W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Fajnie wygląda, a jakie jest menu?
     
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    bo na karaluchy Ania ma alergię:D to wszędzie je widzi:D
     
  3. Alairë

    Alairë Generał forum

    Bierzta co chceta, tego tutaj nie brakujexD...
    Ja też uwielbiam :inlove:
    Wszystko jest fajnie, mam internet, a jutro mam się z naszą Onką spotkać :D, umówiłyśmy się na Równi Krupowej przy wesołym miasteczku ;).
    Pozdrawia Was gorąco :).
    Mój piesio zadowolony (nie dziwię się w sumie, jak go nawet po schodach do naszego pokoju na rękach wnoszę trzymając pod paszki, bo ciężko takiego 20 kg sznycla inaczej wytachać, a sam biduś nie wejdzie, bo za stromo), wczoraj spotkaliśmy pod Nosalem owce i kozy, a i tak najbardziej mu się koniki podobają. Kozy niesamowicie zainteresowały się piesiem, podejrzewam, że nie wiedziały co to... Chyba myślały, że to dziwna świnka jakaś... xD Wąchały go i wąchały ;) A jeszcze jak im zachrumkał, to była ekstaza :p

    Pogoda ok. Po fali kosmicznych upałów w Kraku, tutaj jest w sam raz. Ani upału, ani zimna. Słoneczko świeci, deszczu brak. Giewont pozbawiony czapy chmur, to ponoć dobry znak. Ale na wszelki wypadek weź kurtałkę, bo nic nigdy nie wiadomo, szczególnie w górach. A kiedy planujesz przyjazd?
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    one wyostrzaja moj sokoli wzrok 8) codziennie wieczorem robie akcje karaluch tzn.wpadam z nienacka do kuchni zapalam swiatlo i szybko sie rozgladam czy nic nie ucieka pod szafki xDxD:cry: trzeba czujnym byc 8):p
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Przykładowe menu: Zestawy obiadowe: Zupa do wyboru, bigos, ziemniaki, kompot Zupa, kopytka, surówka, kompot Zupa, pierogi, kompot Zupa, łazanki, kompot Zupa, rumsztyk z cebulą, ziemniaki, surówka, kompot .Dawno nie byłam,to z netu menu.A tak z zewnątrz wygląda [​IMG]
     
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Hahahaha :)

    Właśnie wypełniłam nową ankietę w kinie. Będą nas zasypywać newsletterami :)
     
  7. Alairë

    Alairë Generał forum

    Cudowne... xD
    Ja tak kiedyś w starym mieszkaniu w kamienicy na rybiki polowałam :music:.
    Takie naloty są najlepsze. Wpadasz, świecisz i atakujesz xDxDxD
     
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Przyjeżdżam w sobotę rano, moja podróż trwa 13h pociągiem... O zgrozo...
    Mam tak napięty grafik, że chyba nie będzie czasu na nadprogramowe oddychanie:D8)
     
  9. ross2

    ross2 Komandor forum

    no tak od rana jestem zakrecona nie podlalam woda to i czas byl ksiazkowy :D:cry::D
     
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    to co Ci pisałam o kocie, to mi powiedział pan od trucia....karaluchy nie lubią zapachu kota...podobno wiedzą, że koty dobrze polują i wolą unikać mieszkań z kotem:D
    jeszcze jak gdzie indziej mają dobre lokum, to omijają mieszkania z kotami:D
     
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No jak to ,nie wiesz?
     
  12. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    :D to się fobia czy jakoś tak nazywa xDxDxDxD
    Alaire aaa takich dżownic serowych to byś nie znalazła ? :)
     
  13. Alairë

    Alairë Generał forum

    Dla mnie bomba, uwielbiam filmy Barei, a Misia to już pasjami.
    Jak tylko wiatry mnie dowieją do Torunia, to będzie obowiązkowy punkt programu.
    No to kochana, jeden dodatkowy oddeszek musi być,
    koniecznie musimy się zobaczyć :D.
     
  14. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    ależ Wam zazdroszczę:D
    i spotkań i łazikowania:D

    Olka...jak będziesz wybierała się do Torunia to daj znać....zrobimy Gosi nalot:D
     
  15. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jak będę mogła się wyrwać to ok. Mam nadzieję, że będę miała Internet bo jak nie to farma stoi.
    Kasprowy czeka. Na Giewoncie już byłam, na Kasprowym jeszcze nie.
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jakby się na ten wiatr zapowiadało,to mam nadzieję,że powiadomisz? ;)
    Hahahah...Właśnie chciałam zapytać,kiedy znowu do mnie zawitasz...:)
     
  17. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    xDxDxDxDxD leżę xDxDxDxD noo to prawie jak wojna secesyjna
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    :D Pychota ;), Gosia w Toruniu też tak podają?:p
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zapraszam,to sprawdzimy ;)
     
  20. Alairë

    Alairë Generał forum

    Jasne, że tak, proszę:
    [​IMG]
    Miejmy nadzieję, że się uda choć na chwilę np. na Krupówkach trafić.
    Jestem tu do poniedziałku. Sówkę Ci ślę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.