W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Perfumy dał mi wczoraj a dziś 3 SP :)

    Przy tylu milionach na koncie można nie zauważyć drobnego prezenciku pod postacią np 5000 sg xD
     
  2. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    normalnie szleje z tymi prezentami :)
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Witam
    Wczoraj zmienili wartość nowego stracha i teraz naprawdę to petarda ;):p daje po zmianie 425pd/tpd co 8 h :)to wychodzi 1275 na dobę , pod warunkiem , że zbierze się 3 razy na dobę 8). U mnie raczej niemożliwe bo ten na A zagląda coraz częściej xD:cry:
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No wiesz. Jak tak patrzę w lustro to ja tam widzę zjawisko..Więcej -zjawiskową gwiazdę widzę.xD:cry:xD:cry:
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Trzy razy to na pewno nie udałoby mi się zebrać w ciągu doby ;) poza tym skoro nie można ich wysyłać to na pewno wejściówek nie kupię. Tyle kwiatków się kisi w pasku że aż żal kasiorki...
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Teoretycznie bym mogła 3 x zbierać drania ale..no przecież nie kupię wejściówek :p spróbowałam z darmowych ale wcale go nie było nawet.Za to jestem bogatsza o 6900 TPD i gęś bladolicą xD
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    kupie ,bo nie mam mozliwosci zdobycia takiego swiezutkiego...zawsze to lepszy taki pstrag niz filet w 40% glazurze albo paluszki rybne :wuerg: napewno takie swiezutkie sa o niebo lepsze ale coz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)
    macie Marcela a ja nie i nikt mi teraz perfum w prezencie nie da :(buuu :cry::cry:
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Jak chcesz to zamiast baterii wyślę Ci jutro jedną perfumę :D :p ;) xD
     
  9. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    o ja wysle 2 i prawie jakby Marcel jej dal
     
  10. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No to będzie się mogła porządnie wypsikać xD ;)
     
  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dzień dobry :)

    Ten no... a widzieliście nowe ogłoszenie, że Dożynki obowiązkowo będą i że ten koci TOP to tylko taki dodatek?
    Chyba sprawdzali, jak bardzo ludzie są napaleni ;)

    Ale skwar... nawet gadać się nie chce... :sleepy:
    Zapasy lodów się skończyły, a maszyny nie chce mi się odpalać, bo trochę podgrzewa pomieszczenie... ufff...

    Opowiedzcie, czym się schładzacie?
    U mnie były lody, jest chłodna herbata z hibiskusa, chłodnik niestety bez ziemniaków (zbyt gorąco, by gotować)... i prysznic... :)
     
  12. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Też właśnie przeczytałem :)
    Mogliby napisać na kiedy są planowane ;) i co będzie zablokowane aby nie robić nie potrzebnych zapasów xD
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dobrze,że ten Marcel darmowy,bo jak takimi prezentami za 50 florasów sypie xD
     
  14. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    nie macie Marcela :cry:i mnie też perfuma nikt nie da ,buuuuuu:cry::cry:
     
  15. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Za dużo byś chciał wiedzieć :) BP takie hojne w informacjach nie jest.
     
  16. ross2

    ross2 Komandor forum

    ech musial Ci juz cos dac :Djak go tylko dostalas to od razy zaliczylas prezent i co 24godz dostajesz regularnie :Dtez mam 2 od pierwszego dnia eventu i jak wchodze na Farme to mam wiadomosc ze dopisalo mi to i to:D
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To co to to i to dostałaś ?o_OxD:cry:xD
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja tam jestem taki zimny w środku , że nie muszę się schładzać w ogóle ....
    Marcel jest zdecydowanie przereklamowany , piszę to z doświadczenia , bo już kupę czasu sąsiadujemy , czasem Matka K. się trafi i efekty nędzne.

    Będą Dożynki ..... wiedziałem ;).
    Miło.

    Bry przed.
     
  19. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Wyślę ci jutro takiego perfuma.
    Choć Coco Channel to to nie będzie jak od Marcela8)
     
  20. Sekme

    Sekme Generał forum

    Marzyciel.... xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.