W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    to pierwsze jest fajne, jakbys prawie plywala obok ......;)

    a moze dokarmianie z tzw. reki , co ?
     
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ania Kubutek :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: cudny , wspaniały, fantastyczny i doskonały :inlove:, eh szkoda, że nie mam takiego uroczego człowieczka :)
     
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    byl niesamowity...w afrykarium...buzi mu przez szybke dalam -usmiechal sie przeuroczo :inlove::pxDxD:cry::cry:
    Tetunia :inlove: tez mi sie podoba :music::inlove::pxD
     
  4. walet83

    walet83 Zaawansowany

    mi to wygląda na selfie;)xD
     
  5. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Oj a teraz piszą w ogłoszeniach, że zegar eventowy mruga o_O, czyżby do Nas o_Oo_Oo_O, :DxDxD
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    I tak bez ostrzeżenie mi fotkę zrobiłaś? Podczas kąpieli? :oops::cry:xDxD
    Ty wiesz, co ja myślę o tej pierwszej fotce ;)8)

    Tak w ogóle to jestem, chyba żyję, raczej upalnie niż chłodno.

    Lektury nie nadrobiłam, zrobię to jutro. Jest święto, mam wolne, to będę świętowała, leniuchowała i forum czytała :D

    Powiem Wam, że sprzątający mężczyzna wygląda bardzo smakowicie ;)xDxD
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Zetka mowi ,ze to ja robilam wiec selfie odpada ...aaa ,ze to niby ja? az tyle uroku nie mam :p aczkolwiek mozna to podciagnac pod upodabnianie sie do mojego idola Wawelskiego 8) no powiem ci cos w tym jest -gadasz calkiem nieglupio xDxD:cry::cry:
    Zła czeeesc fajny co? a popatrz jaki ma przyglupiasty usmiech -niewiniatko normalnie :D rozczulil mnie :music:
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Już wiem, gdzie się wybierzemy, jak już do tego Wrocławia mi się uda dotrzeć :)
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a uda ci sie?:p
     
  10. ross2

    ross2 Komandor forum

    prostownica niczego sobie :inlove:ilez przyjemnosci dla drutu jak sie dostanie w te trybiki :inlove::inlove::inlove:
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że kiedyś wreszcie tak. Miałam być w ten weekend, ale ta wredna ściana...

    Anka, Ty wiesz, że kochana jesteś :inlove::inlove::inlove::D

    I zdobyłam naklejkę, perfumerię, czyli mam już chyba komplet z nublonów.
     
  12. satineas

    satineas Aktywny autor

    Właśnie skończyłam obierać gar jabłek na dżemik i jestem wykończona. Dzisiaj tylko trochę je podgotowałam, do słoików wsadzę dopiero jutro. A może ktoś ma dobry przepis co można dodać do jabłek oprócz cukru? Ostatnio robiłam wiśnie z chili i bardzo zasmakowały mi takie eksperymenty.
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    :pxDxD:cry:
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Stary i sprawdzony od mojej babci - goździki i cynamon.
    Moja mama jabłka mieszała z gruszkami lub śliwkami.
    Ja bym jeszcze wersję z rodzynkami zrobiła :)
     
  15. satineas

    satineas Aktywny autor

    Dziękuję :) Jutro wypróbuję.
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Wanilia koniecznie ,a z owoców to lubie jak się doda do jabłka brzoskwinie lub morele :)
     
  17. satineas

    satineas Aktywny autor

    Ja zastanawiałam się jeszcze nad miętą :music: Jeden słoiczek chyba spróbuje tak zrobić :p A teraz dobranoc wszystkim.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2015
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    UFFFF wreszcie skonczylam z zaleglosciami dobowymi na forum:(to jakis koszmar ,od wczoraj mam problemy z netem i tylko chwilami moglam byc na farmie :(ciagle widzialam napis -ze nie mam dostepu do netu az w koncu napisalam do operatora i troszke lepiej -chociaz pola pozbieralam i zagrody bo od wczoraj bylo to nieosiagalne :mad::mad::mad:
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mi dzisiaj tez znikalo forum..:(
     
  20. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Ja kompletu nie mam, bo nie mam naklejki. Labuś ją ganiał i tyle.

    PS forum mi też znikało.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.