W oczekiwaniu na kolejne GT

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika TETUNIA, 4 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ross2

    ross2 Komandor forum

    to ja tuptam powoli i boso za Wami :music:
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    tak Was czytam,ze leca baterie i ...zebralam z lesnej i ..................kurcze mam pare beterii :):)

    [​IMG]
     
  3. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    [​IMG] wyskoczyło mi 5 szt i o tyle mam więcej :) zn 7 szt xD
     
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Jejku, wchodzę sobie na moją farmę, a tu mnóstwo sówek i mnóstwo kłębuszków od Was. Jej :D Jesteście kochani :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: i jeszcze jestem w TOPie :D
    Dziękuję, dziekuję, dziękuję :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  5. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Dziekuje Ci za ten post, o tym, ze upal spowalnia przemiane materii, moze z racji braku apetytu (?) nie wiedzialam/ nie skojarzylam. Od miesiaca popijam napoje przyspieszajace metabolizm. Polecam, bo tez dobre w smaku: zetrzec lyzeczke imbiru na tarce, zalac woda i pozostawic na noc. Rano wcisnac cytryne i wrzucic listki miety. Bez miety sie nie da, imbir za bardzo rozgrzewa. Ja przepis modyfikuje i do imbiru z woda z nocy dolewam schlodzony napar z miety i oczywiscie wciskam cytryne.
    W zeszlym roku probowalam sie "odchudzac" jazda na rowerze i cwiczeniem codziennie, dalo to efekt nastepujacy: bol kolan (problemy z siadaniem i chodzeniem - ogromne) a waga nie ruszyla sie nawet odrobine.
     
  6. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    Różyczko jesteś na liście :)które miejsce napisz :p
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Czyżbym chociaż raz miała szczęście nie odpalając wczoraj kasztanao_Oo_O
    Jak za mniej więcej godzinkę odpalę to może stan bateryjek trochę się poprawi;) A tym czasem lecę trochę pobawić się z kociakami, bo jakieś takie niedopieszczone, że mnie na 645 miejsce zrzuciły. Naruszę trochę zabawek, które na czarną godzinę były, bo chyba czarna godzina właśnie nadeszła8)
     
  8. ross2

    ross2 Komandor forum

    198 miejsce i moze mi sie uda zalapac na te obiecane TS-y w nagrodach :inlove::inlove::inlove:
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    O dobrze, że was przeczytałam i się dowiedziałam, że baterie lecą:D czytanie ze zrozumieniem poradnika8) Wczoraj bym się załapała na topa jakbym oddała 14 dopieszczaczy, a dziś nie mam szans dogonić topki:) Event przyjemny, żałuje jedynie wypaćkania 1000 szt nawozu na przyśpieszenie roślinki, bo chciałam przed spaniem zebrać. Trudno to tylko gra;) Baobaby stoja i działają:D Okropnie gorąco, a ma być jeszcze gorzej!:wuerg:
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    na razie jestem na...[​IMG] max co moge do tego dolozyc to ok 70 zabawek (dwa zbiory dziesiejsze+ to co sie teraz kreci w mlynie) mam nadzieje ze,jutro po powrocie z pracy zobacze siebie wsrod topowiczow:) moze to byc nawet 1000 miejsce :) czego zycze rowniez wszystkim oczekujacym ktorzy biora w tej superowej zabawie udzial:)
    a jeszcze jedna rzecz..dziekuje wszystkim ktorzy,wspierali mnie wypadajkami:) gdyby nie Wy:) nie bylbym tak wysoko w rankingu:) dziekuje jeszcze raz:)
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Daj znać czy baterie wypadały ze 100% skutecznością ok? ;)
     
  12. ross2

    ross2 Komandor forum

    u mnie nadal sianie i zbieranie i tak w koleczko o_Odobrze ze jutro juz niedziela i event przejdzie do historii;)niczym innym nie podlewam tylko woda ,natomiast pilnuje czasu zbiorow :pmyslalam ze postawie klony na farmie a ja musze pomidory i grzyby sadzic bo mi "wyszly";)dobrze ze jeszcze cmj bedzie dzialal :p
     
  13. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Wszystko skrzętnie zanotuję i przekażę do wiadomości publicznej ;):p
     
  14. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Zmykam chwilowo, zajrze (moze) wieczorem. Ide zebrac zielsko i sprawdzic czy letni prysznic pomoze mi dojsc do siebie. :) Zycze mnooostwaaaa wypadajek! :)
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja kasztanka zostawiam na nublony i roze :),SN mam 300 szt i caly czas na lesnej stoja baobaby ;)
     
  16. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    jak mawiał Małysz :)to trzym kciuki;)
     
  17. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Do końca eventu jeszcze trochę czasu zostało, ale już dzisiaj chcę
    wszystkim darczyńcom bardzo podziękować za prezenty
    i trzymanie kciuków za TOP 1000

    Życzę powodzenia i również trzymam kciuki za wszystkich topowiczów :)

    [​IMG]
     
  18. ross2

    ross2 Komandor forum

    Wspaniale -trzymaj bo okropnie sa skuteczne :inlove::inlove::inlove:
    Dziekuje :inlove::music::inlove:
     
  19. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja również sprawdziłam i mam więcej o 43 baterie, ale niestety kłębuszki się skończyły, a kasztanowe jeszcze nie gotowe :oops: także pozostaje mi czekać do jutra
    roślinka oczywiście dalej rośnie :)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam 22 baterie-z 2 pól eventówki i kur.:) Za 10 minut odkrywam TS-y zagrody :p Kotków już 129 wygłaskałam ale mam jeszcze kłębki,to bawię się dalej.Na moje,to mogę same 5 tysi.TPD dostawać i kupony xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.