W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    slij je do mnie-przyjme burze w kazdej ilosci ,im glosniejsze-tym lepsze:inlove::music:
     
  2. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    w domku:(sypialnię mam na poddaszu więc w czasie4 wichury lub burzy nie jest za fajnie:cry:jak mieszkałam w bloku to tez się bałam ale rzeczywiście to była zupełnie inna bajka
     
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Przepraszam,że tak się wyrywam,ale doczytałam wstecz co napisaliście i tak się zastanawiam:oops::oops:

    w której grupie umieścisz oczekujących:oops:
    :oops: i sąsiadów.... nie chcę się znaleźć na samym dole:cry::cry:
    [​IMG]
     
  4. olenkabe1

    olenkabe1 Analityk forum

    moja siostra tez tak uwielbia burze, a ja taki tchórz:(
     
  5. ross2

    ross2 Komandor forum

    Moniko nie moge xD:cry:na tej grzedzie to ja nie usiade :D,wole byc fanka z doskoku ;)xD;)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    w Łodzi burza i ...................oberwanie chmury tak leje,nareszcie :):)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jak wracalam z Warszawy miesiac temu to w Łodzi strasznie lało...niestety jak dojechalam do Wroclawia to okazalo sie ze u nas nie spadla ani kropla :(
     
  8. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    U mnie nadal burza i pada, ale chwilowo łagodniej na szczęście :) i chłodniutko się zrobiło:music::music::music:, przyjemniej burzy Ewka :). Wszystkich zmęczonych upałami zapraszam do mnie :D:D:D
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :oops::oops::cry::cry::cry::cry:
    :oops::cry::cry:
     
  10. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    u mnie za 30 minut tez bedzie ogromna burza i to z takimi piorunami ze swiat nie widzial....... odkryje wtedy sadzonki i zagrody z eventu , i jesli nie bedzie dobrze , to bede walil piorunami jak zeus ......;)
     
  11. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Nie beksaj tylko pakuj się i wio do mnie :DxDxD. Jacek to chyba ta burza opanuje całą Polskę :D:D:D:D
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahaha :D w sumie nie tak strasznie daleko :pxD
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ewka,przedmuchaj ta burzę do mnie ...:pTo nie daleko przecież...A tak bym chciała ;)
     
  14. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Małe dwie godzinki tylko :), więc luzik
     
  15. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    jesli nie pojdzie po mojej mysli z sadzonkami i zagrodami to moze ja ci podrzuce to pieklo ktore tu sie rozpeta.....;)
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja dzisiaj bylam nad Zalewem Sulejowskim,przy tamie odrobina wody az sie plakac chcialo jak widzialam ta susze :(:(

    Gosiu nie mam sily ale staram sie aby do Ciebie przeszla ta burza i deszcz ;),bo moze padac ale bez burzy,moj pies sie schowal bo sie boi burzy :cry::cry:

    z utylizatora wreszcie dostalam 1szt marcela :inlove:i na dobry poczatek obdarowal mnie TPD,superrr
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Obojętnie...Byleby padać zaczęło -.- Chociaż mam nadzieje,że sadzonki ok będą u Ciebie ;)
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Teraz to z niecierpliwością czekam na ten ''dzień sądny'' :D:D:D i meldunek co wyrosło z TS-ów, trzymam kciuki, żebyś jednak piorunów nie musiał używać ;)
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja znowu wejsciowki dostalam i jakiegos stracha na wroble ze skakanka ..:eek::oops:to ten nowy moze? chyba mi tylko tego czarodzieja brakuje.
     
  20. Majowe

    Majowe Baron forum

    Bry wieczorne...
    U nie burza - tylko bez deszczu :cry::cry::cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.