W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Gretuś co tak się czaisz zza krzaczka? Wyjdz i dawaj mi tutaj przepowiednię, że od soboty będzie ...... no co?.......... GT:):):):D:D, CMOKUSKI dla MĘŻA :inlove::inlove:.Picantinimo mam niestety pieska a one nie liżą ogona w musztardzie, ale post Twój popieram chociaż przyznam się, że gdyby było GT to mój kobiecy portfelik wydałby troszkę kaski na liczne dobroci w farmie;), ale skoro nadal czekam, to ...... poczekam :D:D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2015
    _Olenka47, malinarp oraz ewelina80-80 lubią to.
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    nadal będę się upierała, że można grać za darmo:)
    czy warto to już inna sprawa...
    SP kupować nie trzeba, bo mutanty można kupić na targu...
    a, że nie wszystkie eventy można ukończyć to inna sprawa...kolejne poziomy można uzyskiwać bez realnej kasy...za luksusy (mniej lub bardziej luksusowe i przydatne) trzeba płacić:)
     
    _Olenka47, malinarp oraz gretag lubią to.
  3. ewelina80-80

    ewelina80-80 Czeladnik forum

    Specjalnie dla Gretki (co by zza krzaczka wychynęła) i jej połówki , przerobiony troszkę fragment sonetu Morsztyna:

    Przebóg! Jak żyję, gift&trend już nie mając?
    Nie żyjąc, jak nadzieję na event ten w sobie czuję?
    Jeśli przez ten event sam się w sobie psuję
    ,
    Czemuż go pieszczę, tak się w nim kochając
    :p
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Można grać za darmo, ale ja nie bardzo lubię, przez brak GT gram tak od jakiegoś czasu, ale mój Miecio ma focha na to. U:oops:ważam, że każdy gra jak lubi i fajnie :), chcę GT, bo mój Miecio mnie wykończy:oops::oops:
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dziękuję, to jest piękne xD
    ..wyglądam...zza krzaka .. :p
    [​IMG]
     
  6. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Nie słyszałem o tym numerze, mam musztardę i dwa Koty, to jutro spróbuje czy to działa :)
     
  7. ewelina80-80

    ewelina80-80 Czeladnik forum

    Wyciąganie się udało :D
     
  8. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    gdyby było G/T to bym .. zaszalałaaaaa!!!xD
     
  9. ewelina80-80

    ewelina80-80 Czeladnik forum

    Działa, miałam lekarstwo w paście dla kota . Najłatwiej było mu łapkę obsmarować ;)
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Większość by zaszalała gdyby dali G&T..a tak to nudy...pozostaje nam to czekanie i ten wyjątkowy temat..

    ..a BP nie poprzestaje na TSach i już szybko szykuje itemy na kole farmerskim..znów będzie szał...
     
  11. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Byle do weekendu i skończy się czekanie :D
     
  12. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    No.... na taki post czekałam :D, Gretuś itemy bieremy tylko po GT ;)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja mam w nosie sadzonki i koło -.- Wystawiłam swoje kurki,króliczki i parę innych zwierzątek i spokojnie czekam na event-za darmo(na razie :D ) Acha!Wyciągnęłam ze s-pni jakieś zaległe florki ale sobie trzymam na SP8) A na wyspie odkryłam paprykę.Jak rafa nadejdzie,to się po cichu Farmerii do pontonu zadekuję :D
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No co się czepiasz...? 8)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Pisze prawdę..przecież to widać,że trzymasz ten temat i większość ciekawszych i nakręcasz dyskusję...jesteś niezastąpiona..poważnie..
     
  17. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

  18. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum


    ..a czy chodzi Ci o takiego koguta rosołowego?..bo u mnie by się znalazł....

    [​IMG]
     
  20. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Śpią, bo "zima" :D:D:D, czyli jak zawsze, bo oni dużo wypoczywają;), ale milusi są na serio :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.