W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jak wejdziesz przez link podany przez gretag to w ogrodzie ozdobnym u andrew199 na górnej części stoją dwa florenowce:)
     
    Anetta41, gretag oraz TETUNIA lubią to.
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Zzizzie :) ...... Miecio rządził, rządzi i będzie zawsze rządził ..... bo nawet to wyczekiwanie na G&T, czyż nie świadczy o tym, że mamy ogromną chęć zaspokoić, jeżeli nie własnego Miecia .....to Miecia kogoś innego? I nie ma tu znaczenia, czy chce on (on, Miecio) tylko jedną np. surmię czy dwie różowe zagrody.
     
  3. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    U Zacka też kilka drzew nie rozpoznaję, te obok choinki to chyba mirabelki, ale jeszcze są takie razem z mirabelkami i serio nie wiem co to, jeszcze dwóch drzew też nie rozpoznałam :oops:. W ogóle uwielbiam oglądać "zaprezentuj swoją farmę", cudowne farmy są tam pokazane
     
  4. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Tetunia:) .... te przy mirabelkach w środku polany to klon i migdały i pigwa, a to drzewko z zielonymi listkami to miłorząb.
     
  5. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Dobry wieczór :) Jak tam oczekiwania na GT? :D
     
    Anetta41, ewelina80-80 oraz gretag lubią to.
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czekamy na OO o G&T :p
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    https://docs.google.com/spreadsheet...UoteDMyWHBDTlE&single=true&gid=27&output=html
    tu masz etapy dojrzewania florenowca:)
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    cóż a tu ani widu ani słychu :) Co oprócz oczekiwań porabiacie?
     
  9. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    podpowiadamy BP na czym można by nas "oskubać" :D
    kiedy nasz Miecio wyszedłby na łowy:D
     
  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    eeee Wy się na pewno nie dacie oskubać :p
     
  11. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    G&T..... będzie, czy nie będzie oto jest pytanie....
     
  12. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

  13. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Miłorząb znam, ale przyznam się, że nigdy nie wystawiłam na pole klonu i migdałów:oops:, dlatego nie wiem jak wyglądają, ale dziękuję za informację:). Ma-ter drzewko florenowe na każdym etapie wzrostu podoba mi się i to nie za względu na jego owoce :), a właściwie owoc;). Mod Magiczna ja chcę być oskubana, tylko po GT :D:D:D i dam się poskubać nawet xDxDxD
     
  14. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nawet gdybyś wystawiła te drzewka ...wydałyby Ci się inne , bo ten screen Zacka jest ze starymi grafikami drzew :)
     
  15. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Drzewko florenowe tak jak i cukrowe razem z solnym i na mojej farmie nie zagoszcza, pech to pech, na baobaby pewnie tez nie mam co liczyc, jak by optymistycznie na temat nie spojrzec to chyba najlepsze gratki mnie ominely :sleepy:.
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Starych grafik nie znam, bo gram dopiero dwa lata, ale jak mówi mój mąż "opętała mnie farma", więc wszystko oglądam uważnie:)
    '
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja tam czekam na G&T, żeby wszystko porozdawać znajomym... nie ich Mieciom ;)
    Co znajomi zrobią z tymi darami ode mnie, to już nie moja sprawa, cudzych Mieciów przecież nie będę mordować, kompetencji mi brak, a i z możliwościami też marnie.
    Zresztą nie mój Miecio, nie mój problem... nie z mojej kieszeni kasę wysysa 8)
    Czekam na G&T, bo wątek fajny... bo poza tym nudy... bo lubię forum ;)
    Ale tak naprawdę to (wyznaję bez bicia) mi nie zależy - podobnie jak na niczym innym już mi nie zależy w grze, byle tylko konto dostępowe do forum utrzymać ;)
     
  18. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    jak przyjedzie pociąg z drzewkami to baobaby będziesz miał ile dusza zapragnie :), w czasie G&T cukrowe, solne wymieniałam dla siebie za itemy w balonie , głowa do góry i Tobie się trafią ;)
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja to sobie tak pomyślałam,że nie powinno się mówić,że kupujemy TSy czy coś innego..przecież my je tylko wypożyczamy w grze..jak odchodzimy z gry to nie zabieramy ich z sobą ani też nikt nam pieniędzy nie zwraca :p
     
  20. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    klon xl 2szt w czasie G&T mogę ci wysłać z przyjemnością :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.