W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja właśnie zrobiłam sobie sypialnię z białymi meblami,szarymi ścianami a dodatki to odcienie fioletu i wyszło ślicznie:inlove:o tej limonce nie pomyślałam a rzeczywiście mogłoby fajnie wyglądać
     
  2. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam niedzielnie :).
    Tak sobie czytam i podziwiam :). Nie dość, że macie super pomysły to jeszcze je potraficie same zrealizować :music:. Ja nie mam w rękach żadnego talentu, nawet do klikania myszą xD, nawet na Renzo najchętniej bym skrzynki wybierała, gdyby nie to, że talentu jasnowidztwa też nie mam :D. Białe meble są super :inlove:. Niedawno też u siebie wymieniłam w salonie na białe matowe i nie mogę się nacieszyć jak pokój się zmienił :music::music:.
     
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry wszystkim.

    Dzięki Aga i gratuluję miksów. Jeszcze mi tylko brakuje kameleona dyskotekowego i Apsika w tabelce :)

    Jak mi się nie chce pakować!!!!!! A jeszcze mam całą górę ciuchów do prasowania:cry::cry::cry:
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    limonkowe dodatki fajnie rozweselaja pokoj w polaczeniu z fioletem fajnie to wyglada-ale nie w nadmiarze..np mam fioletowe rolety i kwiatka w limonkowej doniczce,na polce jakas ozdobna swieca w limonce,albo ramka,poduchy na naroznik mam zamiar zrobic 2 w limonce,2 w fiolecie.wazne zeby nie napackac a zeby bylo widac ;)zobacz u wyjaszka google jak to fajnie wyglada.wpisz sobie wnetrza bialo fioletowo limonkowe.
     
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    to jeszcze do tego serwetki w tych dwu kolorach:D
    albo dwa komplety do różnego wykorzystywania:D najlepiej o takim sam wzorze i wymiarze:D wtedy jest wiele możliwości zestawiania:D
     
  6. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    fajnie to wygląda:)
    hehe, Ania to widać,że sama robi a ja mam pomocnika bez którego bym leżała i kwiczała:pja wymyślam a on stara się to realizować:)dobrze,że jeszcze ma do mnie cierpliwość:)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no dokladnie ,jakies tam drobiazgi :) u mnie akurat serwetek to nie ma ale np mozna kupic takie nakladki na stol w roznych kolorach -tez fajnie to wyglada,jakis wazonik maly.u mnie np na meblach na samej gorze beda pudla ozdobne i tez mozna dac np fioletowe :)albo biale w fioletowy wzor-w ikei takie widzialam -fajnie to wyglada.kolezanka ma takie i super.tylko ona ma pokoj zrobiony w bieli ,a dodatki turkus i czerwony :)

    Ola-mojego nie ma to jestem zdana sama na siebie :) a ja to taki raptus-chcialabym miec wszystko teraz i natychmiast.jak juz wizja jest to wykonanie tez musi byc.jeszcze mnie reszta mieszkania czeka...lazienka,kuchnia i przedpokoj -ale to juz chlopa do tego trzeba-bynajmniej do wiekszosci roboty :D
     
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry niedzielnie! :)

    Hej, no to może to jest super okazja, żeby się nauczyć kłaść fakle? Kafle znaczy się, ale tak mi ta literówka podoba, że nawet nie będę kasować... xD:cry:

    A tak poza tym "witaj w klubie" :)
    W mojej rodzinie od zawsze panowała zasada - "Po co mamy płacić komuś za coś, skoro możemy to zrobić sami", więc sami robiliśmy domowe remonty, sami wylewaliśmy fundamenty i stropy, sami murowaliśmy drobniejsze ściany itp. Nie jest to oczywiście zbytnio efektywna metoda, ale przy ograniczonym budżecie jedyna możliwa. Męczące to oczywiście, ale teraz, jak się np. pójdzie do piwnicy i spojrzy na jakąś ścianą, to normalnie kawał życia - bo te pierwsze rzędy lekko falują, przecież się uczyłam, a tam mi się śpieszyło, bo już późno było, a tu jeszcze coś... W życiu nie zamieniłabym tego na żadną profesjonalnie idealną powierzchnię :)

