczytać to, co my tutaj piszemy pod osłoną nocy, nie odważę się szczegółowo opisać mojego opatentowanego sposobu postępowania z Mieciem.
    Mogę jednym słowem opisać ścieżkę dźwiękową, dzieciom się przyda, bo słowo ma interesującą pisownię i przyda się podczas dyktanda (chociaż bo ja wiem... no, może w liceum): otóż mojemu straszliwemu czynowi, ze który nie tylko powinnam spędzić resztę życia w zakładzie penitencjarnym, ale dodatkowo po przeniesieniu się na ten lepszy świat powinnam smażyć się w miłym towarzystwie w kotle z najgorętszą smołą... więc temu czynowi towarzyszyło głuche rzężenie.
    Pamiętajcie, drogie dzieci: pierwsze "rz", a drugie "ż", nigdy odwrotnie 8)

    A tak serio to nie chcę się powtarzać, ale równie dobrze mogłabym tu znów powiesić taką jedną focię jako ilustrację mojego stosunku do pikseli za realną kasę. Nie powieszę, żeby nie przynudzać, więc tylko zacytuję opis do foci: Tralalala. Po całości.
    Więc żaden Miecio mi nie podskoczy xD
     
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Też tak myślę hihihi:D:D:D, tylko Zuzka da mu radę xDxDxD
     
  10. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Adam Ziemian

    Nosi mnie

    Nosi mnie, wodzi mnie
    Na pokuszenie mnie nosi
    Po ogródku wodzi mnie, po lesie i po asfalcie
    W środę, piątek i niedzielę
    Nawet wcale nie wiem, pa jaką cholerę
    Nosi mnie i wodzi mnie na pokuszenie
    A może to tylko pospolite ruszenie?
    Zbieram kaczeńce i półszlachetne kamienie
    Ale dalej mnie nosi
    Rzucam się, miotam się
    I tak mnie wodzi że idę przed siebie
    A tu puste kieszenie...
    ...Bo mnie nosi i wodzi
    Na zatracenie i na pokuszenie
    Po całym domu i po strychu też mnie nosi...
    Tylko czekać jak mnie rozniesie.
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wpisz sobie w google: tralala po całości ..a wyskoczy Ci Twoja sygna..hahah..wujek Cię już zna :p
     
  12. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    mój już się przestał przejmować i denerwować :pmoże właśnie dlatego że mój Miecio tylko budzi się jak kombajn zapodają xD a resztę przesypia;)i niech tak zostanie
     
  13. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    HAHAHA :D:D:D:D uwielbiam Wasze posty, laptop męża właśnie oplułam, bo mój dwa tygodnie temu colą zalałam, teraz jego zalewam śliną przez Was xDxDxD. A co tam idę tralala po całości :D:D:D:D
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No proszę, używając rdzennie polskiego terminu, zostałam trendsetterką xD
    Nie mylić z samicą setera (to taki pies jest) 8)

    Z wujaszkiem to ja dobrze żyję, ale mam świadomość, że mi gostek depcze po piętach.
    Straszne: na forum kierownictwo zapuszcza żurawia zza krzaka, poza forum wujek się skrada... ech, chyba się odłączę i pójdę zamieszkać pod mostem bez dostępu 8)
     
  15. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    łap chusteczkę ;) dbaj o lapka męża bo jak się zdenerwuje i zamknie klapkę to i farma zarośnie chwastami xDxDxDi miecio się udusi :D
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Teraz niech Ci BP odszkodowanie płaci za uszkodzone laptopy :p
     
  17. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    [​IMG]

    Tetunia prosze bardzo "mega serweta" w farmerskiej wersji co bys wieciej nie opluwala, zalewala, czy co tam jeszcze wymyslisz kobieto xD
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :D:D:D:D, dziękuję Oluś za chusteczkę:D, Gretuś do BP na pewno o odszkodowanie za lapki napiszę;), Kwaczuszka "mega serwata" na pewno dzisiaj przyda mi się, bo zaraz posikam się ze śmiechu xDxDxDxD, a w temacie czy Zuzka widziała może Balon GT :inlove::inlove::inlove::D:D:D, proszę daj nam jakiś jego obrazeczek chociaż:D
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2015
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dla TETUNI

    [​IMG]
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    OOOOOO jaki on śliczny, już zapomniałam jak wygląda, dziękuję Gretuś, jejku ja chcęęęę GT :cry:, chcę latać w tym Baloniku :D:DxDxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.