W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    teraz są świetne maszynki do docinania płytek:D siła nie potrzebna bo tną "same" więc i do przycinania nie potrzebujesz pomocy:D
    a maszynki nawet nie trzeba kupić, można wypożyczyć ....tylko jeżeli na dłużej niż 4 dni to taniej kupić sobie na własność:D
     
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ja na Korfu miałam hotel przy samym lotnisku i samoloty prawie za oknem mi latały:cry::cry: Na szczęście tylko pierwszą i ostatnią noc tam spałam w drodze na objazd po Albanii.
    A swoją drogą w Maladze też lądowałam:p Hiszpanię kocham, uwielbiam i strasznie bym chciała jeszcze kiedyś pojechać:inlove: W Portugalii podobne, latynoskie rytmy, to może też mi się spodoba:)
    Relacja będzie, nie bardzo obszerna, obiecuję8);)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak dla mnie to moze byc obszerna :D
     
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No dobra, tylko, żeby mi potem nikt nie zarzucił, że przynudzam i klimat się w wątku popsuł-.-:p;)
    Najwyżej połowa "Oczekujących" przewinie moje posty z niesmakiem:pxD
    A teraz uciekam już spać, bo się mój Oczekujący odezwał zza ściany:inlove::p
     
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Jak dla mnie też xD. Jeszcze w Portugalii nie byłam, choć się co roku zastanawiam i nad nią więc chętnie się dowiem od źródła czy warta jest grzechu i takich pieniędzy :D.
     
  6. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Udało mi się pomiksować i proszę bardzo :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2015
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gratki,fajne :) Mi też się udało trochę,tyle,że się z kasy spłukałam :oops: Jak nie sprzedam,co mam na targu,to u Sołtysa kaczkom chleb podbierać będe musiała,żeby nie umrzeć z głodu i chłodu xD:cry::cry:
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nie podbieraj -ja cie chlebkiem poczestuje ;) i na obiad zaprosze :D
     
  9. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dzięki :)
    Ja o dziwo tym razem nie spłukałam się :D Wręcz zarobiłam już kilkanaście mln SG na targu :) Do tego jak doliczę, to co w stodole, to niezła sumka się zrobi :p To co Ci podesłać? Chlebek czy bułeczki? Zostaw kaczki w spokoju xD;)
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Małego zaskórniaczka jeszcze mam ;) Tyle,że kury,króliki i garbusy przy sztucznym świetle teraz hodować chyba będę xDxDxD No i teraz to ja mogę o sobie powiedzieć,że jestem bidna bidulka :cry::cry: Edycja: Ok,późno już,idę se popłakać w kącie ;) Do jutra,miłych snów :music:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2015
  11. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ty się dobrze zastanów, bo mam jeszcze 1 prezent ;)

    Zastanawiam się nad wrzuceniem kolejnych robotniczych. Pytanie tylko czy limit szczęścia wykorzystałam na dzisiaj? :p
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ryzyk fizyk ;):p u mnie ani jednego przeskoku w mixach
     
  13. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    W sumie strata tylko 4 mln jakby co ;)

    Dzisiaj też kiepsko mi idzie w oazach. Marne przeskoki. Wczoraj szło rewelacyjnie :)

    Dzisiaj tylko tym mogę się pochwalić :)

    [​IMG]

    Poczekam, zrobię mixy na niższych poziomach a potem znowu zaszaleję ;)
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    nie płacz..SG szybko odrobisz:D jeszcze kury całkiem ładnie schodzą:D co prawda już nie po 2000 ale jeszcze za 1000 daje się sprzedać:D a Ty zawsze zasobna w kury i garbusy:D
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja tylko wpadłam Wam powiedzieć dobranoc i do zobaczenia za tydzień:):):):) pobudka 3.30 :( więc dużo snu mi nie został xDxDxDrelację też obiecuję
     
  16. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    dzień dobry niedzielne,
    widzę,że jestem pierwsza tutaj dzisiaj:)
    Ania ja odnośnie oklejania mebli piszę, też przy okazji remontu miałam pomysł żeby je całkowicie zmienić przez oklejenie. pomysł wybił mi z głowy Mężulek i zamiast oklejać pomalował mi specjalną farbą do drewna całą sypialnię:)trochę się narobił ale wyszło pięknie więc polecam tą metodę:)
     
  17. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam w niedzielny, słoneczny poranek:D
    Oleńka....co tak wcześnie wstajesz???
    a co do oklejania lub malowania mebelków, to wszystko zależy jaką mamy aktualnie powierzchnię mebli... ale zgadzam się z Tobą, że obecne farby potrafią być skuteczniejsze od oklein:D
    tyle, że okleiny chyba szybciej się "robią" :D
     
  18. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    ja dzisiaj to nawet późno wstałam;)ze skowronków jestem:pw sumie to śpię tyle ile Córcia pozwoli
    okleiny są szybsze ale jak Luby roztoczył mi wizję tych bąbli powietrza co się mogą porobić, tych niepodoklejanych rogów itd. to wybrałam farbę ale wstyd przyznać,że jak sama zaczęłam malować to prawie się popłakałam tak mi brzydko wychodziło:cry:ja niestety anty plastyczna jestem:)
     
  19. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    właśnie z tego powodu, że nie zawsze farba daje fajny efekt, każdy musi sprawdzić co u niego będzie lepiej się sprawdzało:D
    bąble przy okleinach to faktycznie problem:D ale zawsze można je ponakłuwać i docisnąć:D a rogi dłużej dociskać:D

    od czasu jak przestałam pracować na zmiany również zamieniam się prawie w skowronka:D
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zalezy jaka masz powierzchnie mebli...ja mam takie po babci pozny Gierek/wczesny Jaruzelski ale pakowne jak zadne inne :D sa oklejone sraczkowato-pomaranczowa okleina w połysku :wuerg::oops: wiec nie da sie zmatowic pod farbe :(:cry: niestety...myslalam juz o tym i rozmawialam na ten temat z moim Łukaszem i stwierdzilismy jednoglosnie ,ze przedluzymy im zycie okleina biala na frontach ,a scianki wewnatrz polek te tylne beda w fiolecie i na jednej szafie chcemy dac pas takiozdobny z fioletowym motywem..
    generalnie robie pokoj w bieli ,naroznik w popielu i dodatki fioletowe i limonkowe...limonki mniej niz fioletu...tylko jakies tam dodatki..zobaczymy jak wyjdzie ;)moze zostawie sam fiolet bez limonki...to kwestia dodatkow -jak mi sie znudzi to moge zamienic na inny kolor ;)
    narazie jestem na etapie robienia parapetu -.- farbe olejna usunelam -mozna brac sie za szlifowanie :pxD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.