    Ogólnie uważam, że im więcej człowiek umie wykonać różnych prac domowo-gospodarczych, tym łatwiej mu w życiu, a cały ten podział na prace męskie i żeńskie to głupota, która rodzi nam gospodarczych inwalidów... Poza tym umieć coś zrobić wcale nie oznacza, że trzeba to zawsze robić - niech ten mąż wiesza półki, naprawia krany itp., ale w razie potrzeby kobita sama sobie to zrobi bez czekanie na kogokolwiek. I odwrotnie - facet musi potrafić uprać, uprasować, posprzątać, pozmywać itp. Strasznie jestem wdzięczna moim rodzicom (a przede wszystkim moim Dziadkom, rodzicom taty, bo to od nich się zaczęło), że właśnie w takiej rodzinie się wychowałam i takie uniwersalne mieli podejście. Że mogłam zobaczyć w praktyce, iż rodzina to nie "twoje obowiązki" i "moje obowiązki", a "nasze obowiązki" i "nasze efekty" i że to naprawdę jest możliwe i super działa :)


    A propos mojej sygnatury, która wielu osobom wydaje się dziwna ;)
    "Wiedzy i doświadczenia nie przepijesz" to jest dorosła i nieco zmodyfikowana wersja przysłowia "Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał".
    Każda najprostsza rzecz, której w życiu się nauczymy, jest naszym najcenniejszym skarbem, którego nikt nigdy nam nie odbierze, a im więcej posiadamy takich skarbów, tym bezpieczniej się czujemy, że poradzimy sobie w dowolnej sytuacji. Jako dziecko czy nastolatka się wkurzałam na taką politykę wychowawczą, ale dziś wiem, że to najlepsze, co mnie mogło spotkać :)



    agbiko, leć bezpiecznie, odpoczywaj cudownie i przywieź nam duuużo opowieści :)


    Ufff... przeczytałam wszystko :) Czas na kawę :)
    A potem pójdę oglądać te biało-fioletowo-limonkowe wnętrza. Sama bym na to nie wpadła, bo fiolety tak sobie lubię, ale brzmi bardzo ciekawie, może gdzieś we fragmentach zastosuję :)
    Aniu, dzięki za inspirację! :)
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wiecie co....nigdy nie planowałam białej sypialni:D zawsze lepiej się czułam w otoczeniu drewnianej:D zresztą moja Pamiątka Ślubna to taka złota rączka, że wszystkie meble mam przez niego robione:D na dodatek z drewna:D
    ale po Waszych pomysłach i obejrzeniu tych białych zestawień chyba zdecyduję się na zmianę w sypialni:D tylko będę musiała najpierw je odtłuścić (bo są woskowane) :D:D no to teraz czas na zmiany:D:D
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    drewno jest piekne,nie zmieniaj bo ono zawsze do wszystkiego pasuje a szkoda niszczyc,mozna do drewnianych podlog i mebli dodac np biale sciany i kolorowe dodatki-ja osobiscie prawdziwego pieknego drewna bym niczym nie paskudzila.kocham drewno i im wiecej na nim przebarwien i sekow tym lepiej.najlepiej w 3 klasie "rustykalnej" jest najpiekniejsze,noo jak sie chce sama gre kolorow zachowac a seki niemile widziane to 2 klasa.za 1 klasa nie przepadam - jest jednolita w kolorze jak panel ale co kto lubi...no i im drewno ma wieksze sloje tym lepsze,uwielbiam jesion :music: zdecydowanie moje ulubione drewno ;):p
     
  11. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    to by się Tobie podobało u mnie w domku, na suficie drewno, piękne drewniane belki, ogromna belka idąca przez całą długość domu:)
     
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki Sekme.
    Pakujemy się dzisiaj według Twojej rady, którą mój mąż-cwaniak chciał niecnie wykorzystać i spakować po 8 par skarpet i gaci do swojej i do mojej walizki, zamiast sprawiedliwie rozdzielić wszystko po połowie:p
    A poważnie to bardzo dobra rada, rozdzieliliśmy wszystko na dwie podstawowe walizki i na podręczne.:)
     
