W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sekme

    Sekme Generał forum

    No to dużo kolorowych snów będzie i spokojnie się wyśpisz :)
    Nic nie dygaj, w kuchni też nic nie łazi. Uszczelniliście mieszkanie, wszystko sprawdzone, więc nie tak łatwo się dostać. Poza tym one nie lubią czystości. Zbyt trudne warunki do życia. U sąsiadki milej, cieplej, smaczniej i więcej zakamarków. Jesteś bezpieczna. Kulki Cię ochronią xDxD
    Martwić się zaczniesz, gdy sąsiadka się wyprowadzi i remont w jej mieszkaniu się zacznie. Wtedy wszyscy sąsiedzi będą musieli kilkukrotną dezynsekcję zrobić, ale nawet wtedy będziesz na wygranej - masz dobrze uszczelnione mieszkanie :)
     
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ja bym pewnie oszalała, mój mąż ma rodzinę w W-awie i tam pierwszy raz w życiu widziałam te potwory :oops::oops::oops:, masakra, hih nie powiedzieli mi o nich i ja w nocy naiwnie zgasiłam z oszczędności światło w kuchni :oops:, ale kiedy je nad ranem zaświeciłam to ...... wrzask był :oops::cry:
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pociesza mnie to tylko czesciowo... :oops:xDmimo,ze ich nie ma to ja wszedzie je widze xD:cry:
    nie wyobrazam sobie......:wuerg::wuerg:o_O:wuerg::oops: wyrwalabym z chalupy na boso w pizamie...powaznie..:oops:brrr:sleepy::wuerg:Tetunia ja taki wariat ,ze jak mi o 2 w nocy cma wleciala to pobieglam do starego ,zaczelam piszczec ,skakac po jego lozku -biedny sie zerwal i musial sie pozbyc talatajstwa -nie cierpie robali i wogole owadow...nawet motyli ....biedronki tez nie wezme na reke.. xD:cry::cry:
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ania poważnie to :oops: awanturę mężowi zrobiłam, a kochanie moje stwierdziło ''gdybym Ci powiedział to nigdy cioci byśmy nie odwiedzili'' o_O, kobitka walczy z tymi potworami już kilka lat i w tym roku dzielnie do niej pojechałam i ....... po zaświeceniu światła .... był JEDEN :oops:. Jestem szczęśliwa, że w moim bloku nie ma z tym problemu. Myślę, że taki ''Pan Karaluch'' jaki chodzi u mnie w szpitalu przydałby się w takich wypadkach (Pan to osoba od dezynsekcji)
     
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    to z pewnością ucieszyła go ta nocna pobudka xD i jeszcze to skakanie po jego łóżku ;)
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Anka, ja Cię zapraszam pod namiot.
    Idąc spać masz na ściankach namiotu i jego suficie przegląd owadów z całej okolicy. A do śpiwora lepiej nie zaglądać, tylko po prostu przed snem dobrze wytrzepać :p
    A ja naiwna na moim pierwszym wyjeździe rycerskim zastanawiałam się, czemu Ci ludzie tyle wieczorem wina i miodu wypijają :music:xDxD
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bylam kiedys pod namiotami dawno temu...teraz?zapomnij! hahaha :D lece spac bo znowu do 2 bede sie czaic na jakiegos "ktosia"
     
  8. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Byłam jeden raz pod namiotem w Tatrach i serio piłam tam z góralami bardzo dużo przez dwa dni, a potem do gazdziny (za obietnicę spojrzenia na jej syna:p;)) się na kilka dni wprowadziłam :D, miałam wrażenie, że robaki mam wszędzie:oops:
     
  9. Sekme

    Sekme Generał forum

    Aniu, skoro temat tak poważny, to może warto nad tym popracować? Tzn. nie samodzielnie, a ze specjalistą. W końcu na zdrowie Ci nie wychodzi, jak tak ciągle w stresie jesteś "czy coś nie łazi", i w końcu wyjdzie Ci to bokiem w innych chorobach... Poza tym poczucie bezpieczeństwa i komfort życia są bardzo ważne.


