W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Nikt nie jest z definicji tak naprawdę ani bezduszny ,ani okrutny ,bo nawet twardego człowieka zawsze cos poruszy i na pewne rzeczy nie ma zwyczajnie mocnych ,a to jak postępujemy wynika tylko i wyłącznie z tego jak myślimy .
     
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam upalnie:D
    deszcz potrzebny jeszcze z powodu elektrowni....wodne nie działają bo za mało wody dla turbin, węglowe i gazowe ograniczają produkcję z braku wody do chłodzenia turbin:( już są ograniczenia w dostawach a jak się susza utrzyma to również mieszkańcy muszą się liczyć z ograniczeniami....więc lepiej niech popada:D
    a kotom i psom nie zawsze się gipsuje, bo im się dużo szybciej zrasta a w takie upały pod gipsem mogą tworzyć się rany, dużo trudniejsze później do wyleczenia.....
    zresztą jak moja córka latem złamała paliczek małego palca u nogi to też ortopeda zabronił gipsu...kazał tylko w drewniakach chodzić...i zrosło się bez przemieszczeń:D
     
  3. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ago nie bede sie sprzeczala ale nie mozna glupota tlumaczyc cwaniactwa ,wygodnictwa ,braku odpowiedzialnosci i okrucienstwa >:(:mad:>:(a jak dla mnie to wlasnie jest okrutne >:(:mad:>:(temat uwazam za zamkniety:(
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    To mnie pocieszyłaś, bo ja też mam złamany paliczek i bez gipsu jestem :)
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    w mojej firmie od godz 10 az do odwolania zostala wylaczona polowa maszyn..kiepsko to wszystko wyglada
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mój mąż nie lubi kotów.I w zasadzie można to już napisać tak:mój mąż nie lubił kotów xD Bo teraz Rysia lubi i nawet mu smakołyki wynosi do miseczki ;) Powinny być duże kary za znęcanie się nad zwierzętami.Może by się wtedy jeden z drugim zastanowili,zanim by coś złego zrobili :( Ale też powinno się ludziom uświadamiać wciąż i wciąż w np.TV,że zwierzę w domu nie będzie siedziało tylko na kanapie-tak tylko pluszowe robi.Nie mogę uwierzyć,że ludzie są na tyle bezmyślni i nie zdają sobie sprawy,jaki to wielki obowiązek na min.10-15 lat -.- Temu debilowi,co pozwolił żeby **** w ciążę zaszła i ją odstawił pod schronisko,powinni zasądzić godziny do odpracowania w tym schronisku-duuuużo -.-Edycja:samicę psa mi wygwiazdkowało samo :D
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Coś forum się psuje...
     
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Trzeba było zostać przy vBiuletin.

    Wreszcie się tu dostałam.
     
  9. Alairë

    Alairë Generał forum

    Słyszałam o tym w panoramie. Zgroza po prostu.
    Nic, absolutnie nic nie tłumaczy takiego postępowania.
    W głowie się po prostu nie mieści jak można być takim bezmyślnym i okrutnym.
    Wcale się nie dziwię, że sponsorzy się od tego typa odwrócili, zawalił zawody i wyrobił sobie wyśmienitą opinię. I bardzo dobrze mu tak, zasłużył sobie.
    A pamiętacie jak nie tak dawno temu było głośno o durnym głąbie, który przerzucił psa przez wysokie ogrodzenie schroniska, bo chciał się go pozbyć, a pies się połamał i tak leżał zanim go znaleźli?
    Nie mogę przejść do porządku dziennego nad podobnymi zachowaniami, za bardzo kocham zwierzęta.

    Serce mi się kraje, bo sama mam bardzo chorego psa i zrobię wszystko, żeby go uratować.
    Naszą nadzieją jest chemia i musi, musi, musi, po prostu musi się udać...
     
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Podpisuje się pod wszystkim.
    Ogólnie rzadko mnie coś rusza, ale w temacie zwierząt... które przecież w cywilizowanym świecie zdane są wyłącznie na ludzi... no po prostu nie mogę nawet o tym dyskutować, bo mnie normalnie trzęsie jak takie newsy widzę >:(>:(>:(
     
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    musi się udać...

    masz rację....trudno przejść obojętnie obok cierpiącego zwierzaka....a jeszcze trudniej zrozumieć, jak można znęcać się na bezbronnym zwierzakiem...
    kiedyś tu było pisane o wychowywaniu właścicieli zwierząt....
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Nie komentuję dzisiejszych wydarzeń ponieważ nie mam żadnego stworzenia i nie dlatego,że nie lubię,ale po stracie powiedziałam sobie nigdy więcej poniżej fotka Demona

    [​IMG]

    Oraz przygarniętej Basi,która cieszyła nas około 2 lata (dzika wiewiórka)mieszkała w pokoju córek

    [​IMG]


    Dzisiaj zostały tylko wspomnienia i parę zdjęć:cry:
     
  13. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    dzięki za prezenty, ciekawe kto kogo przetrzyma:) a koziorożce to uparte bestie:)

    co do zwierzaków to szkoda nawet komentować:(
    chorym zdrówka życzę

    do modów:) lubię prezenty i nie czuję się pokrzywdzona otrzymanymi kózkami:)ani mi to nie przeszkadza:)ani nie czuję się zastraszana, mobingowana ani nawet nie wiem co jeszcze można wymyślić:( jest to objaw lubienia o_Oo_OxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 10 sierpnia 2015
  14. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum


    Wracaj do nas!!!!!!
     
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    ha! Ochłodziłam się przynajmniej na forum xDxD:cry: Bardzo na czasie wyglądam, prawda? :cry:xD Dogrzało mi.
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Puśka ci z okna fiknela?! o kurczaki :( niedawno core twoja w sklepie spotkalam i nic nie mowila ...biedna Puska :( poglaskaj ja ode mnie ;)
    Aziku wracaj !nie wyglupiaj sie
     
  17. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    jestem ugotowana, a raczej pieczona z patelni w krzaczorach:)
     
  18. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dlatego,że w krzaczorach siedzisz ;)
    U mnie jest idealnie ,ciepło,ale bez słonka i wiaterek pociąga:)
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to wylaz co sie bedziesz tam smazyc ;)
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Anka, a może Ty w krzakach z Naszym Sołtysem siedzisz, hę o_O? Dlatego Ci tak gorąco :D:p;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.