  13. Sekme

    Sekme Generał forum


    Cieszę się, że mogłam pomóc :) Ta rada to trochę takie dmuchanie na zimne, w końcu bagaże nie giną zbyt często, ale skoro można łatwo dmuchnąć, to lepiej dmuchnąć :)
    No patrz, czyli Twojego też trzeba pilnować xD:cry:
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    i co percepcja mu sie poprawila? :p:cry:xD:cry:
    no pewnie tak :D
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Kameleon dyskotekowy - 2 300 000 :)
    Apsiki miałam ,ale zbudowałam fabrykę wcześniej ,zanim zapytałaś o ich wartości .
     
  16. (Sylvia)

    (Sylvia) Forum Pro

    [​IMG]
     
  17. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Bry Oczekujacym :D

    Dotarlam o 3 nad ranem do domu. Wakacje rodzinne sie udaly i to nawet bardzo:inlove: Opalenizna i wspaniale wspomnienia przywiezione wraz z nadprogramowymi kilogramami:cry:, takze przechodze na diete;), ale dopiero od jutraxD
    Teraz doprowadzam dom do stanu uzywalnosci, w miedzyczasie puszczam kolejne pralki i gotuje obiad z tego, co jest w domu.
    Obecny event zrobilam za SG, zeby bylo szybciej. Lajkowac i nadrabiac czytanie bede przy jutrzejszej porannej kawie.

    Meble biale kocham, drewniana podloge rowniez, do tego szare i czarne dodatki:music:. Mam w ten sposob urzadzona kuchnie i salon. Biale meble wymagaja czestszego sprzatania, a dla takiego lenia jak ja jest to motywacja, zeby to od czasu do czasu robic:pxD:cry:

    Ja robie z tego przepisu:
    http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/kremowka/przepis.html
    dla uproszczenia kupuje blaty gotowego francuskiego w sklepie, a z przepisu robie tylko kremy. Najlepiej smakuje nastepnego dnia.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 sierpnia 2015
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Bry niedzielne i dospane do granic mozliwosci :)
    Pada wiec jest dobrze :D
    Wszystkim wyruszajacym na urlopy zycze wspanialego wypoczynku i cudownych wrazen:inlove::inlove::inlove:a tym ktorzy juz sie zbieraja w droge powrotna i tym dzisiaj wyruszajacym zycze szczesliwych powrotow :inlove::inlove::inlove:cala banda czekamy tu na Was :inlove::inlove::inlove:
    no a tym przy kompie ,laptopku czy innym ekstra sprzecie zycze wspanialego popoludnia i wiiielkich przeskokow w motelikach :inlove::inlove:
     
  19. Majowe

    Majowe Baron forum

    Bry popołudniowe...

    U mnie po sprzątanku, kolejna pralka chodzi, a ja z reszty lenistwa zamiast ugotować obiad to na grouponie kupiłam kupon na pizze gigant i zaserwowałam rodzince na niedzielny obiadek xD:cry:xD:cry:xD:cry: Najszczęśliwsze były oczywiście dzieci :p
    ;) Teraz mój brzuch do siebie dochodzi i zbieram się do kawy z lodami i wódką karmelowo-kawową :inlove: Od jutra dieta (miało być chłodniej i sobie ustaliłam plany a tu zonk - znowu upały - bo ja zawsze chudnę zimą a tyje latem:oops:) ;):p
     
  20. Sekme

    Sekme Generał forum

    Jak jest ciepło/gorąco zwalnia metabolizm, więc "wszystko" idzie w biodra ;)
    Zimą z kolei większość osób tyje, bo mamy ochotę na konkretne jedzenie i siedzenie w ciepełku pod kocykiem, więc znów jest nadmiar kalorii* :oops:


    * Kaloria to takie złośliwe stworzenie, które siedzi w szafie i zwęża ubrania -.-xD:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.