    A propos ćmy...
    Któregoś letniego wieczoru wieszałam firanki... Ciemno już było i późno, okna otwarte, ja w białej koszulce. Silne męskie ręce twardo mnie asekurowały (bo sam równo nie umie powiesić :p), aż w którymś momencie usłyszałam: "Nie ruszaj się"... :eek:
    Co robi kobieta, gdy słyszy taki komunikat? Słusznie - zamiera, kątem oka sprawdza i... wydaje dźwięk... Nie, to był DŹWIĘĘĘĘĘK - długi, wysoki i głośny xDxD:cry::cry: Do dziś nie wiem, skąd mi taki głoś się wziął, ale chyba talent operowy się we mnie zmarnował, bo po drugiej stronie podwórka w bloku światła w oknach się zaświeciły, echo poszło aż miło... xD:cry:
    Okazało się, że na ramieniu usiadła mi ćma, ale taka duża, z 5 cm miała. Nawet chyba ładna... Mam nadzieję, że ćmy są głuche... Bo mężyk niestety nie i teraz jakby nie dosłyszy, szczególnie jak śmiecie trzeba wynieść albo odkurzyć xD:cry:
    Ale nie, normalnie nie wrzeszczę. W razie czego spokojnym głosem proszę o "bohaterskie uratowanie świata przed zagładą" (świat to ja oczywiście 8)), przy czym bohaterstwo polega na tym, że źródła zagrożenia nie wolno zniszczyć, a trzeba skutecznie w stanie nienaruszonym wyeksmitować z mieszkania - ludzki pan jestem i obok mam prawdziwego bohatera o anielskiej cierpliwości :inlove::inlove: (karaluchy się nie liczą, ale na szczęście tych już dawno nie ma)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 sierpnia 2015
  10. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Dobrej nocy i karaluchy pod poduchy :), dziękuję za mądry dzionek i do jutra :)
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Moja córcia pewnego razu o drugiej w nocy postawiła na nogi cały ośrodek wczasowy, bo na ścianie zobaczyła pająka. A że głos ma bardzo donośny, to nawet straż pożarna dwie przecznice dalej ją usłyszała i dzwonili na recepcję, czy mają przyjechać na ratunek...

    Do tej pory się zastanawiam, w jaki sposób ona pod tym namiotem wytrzymuje.
    Weźcie pod uwagę, że te nasze namioty średniowieczne rycerskie nie mają podłogi, tylko słomę na ziemi wyściełaną i na tym kładziemy sienniczek (taki materac ze świeżym siankiem) i śpimy na tym.
    Właśnie chyba dotarło do mnie, że te sienniki nie są takie ruchome same z siebie...

    No i te myszki oraz krety próbujące się nam do zapasów dobierać.

    Również zbieram się do łóżka z dobrymi wspomnieniami :)
    Dobranoc :)
     
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dobranoc! :)

    Też się będę zbierać... Długi to był dzień, długi to był tydzień...
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dziękuję Onka :) Gratuluję udanego spotkania ... a Zakopca to Wam po prostu zazdroszczę, też bym zrobił przysiad jakby się napatoczyła jakaś Zbójecka, Staro Izba, albo inna Gazdowo Kuźnia :)

    Bardzo dziękuję :) Na zdrowie !!! ... i wzajemnie Sekme, wielu sukcesów życzę :)

    Tak jest Zetka, gratulacje dotarły - bardzo dziękuję :)
     
  14. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry! :)

    Cicho, pochmurno, wszyscy śpią...
    Pomyślnego dnia Wam życzę. Dobrego odpoczynku odpoczywającym, spokojnej pracy pracującym i dobrego nastroju wszystkim! :)
     
  15. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Dziękuje i wzajemnie
     
    Anetta41, ross2, Sekme i dalsza osoba lubią to.
  16. Majowe

    Majowe Baron forum

    Bry sobotnie... :)

    Doczytałam ufff... ;)

    Kawkę sączę sobie, klonuję króliki, bo mi zabrakło do eventu (reszta jest) i sobie dumam :)
     
  17. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Cześć :), farma chodzi super, wystarczyło wymienić myszkę w lapku :oops:, pogoda u mnie cudna i zaraz lecę z psinką na spacer na Cytadelę :D. Miłego dnia :)
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim:)
    lektura odrobiona;)

    Sekme,dziękuję za wszystko:)Pozdrowienia oczywiście przekażę,ale pisklak dziwnie zamilkł odkąd przeszedł na de ;)
    Wiadomości o misjach z kombajnem już jej naświetliłam wcześniej:)

    Onka,zwracanie się do Ciebie w trzeciej osobie ,to wyraz najwyższego szacunku i nie ma to nic wspólnego z wiekiem:)
    Górale, Ci prawdziwi ,od dziecka są uczeni tego,że do osób starszych czyli rodzice,osoby obce,ale dorosłe,mówi się przez WY
    Ja sama do swojej mamy mówiłam przez Ty,ale do teściowej już w osobie trzeciej
    Nie przeszło mi przez gardło mówienie jej per ty
    Śmiesznie to brzmiało,bo zamiast powiedzieć ,wiesz mamo ,to zwracałam się do niej ,wie mama itd :)

    Kawka wypita,forum przeczytane więc spokojnie mogę zacząć święto mopa:)
    Miłego weekendu wszystkim:)
     
  19. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    dzień dobry wszystkim,
    zapowiada się kolejny piękny dzień:)mój ukochany Mężulek zabiera mnie na różane zakupy!!!!!!!!!!!już się nie mogę doczekać a on wręcz przeciwnie:p
     
    Ostatnie edytowanie: 22 sierpnia 2015
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    bry :) u mnie dzisiaj swieto mycia okien :wuerg::sleepy: a tak mi sie nie chce :cry::cry::oops:
    Sekme-mi to chyba specjalista juz nie pomoze xDxD:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.